pierwszy amplituner w życiu. DENON AVR-X520BT?

jeszcze mam takie pytanie. mam możliwość kupienia za 600zl avr 151(idealny stan na gwar wszystko w zestawie) wiem ze to najniższy model bez kalibracji ale za taka cene mnie kusi nie ukrywam ze wolałbym jak namniej zapłacić. Czy manualna kalibracja jest w ogole wykonalna w moim przyadku czy nie?
 

abdul0412

New member
Bez reklam
jeszcze mam takie pytanie. mam możliwość kupienia za 600zl avr 151(idealny stan na gwar wszystko w zestawie) wiem ze to najniższy model bez kalibracji ale za taka cene mnie kusi nie ukrywam ze wolałbym jak namniej zapłacić. Czy manualna kalibracja jest w ogole wykonalna w moim przyadku czy nie?

Tego harmana sobie odpusc. Akurat kalibracja jest bardzo istotna w jakosci reprodukowanego dzwieku.
Pomysl o tym co napisal mors111
 
aż tak źle że za 600zl nawet nie ma sensu? Jak możecie jeszcze jakieś inne modele polecic do dodam sobie do obserwowanych na allegro o i bede czukał na jakąś perełkę bo mam jeszcze 4m do wykończenia mieszkania
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Kalibracja ma bardzo duże znaczenie w przypadku kina domowego. Dlatego koledzy podpowiadają jakich amplitunerów szukać. A co zrobisz Twoja sprawa... osobiście rozważyłbym model Onkyo podany przez kolegę...
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
jeszcze mam takie pytanie. mam możliwość kupienia za 600zl avr 151(idealny stan na gwar wszystko w zestawie) wiem ze to najniższy model bez kalibracji ale za taka cene mnie kusi nie ukrywam ze wolałbym jak namniej zapłacić. Czy manualna kalibracja jest w ogole wykonalna w moim przypadku czy nie?
Bierz HK, sam sobie skalibrujesz bez problemu.
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Bierz HK, sam sobie skalibrujesz bez problemu.

No to jest HIT!
Chlopak chce prostego rozwiazania a Ty Kolego wciskasz mu ampli tego typu.. Skad wiesz czy bedzie potrafił go skalbirowac zwlaszcza jak to jest jego pierwszy ampli?
Nie podpowiadasz tylko mącisz a to juz nie jest fajne..
No i odpowiedz po miesiacu , po co wogole pisac po takim czasie?
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Moze jak ktos sie boi kalibracji w amplitunerach to latwiej bedzie kupic wzmaka i stereo.
Jak dobrze pamietam to jak kupilem pierwszy amplituner to zanim go wlaczylem to zobaczylem tutorial na youtube a potem to juz nawet instrukcjo nie dotykalem.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Do góry