Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

Miyagi

Member
Witam też się pochwale swoimi fotkami tv.Telewizor kupiony u Kikiego na początku maja 2018 roku.Jako tv nie mam żadnych zastrzeżeń tylko nie po to się płaci za tv premium aby po dwóch latach tv wyglądał jak wygląda.Mam starego samsunga i nic się nie dzieje.Też jestem zdania że powinno być gdzieś to zgłoszone.Najbardzij denerwuje ta plama na srodku.
 

Attachments

  • 1607679308280.jpg
    1607679308280.jpg
    273,4 KB · Wyś: 27
  • 1607679350837.jpg
    1607679350837.jpg
    230 KB · Wyś: 28

andrew.84

Member
Może to być kurz, chciałem tylko pokazać stan matrycy i z ciekawości wrzuciłem białą planszę na YouTubie. Niewidoczne podczas codziennego użytkowania. Telewizor stoi obok kominka :)
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
a w górnej części to nie kurz?? moim zdaniem nie jest idealanie.


Jak na standardy jakości fila to kolega andrew.84 ma idealnie :wink:.
U mnie jedna plama w lewym "prawie" rogu, niestety widoczna na jasnym tle przy codziennej telewizji. Ale za to kontrast i czerń... BAJKA! Materialy z czernią w tle wyglądają tak samo jak na moim oledzie 754.
 

andrew.84

Member
Ja mam stary soft, z ciekawości sprawdziłem i HDR działa na niektórych filmach youtube. Zastanawiam się instalować nowy.
PS. Zmieniło się coś ba rynku aktualnie? Jaki byłby nastepca tego modelu obecnie w 75"?
 

philipstv

New member
Jak na 2.5 roku
Najnowszy soft petarda warto zainstalować bardziej ostry obraz
Tv dalej spełnia oczekiwania, osobiście nie narzekam pełnia zadowolenia, może trafiłem zobaczymy do kiedy
 

Attachments

  • 20201213_151723.jpg
    20201213_151723.jpg
    271 KB · Wyś: 39
Ostatnia edycja:

andrew.84

Member
Zainstalowałem też ten najnowszy soft bo wykupiłem Prime i nie działał mi HDR (ostatnio oglądałem prime jakiś rok temu i hdr normalnie działał). Niestety po aktualizacji nadal nie odtwarza w hdr, ale po researchu, w Google mnóstwo jest tematów na temat niedziałającej apki prime w telewizorach.
 

vvlad

New member
U mnie po aktualizacji nadal Youtube nie odpala ani 4k ani 60fps :/
Próbowałem reinstall apki, czyszczenie danych - bez efektu.
Zostaje przywrócenie telewizora do fabrycznych...

U mnie podobnie tyle że, problem nie jest z 4k, a z 60fps. Na początku jak kupiłem tv wszystko śmigało. Po aktualizacji zesrało się 60fps i zawsze wyświetlał 30, a teraz jest jeszcze lepiej, bo nie dość, że zjeżdża do 30fps to rozdzielczość zjeżdża do 720p. Dzieje się tak tylko przy filmach 60fps i nie ważne czy 4k czy 1080p. Resetowałem apke YT i nic nie daje.

Netflix po aktualizacji wróciło 4k.
Z YT dalej kaszana.
 
Ostatnia edycja:

Stratoss

Member
Bez reklam
Zbojkotować tego Philipsa i nic nie kupować, za to jak te holenderskie małpy atakują Polskę w Euro-Parlamencie i jak traktują w swoim kraju Polaków!
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Jak najbardziej warto. Na prawdę fajnie teraz tv pracuje. Wejdz w ustawienia / aktualizacja oprogramowania / internet i sciagnij/zainstaluj najnowsza wersje.
version: 107.001.136.003 z dnia 07.12.2020
 

Robsto

Member
Jestem po i ......
Polecam najnowszą aktualizację :)
TV wydaje się szybszy.
Netflix - 4K HDR
YT 4K HDR - bez 60k
jak koledzy pisali.
Kodi z 5.1.
Generalnie OK.
 
Do góry