Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

Miyagi

Member
Ja dzisiaj dzwoniłem do Radomia w sprawie czyszczenia gdyż tv zabrali 2 tygodnie temu i cisza i się dowiedziałem że jest po gwarancji i trzeba będzie płacić. Tłumaczyłem ze mam ten kod ale pan mówil że pierwsze słyszy o takim kodzie. Interweniowałem u Kikiego i dostałem kontakt do pana z Philipsa i on ma to dalej popchnąć. Ale ogólnie idzie jak po grudzie. Radom ma się ze mną kontaktować w ciągu 2 dni. Zobaczymy co z tego wyjdzie
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Tak myślałem, ale gdybym miał Xboxa lub Apple TV 4K to i tam odpalił netflixa to już będzie Atmos? (Bez względu na tv).


Nie mam aż tak zaawansowanej wiedzy co do urządzeń / źródeł zewnętrznych ale wg mnie jeżeli tv nie obsługuje danego formatu to nic nie pomoże. Najczęściej dolby atmos idzie w parze z dolby vision a tego ten tv też nie obsługuje.
 

PiotrekZas

Member
Tak myślałem, ale gdybym miał Xboxa lub Apple TV 4K to i tam odpalił netflixa to już będzie Atmos? (Bez względu na tv).

Tak. Oczywiście że uzyskasz Dolby Atmos ale musisz inaczej podłączyć sprzęt.
Xbox lub ApleTV do Soundbara a ten musi puścić dalej sam obraz do TV.
W ten sposób dźwięk pomija sprzęt nie obsługujący Atmosa.
 

Miyagi

Member
Po dzisiejszej rozmowie z serwisem i informacji że za czyszczenie będzie trzeba płacic , interwencja u Kikiego a następnie telefon do pana z serwisu centralnego i po paru godzinach zmiana statusu na:

Aktywność: Dostawa [Oczekująca]
Opis naprawy: Widoczne na ekranie zjawisko powstało w wyniku
zanieczyszczenia struktury optycznej
ekranu przez ciała obce.
Wykonano jednorazowe warunkowe usunięcie
wskazanych powyżej ciał obcych do możliwie najlepszego stanu.

Tak więc dzięki Kiki za pomoc i czekam na dostawe, mam tylko nadzieje że nie będzie to trwało następne dwa tygodnie.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Ten serwis w Radomiu to jakiś dramat. Kiki już interweniował przecież w tej sprawie bo komuś wcześniej też powiedzieli że musi płacić. I co? I dalej udają głupa, nie wiedzą o co chodzi i każą płacić.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

inuictus

Member
Dobra kolejne pytanie, czy ktoś używa TV w połączeniu z UPC i konkretnie kartą CI+?

Jeśli tak, jak wygląda kwestia nagrywania programów?
 

andrep

Klub HDTV.com.pl
VIP
Miyagi u mnie status się też zmienił na taki jak u Ciebie chociaż nigdzie nie dzwoniłem.
Mam nadzieję że nam nie pomylą TV



Model sprzętu: Philips 65PUS8102/12
Status zlecenia: W realizacji
Aktywność: Dostawa [Oczekująca]
Opis naprawy: Widoczne na ekranie zjawisko powstało w wyniku
zanieczyszczenia struktury optycznej
ekranu przez ciała obce.
Wykonano jednorazowe warunkowe usunięcie
wskazanych powyżej ciał obcych do możliwie najlepszego stanu.
 
Ostatnia edycja:

DJ82

Member
Już miałem dzwonić a tu taki status:

Model sprzętu: Philips 65PUS8102/12
Status zlecenia: W realizacji
Aktywność: Dostawa [Oczekująca]
Opis naprawy: Widoczne na ekranie zjawisko powstało w wyniku
zanieczyszczenia struktury optycznej
ekranu przez ciała obce.
Wykonano jednorazowe warunkowe usunięcie
wskazanych powyżej ciał obcych. do najlepszego stanu

Zobaczymy kiedy przyjedzie.
 

DJ82

Member
TV już na ścianie! Po zmianie statusu szybka akcja. Na pierwszy rzut oka wygląda OK. Nikt o zapłatę się nie pytał.

Dzięki Kiki.
 

Miyagi

Member
TV już na ścianie! Po zmianie statusu szybka akcja. Na pierwszy rzut oka wygląda OK. Nikt o zapłatę się nie pytał.

Dzięki Kiki.


O to ładnie poszło, zmienił się status i tv jest.Tylko z tego co kojarze pisałeś że jesteś z Radomia to mieli blisko :).Ja czekam za swoim , jeszcze nikt nie dzwonił a szkoda bo jutro mam wolne i jestem w domu.Pewnie przywiozą na początku przyszłego tygodnia.
 

kerim27

New member
45 min. temu przyjechał z czyszczenia ! a 15 min. temu wyjechał z powrotem na serwis ! Nosz k...wa wszystkie członki opadają :( następne .uj wie ile czasu bez tv !!! Sorry za przekleństwa. A teraz do sedna , po odpaleniu tv okazało się że matryca jest uszkodzona !!!
 

Miyagi

Member
45 min. temu przyjechał z czyszczenia ! a 15 min. temu wyjechał z powrotem na serwis ! Nosz k...wa wszystkie członki opadają :( następne .uj wie ile czasu bez tv !!! Sorry za przekleństwa. A teraz do sedna , po odpaleniu tv okazało się że matryca jest uszkodzona !!!

O fuck. A jakie były objawy? I co teraz jak matryca uszkodzona ? Podobno nie mają już tych matryc.
 

kerim27

New member
O fuck. A jakie były objawy? I co teraz jak matryca uszkodzona ? Podobno nie mają już tych matryc.
W lewym górnym rogu ekranu " czarna plama" o powierzchni monety 5-cio złotowej i od niej kilka poprzecznych pasów rozchodzących się w poziomie i w pionie . Niestety Pan który przywiózł tv nie potrafił mi powiedzieć co dalej.
Tak więc czekam na jakieś info z serwisu :{
 

Robsto

Member
45 min. temu przyjechał z czyszczenia ! a 15 min. temu wyjechał z powrotem na serwis ! Nosz k...wa wszystkie członki opadają :( następne .uj wie ile czasu bez tv !!! Sorry za przekleństwa. A teraz do sedna , po odpaleniu tv okazało się że matryca jest uszkodzona !!!


Coś czuję, że albo masz duży fart, albo olbrzymi niefart.
 

Miyagi

Member
45 min. temu przyjechał z czyszczenia ! a 15 min. temu wyjechał z powrotem na serwis ! Nosz k...wa wszystkie członki opadają :( następne .uj wie ile czasu bez tv !!! Sorry za przekleństwa. A teraz do sedna , po odpaleniu tv okazało się że matryca jest uszkodzona !!!
Zapytam jeszcze tylko telefon o przywiezieniu tv dostałeś dzień wcześniej??
 
Do góry