Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

bielikk

New member
Bez reklam
witam
czy na stronie philipsa jest najświeższa wersja oprogramowania ?

a jak nie to gdzie mogę jeszcze oprogramowanie znaleźć
z góry dziękuje

Na stronie philipsa powinna być najnowsza wersja oprogramowania.
Natomiast najwygodniej jest włączyć automatyczne uaktualnienie oprogramowania w TV, i po ukazaniu się w sieci najnowszego softu na ekranie wyświetla się komunikat "znaleziono najnowszą wersję oprogramowania" z pytaniem czy ją zainstalować. Możesz ją odrzucić lub zaakceptować i wtedy następuje automatyczne uaktualnienie softu w TV.
 

65AF8

New member
Jak 1,5 roku temu pisałem że ten model to katastrofa, zamieszczałem zdjęcia z opisem to większość tutaj z Główno Dowodzącym KIKI-m mieszała mnie z błotem, banowała i kasowała wpisy na forum a dzisiaj co jest skomlenie i błaganie o wymianę SZTRUCLA na normalny TV..."KIKI pomóż, błagam"....
Nie chcę pastwić nad nikim ale trzeba czytać to co piszą inni, do popracia swoich racji zamieszczałem zdjęcia swojego 65PUS8102 wraz z opisem, to co pisali poniektórzy że nie mam racji że czarne jest białe a białe jest czarne.Zamieszczałem wtedy wpisy pod innym nickiem...
Pozdrawiam ich teraz.

TO BYŁ ŚWIETNY TV ALE NIEDOPRACOWANY Z DUŻYMI WADAMI.
tylko nikt nie chciał mnie słuchać................
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
"TO BYŁ ŚWIETNY TV ALE NIEDOPRACOWANY Z DUŻYMI WADAMI."

Nie był tylko jest ja dalej mam korzystam i nic złego się nie dzieje.
 

szybal

Banned
Nie mam kurzu itp.
Bardzo dobry obraz mimo 2,5 roku użytkowanie.
 

Attachments

  • 20191109_185030.jpg
    20191109_185030.jpg
    19 KB · Wyś: 20

pogrodnik

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hej,

U mnie niestety też się pojawiły plamy jak na załączniku.

Telewizor na szczęście jeszcze na gwarancji do czerwca.

Radzicie reklamować go bezpośrednio u producenta, czy u sprzedawcy (RTV EURO AGD)?

Pozdrawiam,
Paweł
 

Attachments

  • IMG_20200302_121523.jpg
    IMG_20200302_121523.jpg
    304,7 KB · Wyś: 28

albert123

New member
Witam wszystkich,
u mnie niestety po raz drugi (ok. 8 miesięcu temu miałem czyszczenie matrycy) pojawiła się plama mniej więcej na środku ze smugą do samego prawie dołu. Gwarancja minęła w grudniu 2019r. Ale coś mnie tknęło i wykupiłem przedłużenie do 5 lat. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda procedura czy mam to zgłosić do serwisu i oni będą oceniać co z tym fantem zrobić czy też zgłosić do ubezpieczyciela i kolejne pytanie czy oni wypłacają kwotę zakupu czy konsultują z serwisem. I kolejne pytanie czy w moim przypadku mam jaką szanse na wymiane tv? Pozdrawiam
 

65AF8

New member
"TO BYŁ ŚWIETNY TV ALE NIEDOPRACOWANY Z DUŻYMI WADAMI."

Nie był tylko jest ja dalej mam korzystam i nic złego się nie dzieje.

SZYBAL, nic się nie zmieniasz a byłeś moim najwiekszym "wrogiem" na tym poście i zdania nie zmieniasz,napiszę Ci uczciwie i szczerze żeby Ci służył TV do końca świata i jeden dzień dłużej.

JESZCZE RAZ POWTÓRZĘ POWRÓT PHILIPSA DO KONCEPCJI TELEWIZORÓW Z POCZĄTKU DEKADY 2010 (PEŁNY LED Z WYGASZANIEM STREF) BYŁ STRZAŁEM W DZIESIATKĘ, ALE POSZLI PO TANIOŚCI (w 2017) Z MATERIAŁAMI (TP VISION) CO ODBIŁOSIĘ NA JAKOŚCI GOTOWEGO PRODUKTU.
Popatrz ja wróciłem do LG 65C9 po wtopie z modelem 65C7 powiedziałem że nie wpuszcze pod strzechę nic z napisem LG i co i zdradziłem moje kochane SONY, bo kalibracja C9 zmiotła AG9.
A w garażu czeka jeszcze Panasonic 65GZ2000 nówka w kartonie.Nie mam kiedy go wypakować, ale powiem Ci że boję się go wyciągać z kartonu po przeczytaniu w necie tylu testów, boję się że nie odzyskam tych środków wyłożonych na C9 przy ewentualnej sprzedaży.
Natomist do tematu GZ2000 podchodzę w miarę spokojnie , gdyż OLED doszedł do "ściany" i ewentualnie zmiana systemu smart tv przez Panasonic, wywołała by u mnie zaniepokojenie, a do tego TV leży box Xiaomi z androidem.
Licze na cudowny obraz z Pioneera LX-500 na GZ2000.
Podobno MISTRZ kina.
POZDRAWIAM PURYSTÓW OBRAZU.:popcorn:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Znam takich co maja 300".
Ale obraz z projektora JVC - genialny !
Tylko ta cena ... 30.000 euro !
 
Do góry