Pierwsze spojrzenie na telewizory Ultra HD LCD firmy Sony serii XF9005 - linia 2018.

WuMike

New member
Bez reklam
Nie ciężka, tylko oczywista. W takich warunkach LCD Sony daje spokój użytkowania, a LG to cukiereczek, o który - jak nie zadbasz - może wpędzić w wypalenia.
 

cruzier

New member
Trapi mnie tylko pytanie jak ten xf90 "święci" czernią na tle innych LCD. Bo miałem 50W829 i tam czerń mi odpowiadała a matryca była bardzo równomiernie podświetlona.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Kiki mam pytanko słuchaj ty tv sprawdzasz przed wyslaniem do klijenta chodzi mi o sony xf9005 75 ponieważ dudas kupił wstawił fotki i dramat.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
My sprawdzamy ale TY jeszcze i tak nie zdecydowałeś co kupujesz.
TCL 75C7006 ma świetne podświetlenie.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Według portalu kanadyjskiego rtings.com seria telewizorów LCD firmy Sony XF90(XF9005) plasuje się na czele telewizorów klasy średniej w 2018 r. . :neutral:

https://www.4kfilme.de/die-besten-4k-fernseher-2018-laut-rtings-com/

BTW , do wystawy CES 2019 w Las Vegas( 06-11 stycznia) już niedaleko , myślę , że seria telewizorów LCD firmy Sony XG90 będzie lepsza od swojej poprzedniczki .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

nagdob

Member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Według portalu kanadyjskiego rtings.com seria telewizorów LCD firmy Sony XF90(XF9005) plasuje się na czele telewizorów klasy średniej w 2018 r. . :neutral:

https://www.4kfilme.de/die-besten-4k-fernseher-2018-laut-rtings-com/

BTW , do wystawy CES 2019 w Las Vegas( 06-11 stycznia) już niedaleko , myślę , że seria telewizorów LCD firmy Sony XG90 będzie lepsza od swojej poprzedniczki .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

A ja myślę, że Sony dało ciała (i to dużego) z serią XF, dlatego też trzeba ostrożnie podchodzić do serii XG. Bo w najgorszym przypadku będzie to seria jak XE93 - bardzo dobry TV, bez wad XF.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Zaczyna być blisko 75Q9FN z ceną, a dodatkowo obawiam się, że dostać nowy, nieśmigany 75XE94 graniczy obecnie z cudem, ale faktycznie, to zacny TV - oczywiście nie bez wad.
 

accu

New member
Bez reklam
A ja myślę, że Sony dało ciała (i to dużego) z serią XF, dlatego też trzeba ostrożnie podchodzić do serii XG. Bo w najgorszym przypadku będzie to seria jak XE93 - bardzo dobry TV, bez wad XF.

Witam uprzejmie,
Przede wszystkim liczę na to , że będzie miała nowy SoC MediaTek 5893 , nowy procesor obrazu Ultimate X1 , oraz nową wersję systemu
Android tj 8.0 - Oreo , wgraną fabrycznie . :neutral: A system operacyjny Android będzie w końcu
działał płynnie , jak to jest w telewizorach firmy Sony LCD serii ZF9 i OLED serii AF9 .
Może będzie w końcu HDR w aplikacji YouTube .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

macmet

New member
tak jak około 6 latemu znowu zachciało mi sie tv. Kupiłem kiedyś Philipsa 47 cali pfl6007, służy do tej pory, smart już dawno przestał działać, ale nie przeszkadza mi to , bo mam xboxna one s. Do obrazu nie mam pretensji, pytałem już kiekiego jakiś czas o ceny oleda , ale za dużo jednak gram w fiffę 19 aby sobie na niego pozwolić. Chyba polecę w stronę fx9005 55 cali, gdyż napewno taka wielkość mi wystarczy. Stąd pytanie do Was , czy ten wybór będzie dobry ? , zaznaczę ,że dużo gram w fife dzieci w minecrafta, Netflix, filmy itp. smart tv będzie niezbyt często uzywany, jeśli już kupię ten tv to zapewne Kiki będzie się tym zajmował , bo chciałbym uniknąć tego cloudingu, który w moim philu też występował , lecz w grach i filmach nie przeszkadzał. Czekam moi drodzy na jakieś uwagi , podpowiedzi, czy aby ten wybór jest trafny. W marketach krótkie oglądanie demek tech. nic chyba nie daje. Byłem już bliski samsunga q7fn ale po ściagnięciu całego neta na dyskietkę :) i mielenia go godzinami doczytałem ,ze jednak sony będzie ciut lepszym wyborem. Proszę oświećcie mnie choć troszkę - z góry dziękuję i pozdro. :-D
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W USA firma Sony wydała dnia 04-12-2018 r. nową wersję oprogramowania układowego v6.5805 , między innymi dla telewizorów XBR-100Z9D , XBR-75Z9D , XBR-65Z9D , XBR-77A1E(OLED) , XBR-65A1E(OLED) , XBR-55A1E(OLED) ,
XBR-75X900E , XBR-65X900E , XBR-55X900E , XBR-49X900E , XBR-75X940E , XBR-65X930E ,
XBR-55X930E , i inne .(czyli roczniki 2016 , 2017)
Wprowadza ona wersję systemu operacyjnego Android 8.0 Oreo i inne usprawnienia .
Jest więc nadzieja , że telewizory serii X900F(XF9005) również w niedługim czasie otrzymają
nową wersję oprogramowania układowego , która wprowadzi wersję systemu operacyjnego
Android 8.0 i inne usprawnienia .
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W końcu aplikacja YouTube działa wraz z HDR w telewizorach firmy Sony serii XF9005 i nie tylko . Musiała być niedawno aktualizacja aplikacji YouTube , którą "przeoczyłem" . ;-)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lukaszpsl

New member
Cześć Wam :) Jestem trochę świeżak w tematach RTV także pozwolę sobie zadać pytanie :) zakupiłem właśnie ten TV XF9005 + do tego soundbar Sony HT-XF 9000. Obsłuży ten zestaw Dolby Atmos np. na netflixie? Zauważyłem, ze np. na oledzie z LG przy włączeniu jakiegoś filmu pokazuje się info w prawym górnym rogu Dolby Vision i Dolby Atmos. U mnie tylko powiadomienie Dolby Vision. Dlatego mam trochę obawy, że Atmos może nie być wspierany. Jak sie upewnić z tym wszystkim? Proszę o jakiekolwiek porady :)
 
Do góry