Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

darek86

New member
A ja bardzo zaluje ze zrobiłem aktualizacje do wersji 246! Cholera, co mnie podkusiło !!! Miałem taki swietny obraz a teraz jakosc obrazu gorsza, powrocil maly banding a co najgorsze nawet materialy 4K na YT to jakas pixeloza. To samo na NF ale nie w HDR tylko już nawet w UHD. Po aktualizacji zainstalowałem znowu androida. Twardy reset tez nie pomogl. Infolinia rozklada rece. Prosba do tych co zrobili aktualizacje żeby sprawdzili z bliska jak chodza materialy w 4K na YT (np. film trailer 4K). Z góry dzk za komentarze i ewentualne porady.
Sprawdź sobie połączenie internetowe, może bitrate słaby przez to. U mnie nic się nie zmieniło, przed chwilą testowałem.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Sprawdź sobie połączenie internetowe, może bitrate słaby przez to. U mnie nic się nie zmieniło, przed chwilą testowałem.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Czesc. Dzk. Jak to sprawdzić? Mam caly czas multimedia 120 MB. Może mieć wpływ zla pogoda? Od 2 dni pizdzilo mocno w trójmieście, choć burzy nie było.
 

darek86

New member
Czesc. Dzk. Jak to sprawdzić? Mam caly czas multimedia 120 MB. Może mieć wpływ zla pogoda? Od 2 dni pizdzilo mocno w trójmieście, choć burzy nie było.
Wejdź przeglądarka z poziomu telewizora na jakiś tester prędkości internetu, a najlepiej na kilka różnych.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

szybal

Banned
Sprawdziłem materiały z YT wszystko ok.
 

Attachments

  • 20180622_192402.jpg
    20180622_192402.jpg
    53,2 KB · Wyś: 44

Oliviakrk

New member
To już nie jest śmieszne - o 4.30 znowu się odpalił wraz z dekoderem nc+ i amplitunerem. Po wyłączeniu odpalił się ponownie po kilku sekundach. Potem wylulował.

Na infolinii trafiłem dziś na jakiegoś niezorientowanego młodziaka - zainstaluję nową aktualizację - jak nie pomoże to się wkurzę.

Spróbuj wyłączyć Easy Link.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Sprawdź sobie połączenie internetowe, może bitrate słaby przez to. U mnie nic się nie zmieniło, przed chwilą testowałem.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

mam taki wyniku testu na Multimedia:
PING : 15 ms
POBIERZ : 120,6 mbps
JITTER : 3 ms
WCZYTAJ : mbps


Czy to sa dobre wyniki?


Dodam ze zrobione z poziomu laptopa.
W przeglądarce internetowej TV mi nie pozwala na test. Komunikat ze może być jakas blokada.


HELP !
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
mam taki wyniku testu na Multimedia:
PING : 15 ms
POBIERZ : 120,6 mbps
JITTER : 3 ms
WCZYTAJ : mbps

Czy to sa dobre wyniki?

Dodam ze zrobione z poziomu laptopa.
W przeglądarce internetowej TV mi nie pozwala na test. Komunikat ze może być jakas blokada.


HELP !


WCZYTAJ : 7,6 mbps - ZAPOMNIALEM WPISAC
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Wlasnie jestem po "zabawie" i testach mojego nowego nabytku do mniejszego pokoju 50PUS6262. I jestem bardzo mile zaskoczony ze ten najtańszy i najprostrzy model ambilight daje tyle radochy. Troche ryzykowałem bo opinie i testy sugerowaly ze trzeba trafic na udana sztuke bo te - podobno - co druga wraca z powodu reklamacji...cox...może mi się trafila ta dobra. Ale dlaczego o tym pisze tutaj. Bo w porównaniu z moim 8102 te same materialy na 6262 wygladaja jak bajka. Czyli to nie jest kwestia sygnalu, czy internetu który mam w chałupie. Dlatego domniewam, ze spadek jakości obrazu na 8102 wynika albo z najnowszej aktualizacji (246) albo - czego boje się najbardziej - z problemem procesora który nie rozszerza do rozdzielczości 4K. Test nowego nabytku utwierdzil mnie tylko ze cos niedobrego się dzieje z jego większym bratem. Nawet NF w HDR jest w 6262 calkiem przyjemny.

To to tylko takie moje obserwacje i porównania.

A moglem nie robic aktualizacji bo nic takiego w komunikatach znaczącego nie było.... no chyba zebym był turkiem. W wersji 240 był zaje...ty obraz. Powtarzam...u mnie.
 
Do góry