Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

wincent

Member
Kolego nie docinaj - jak jest wszystko dobrze to też trzeba pisać - nie tylko jak komuś taśma źle świeci czy Kodi coś nie styka....
Nie docinam, tylko stwierdzam po postach,ze przeważnie u Was wszystko cacy.
Moze mi wyjaśnij, czemu na tym samym tv i sofcie ,co jest u Ciebie i u mnie, działa kodi i odczytuję dysk zewnętrzny?
U mnie caly czas błąd wyskakuje...
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Nie docinam, tylko stwierdzam po postach,ze przeważnie u Was wszystko cacy.
Moze mi wyjaśnij, czemu na tym samym tv i sofcie ,co jest u Ciebie i u mnie, działa kodi i odczytuję dysk zewnętrzny?
U mnie caly czas błąd wyskakuje...

Jak jest wszystko ok do moich potrzeb to co mam pisać ? Że jest blee i nie dobrze ? Zastanów się !
Co do Kodi to gdzie pisałem że działa dysk zewnętrzny ? Nie używam - nie potrzebuję.
 

szybal

Banned
Ktoś pisał że działa normalnie w zależności od formatu ja mam wszystko w Mp4 słabo się na tym znam może ktoś wie więcej.
 

szymonkali

New member
Sprawa zgłoszona do serwisu. U mnie niestety nadal żółto zamiast zielono. Czekam na odpowiedź.
 

Attachments

  • 20190306_111237.jpg
    20190306_111237.jpg
    394,2 KB · Wyś: 41
  • 20190306_111122.jpg
    20190306_111122.jpg
    467,5 KB · Wyś: 31

szybal

Banned
Hue Go też przełamuje kolory ?
A jaki masz mostek 1 czy 2 generacja okrągły czy kwadratowy?
Czy zrobiłeś aktualizację z smartfona w aplikacji HUE?
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Daruj sobie fanboju i naganiaczu Philipsa.

Wiesz że za takie wpisy grozi Ci ban ?
Niejeden taki "mądry" już tutaj się wypowiadał...

Szymonkali no dziwnie u Ciebie to wygląda : i opcje ustawiania HUE i kolor taśmy LED
Napisz jaki masz ten mostek tak jak Szybal pisał i napisz jeszcze do Kiki na PW - dostaniesz kontakt do p.Marka - może on Ci będzie w stanie pomóc w tej kwestii
 
Ostatnia edycja:

szymonkali

New member
Hue Go też przełamuje kolory ?
A jaki masz mostek 1 czy 2 generacja okrągły czy kwadratowy?
Czy zrobiłeś aktualizację z smartfona w aplikacji HUE?

Mostek jest kwadratowy , zaktualizowany z najnowszym softem, z aplikacja w tv działa bezproblemowo i świeci z prawidłowym kolorami. Problem musi tkwić w aplikacji... Chociaż mam tą samą wersję aplikacji co i Wy. A jednak nie ma jednego suwaka :) poczekam na odp serwisu. Może maja więcej takich zgłoszeń.
 

Brelik

New member
Też mam mostek kwadratowy, zaktualizowany aplikacją. I w sumie to nie wiem czy suwak zniknął po aktualizacji hue, czy tv bo obie robiłem w podobnym czasie.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Wystarczyla aktualizacja by temat tego tv odżył. Tylko po co te złośliwości / hejt / insynuacje ? Jak ktos jest zadowolony to niech o tym pisze. Jak nikt by nie pisal ze jest szczesliwy z posiadania tego modelu to ktos gotowy pomyslec ze to jest gowniany tv - a tak nie jest! Jestem tu od 15 m-cy i pisalem tu rozne opinie, od zachwytu po narzekania. Temu ma służyć forum! Szanujmy sie wzajemnie. Pozdr.
 

Brelik

New member
Wystarczyla aktualizacja by temat tego tv odżył. Tylko po co te złośliwości / hejt / insynuacje ? Jak ktos jest zadowolony to niech o tym pisze. Jak nikt by nie pisal ze jest szczesliwy z posiadania tego modelu to ktos gotowy pomyslec ze to jest gowniany tv - a tak nie jest! Jestem tu od 15 m-cy i pisalem tu rozne opinie, od zachwytu po narzekania. Temu ma służyć forum! Szanujmy sie wzajemnie. Pozdr.
Tylko na początku widziałem pozytywy, później czym głębiej w temat tym gorzej. Plama na matrycy, brak detali w ciemnych punktach, hdr to jakiś pseudo hdr, a na początku wszyscy zwalali na netflixa. Wlączcie sobie netflixa na tv z hdr10.
Teraz nie mogę nacieszyć oka nawet dzięki hue. Ciekawe co dalej :|
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Czy ktoś miał okazję sprawdzić czy po aktualizacji trzyma tryby-ustawienia obrazu?


Niestety chyba po staremu. Przedwczoraj (po aktualizacji) wylaczylem w trybie NOC (podswietlenie 20). Wczoraj po właczeniu obraz byl bardzo jasny jakby bylo co najmniej na 70. Musialem zrobic ruch na "dzien" i nazad na "noc" by wrocic do zadanego obrazu.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Tylko na początku widziałem pozytywy, później czym głębiej w temat tym gorzej. Plama na matrycy, brak detali w ciemnych punktach, hdr to jakiś pseudo hdr, a na początku wszyscy zwalali na netflixa. Wlączcie sobie netflixa na tv z hdr10.
Teraz nie mogę nacieszyć oka nawet dzięki hue. Ciekawe co dalej :|


Wszyscy wiedzą ze HDR na NF jest do doopy. Mam Forza Horizon w 4K/HDR i uwierz mi, że wypala oczy. I wcale nie mam ustawien HDR Gra na max! (podswietlenie 90, jasnosc 50, HDR perfect - "srednio"). Wiec nie uwazam ze to pseudo hdr. Wszystko zalezy od zrodla. Tez u mnie po jakims czasie pajawila sie plama i banding (choc w tej chwili minimalny), ale nie dyskredytuje tego TV jako calosc. Przegladajac czasami wyrywkowo forum n.t. innych marek tez czytam o podobnych problemach. Dzis, nawet kupujac oleda nie masz gwarancji, ze nie trafisz na banding, clouding czy jeszcze inne g...no. Pozdr.
 
Do góry