Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

marioking

Member
Przyznam niewiele mi to mówi. Marek... szukałem tu jakiegoś kontaktu na forum, ale tak nie widzię zbytnio....

Bo mi się psuje koncepcja jak moge przez kompa puscić jedynie FHD :( A TV 4k :(
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Szkoda gadać...

Tak jak napisałeś, konkurencyjny portal napisał obszerną recenzję na temat Disney+ i nawet napisali coś na temat samej usługi w Polsce:

"Disney+ wejdzie na polski rynek najwcześniej w ostatnim kwartale 2020 roku, aczkolwiek istnieje szansa, że dostęp do usługi otrzymamy wcześniej. Trzymamy za to kciuki!
Źródło: https://******************************.com/disney-plus-test-wszystko-oferta-interfejs-4k-hdr/?showfull=1"

Nie zauważyłem, żeby pisali o wymianie sprzętu do korzystania z tej usługi :|

Taptalk
 

patee

New member
Niestety u mnie coraz większy problem z jakością tej 'prawie' oledowej czerni..
Pytanie co z tym robić kurcze?

dcaf675fa035c.jpg
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
U mnie po 2 latach też wszystko ok, oprocz plamy ktora sie pojawila pare miesiecy temu ale sie do tego przyzwyczailem i nie jest az tak upierdliwe. Jezeli chodzi o czern to jest mega ok. Ostatnio zrobilem black screen test w ciemnym pokoju i tv mi dosłownie "zniknął". Dla jednych ten model to badziew a dla innych jest super. Wszystko zalezy na jaka sztuke sie trafilo. Dzis trafienie na "dobra" sztuke to loteria i dotyczy to wszystkich producentow.
 
Ostatnia edycja:

DrLiveAct

Member
w tym przypadku chyba wygaszania a nie podświetlania

możne warto spróbować przywrócić ustawienia fabryczne >wgrać oprogramowanie 240> wklepać ustawienia obrazu i sprawdzić jak to wygląda

potem znowu ustawienia fabryczne > najnowszy soft >wklepać ustawienia obrazu i może znowu będzie "prawie oledowa czerń"

btw od kiedy masz takie problemy z czernią na tym telewizorze ?
 
Ostatnia edycja:

AnCyMoNeK

Member
Czy jeszcze pojawi się jakąś aktualizacja czy to już koniec ? I drugie pytanie czy jak mam podłączony dysk cały czas to wyskakuje że nośnik USB uszkodzony ale wszystko moge włączyć na nim ?
 
Ostatnia edycja:

andrew.84

Member
Niestety u mnie coraz większy problem z jakością tej 'prawie' oledowej czerni..

Pytanie co z tym robić kurcze?



dcaf675fa035c.jpg

Może wygaszanie nie jest włączone?
U mnie też już 2 lata będzie od zakupu. Myślałem nad czymś 75", ale w tej klasie chyba nie ma nic rozsądnego cenowo z ambilightem. Zresztą po tej czerni, to już chyba oled zostaje.
c5c390abb4a3796d9b01005d49badd20.jpg
9aacaafc0e57debc2fd4dc0945c03c06.jpg
6954b28dd8b6de8ecdc259996679afa1.jpg
 

kokosz20

Member
Czy jeszcze pojawi się jakąś aktualizacja czy to już koniec ? I drugie pytanie czy jak mam podłączony dysk cały czas to wyskakuje że nośnik USB uszkodzony ale wszystko moge włączyć na nim ?

Witam, u mnie był podobny problem z dyskiem. Tv był na serwisie i nic nie stwierdzono. Zacząłem podłączać pendriva i jak na razie objaw znikł. Co do czerni też mam podobny problem.
Nierównomierne wygaszanie zaczęło się pojawiać od 2 miesięcy, czasami jest bardziej widoczne.
Tv mam dopiero 11 miesięcy bez kalibracji.
Zastanawiam się czy to co się dzieje podlega gwarancji czy kolejny raz usłyszę że tv LED tak ma i to normalne.
 
Ostatnia edycja:

marioking

Member
Szkoda że producent nas tak olał... Z perspektywy czasu pomijąc jak dobry obraz jest lub prawie oledowa czern, albo ten ambilight, to jednak w szczegółach philips to padaka... Szczególnie jak na klase cenową, bo cena była prawie oledowa... Teraz ani HDR10+, juz pomijam dolby vision, nawet nie doczekał głupiego wsparcia audio dolby atmos by netflixa z tym posłuchac... Przykre to jest chocby w aspekcie ze w kolejnjnym roku modelowym dali to wszystko do produktów budzetowych za połowe ceny... Bądzmy szczerzy ten produkt to bubel i kant.

Bo wsparcie produktu w perspektywie czasu jest tak samo istotne jak wyjściowa jakość, a za tą cene nie tylko można było się spodziewać czegoś więcej, to powinno być must have!

A sam Philips to już pseudo marka!
 
Ostatnia edycja:

kismoMR

New member
Szkoda że producent nas tak olał... Z perspektywy czasu pomijąc jak dobry obraz jest lub prawie oledowa czern, albo ten ambilight, to jednak w szczegółach philips to padaka... Szczególnie jak na klase cenową, bo cena była prawie oledowa... Teraz ani HDR10+, juz pomijam dolby vision, nawet nie doczekał głupiego wsparcia audio dolby atmos by netflixa z tym posłuchac... Przykre to jest chocby w aspekcie ze w kolejnjnym roku modelowym dali to wszystko do produktów budzetowych za połowe ceny... Bądzmy szczerzy ten produkt to bubel i kant.

Bo wsparcie produktu w perspektywie czasu jest tak samo istotne jak wyjściowa jakość, a za tą cene nie tylko można było się spodziewać czegoś więcej, to powinno być must have!

A sam Philips to już pseudo marka!
I wracamy to pkt wyjścia.... Znaczy się że producenci narzucają kupno nowego sprzętu by nadążyć za technologiami...... Tak samo ja agd np pralka... Po dwóch latach nie naprawisz bo nie produkują części....

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry