Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

Miyagi

Member
Witam.Dzisiaj tv wrócił do mnie z serwisu.Wszystko ładnie pięknie.Obraz wygląda jak nowy tv.Jeszcze raz dzieki Kiki za załatwienie sprawy.Następny tv jak będe kupował to też u ciebie.Jedynie jestem ciekaw ile teraz wytrzyma bez kurzu.
 

andrep

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja dzisiaj ok. południa zatelefonowałem do Radomia i miły Pan mnie poinformował że TV przed 10 min. został dostarczony do serwisu w KRK.Niestety jeszcze z serwisu nie dali znaku kiedy przywiozą? , a pojutrze miesięcznica od zabrania.Mam nadzieję że będzie jak u Ciebie.
 

PiotrekZas

Member
@andrep skąd jesteś? Ja też mam TV w Krakowie :) patrzę dzisiaj na status na Mik a tam dostawa(zakończone), dzwonię do domu czy przyjechał? Żona mówi że nie :-( okazało się, że jest w Kraku i dopiero serwis z Krakowa będzie się kontaktował w sprawie dostawy.

Dzwoń - ja "napłakałem" przemiłej pani, że od 3 tygodni 32 cale oglądam, że wzrok niszczę :)
Powiedziała, że postarają się o dostawę do piatku
 
Ostatnia edycja:

SEBOL74

Member
Bez reklam
Spodobało mi się co mówisz. Powiedz coś więcej o atmosie. Warto inwestować w Soundbar atmos majac dobry soundbar bez tego cuda????



Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


Jeżeli masz tv z atmos to jak najbardziej warto bo najczęściej dolby atmos idzie w parze z dolby vision. Taka para daje przyjemne doznania. A jezeli tv nie ma DA to bym nie kombinował z dostawkami. To tylko moja opinia.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Miesiąc bez 2 dni. Ale w sumie warto bo ta plama mnie już strasznie irytowala... Rozmawiałem z człowiek co mi przywiózł TV i powiedział że kurz to nic... I że teraz to jest masakra z OLED bo się wypalają nawet najnowsze... Więc w sumie nie wiadomo co kupować...
Zawsze się wypalały i tak zostanie [emoji1].
Pisanie głupot o zabezpieczeniach (kiki), nic nie zmienia, niestety.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
A wg mnie, jeżeli tv nie obsługuje dolby atmos to żadne urządzenie zewnętrzne nie pomoże. To tv daje sygnał do urządzeń a nie odwrotnie. Gdyby to było takie proste obejście to producenci by nie aplikowali dolby atmos w telewizorach i się tym chwalili.

Prosty sposób. Wejdź na NF i spróbuj znaleźć film gdzie jest napisane "dolby atmos".
Oczywiście że jest to proste.
Jeśli chodzi tylko o Netflix, to kupujesz ATV 4k, podłączasz do urządzenia audio z Dolby Atmos (soundbar, amplituner) i masz Dolby Atmos.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Moim zdaniem, jeśli np. Apple TV 4K obsługuje Dolby Atmos, a do niego bezpośrednio będzie podłączony Soundbar, a następnie z soundbara TV to uda się to włączyć. Oczywiście netflixa będzie trzeba odpalić na ATV a nie na TV.

Oczywiście pewności nie mam [emoji846]
Tak właśnie jest.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Hej.
Miałem kiedyś soundbar z dwoma wejściami hdmi in. Dekoder i konsola były wpięte w soundbar. Natomiast soundbar przez hdmi out (arc) przesyłał już tylko obraz. TV nie uczestniczy w przetwarzaniu dźwięku, więc nie przekorwertuje atmosa.
Pozdrawiam
Hehehehe.
Atmos się nie"konwertuje", co ty pitolisz....
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Najnowsze QLEDY od SAM nie mają DV-A a nie są uważane za jakiś gniot wiec już nie przesadzajmy. Ja akurat mam 2 tv oraz amplituner i soundbar które mi pozwalają na DV-A bezpośrednio ale jakoś d..y nie urywa ten atmos. A mam naprawdę dobry sprzęt audio. W modelu 8102 cenie sobie przede wszystkim oledową czerń i kontrast.
Samsung obsługuje Dolby Atmos I to od kilku lat.
Napewno 2019 i chyba 2018 też.
Mówię o topowych modelach, takie posiadam, tylko tego 2018 nie testowałem na Dolby Atmos ale 2019 ma Dolby Atmos 1000%
 
Ostatnia edycja:

kerim27

New member
Przed chwilą zakończyłem rozmowę tel. z serwisem.
Tak więc mój pus8102 to już historia!
W ciągu tygodnia ma do mnie dojechać 65OLED804/12. + 2 Lata gwarancji !
 
Ostatnia edycja:

Miyagi

Member
Przed chwilą zakończyłem rozmowę tel. z serwisem.
Tak więc mój pus8102 to już historia!
W ciągu tygodnia ma do mnie dojechać 65OLED804/12. + 2 Lata gwarancji !


Brawo.Ważne że nowy i 2 lata gwarancji.Tylko uważaj z OLEDEM bo wypalenie raczej pewne.Wczoraj własnie rozmawiałem z serwisantem i mówił że dziwnie to zabrzmi ale Oled nie nadaje się do oglądania tv.Wszystkie statyczne sceny i paski na kanałach typu TVN 24 to śmierć dla tego TV prędzej czy później.Tv super tylko aby pochodził jak najdłużej.Miłego oglądania na nowym tv.
 

kerim27

New member
Nie dziękuję żeby nie zapeszyć !
I życzę wszystkim forumowiczom żeby ich " czyszczenie " wyglądało jak moje !
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled nadaje się bardzo do oglądania telewizji !
Serwisant ma blade pojęcie jak widać.
Trzeba jedynie na początku pamiętać o dodatkowych rzeczach bo cieszyć się latami super jakością.
Właśnie dlatego wszystkie największe firmy w swoim portfolio mają najlepsze modele - tylko Oled TV

Gratulacje dostajesz znacznie lepszą jakość . !
Brawo Philips.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Oled nadaje się bardzo do oglądania telewizji !

Serwisant ma blade pojęcie jak widać.

Trzeba jedynie na początku pamiętać o dodatkowych rzeczach bo cieszyć się latami super jakością.

Właśnie dlatego wszystkie największe firmy w swoim portfolio mają najlepsze modele - tylko Oled TV



Gratulacje dostajesz znacznie lepszą jakość . !

Brawo Philips.
No tak.
Serwisant bajdurzy a sprzedawca prawdę mówi [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]
 
Do góry