Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

sloma212

New member
A korzystając z bt na usb?
Temat obserwuję od dłuższego czasu, w końcu postanowiłem napisać. Waham się między 65" OLEDem LG a tym Philipsem, ale zakup planuję dopiero w czerwcu na mundial. W sieci można przeczytać, że philipsy, nie tylko ten model, mają problem z wyprowadzaniem dźwięku 5.1 do amplitunera. Czy to prawda?
Wcześniej miałem jeszcze obawy co do problemów z wyświetlaniem obrazu, ale z tego, co widzę, aktualizacje + odpowiednie ustawienia załatwiły sprawę.
 
Ostatnia edycja:

Ataszek

Active member
Bez reklam
A korzystając z bt na usb?
Temat obserwuję od dłuższego czasu, w końcu postanowiłem napisać. Waham się między 65" OLEDem LG a tym Philipsem, ale zakup planuję dopiero w czerwcu na mundial. W sieci można przeczytać, że philipsy, nie tylko ten model, mają problem z wyprowadzaniem dźwięku 5.1 do amplitunera. Czy to prawda?
Wcześniej miałem jeszcze obawy co do problemów z wyświetlaniem obrazu, ale z tego, co widzę, aktualizacje + odpowiednie ustawienia załatwiły sprawę.

Próbowałem kilku transmiterów do 200zl (nie widzę powodu aby wydawać więcej) z apt-x i niestety straty są bardzo dużo i nie warto w to inwestować ! Lepiej słuchawki na kablu - taniej i lepsza jakość !
 

xMaraSSx

New member
Obserwacji usterki ciąg dalszy - w moim TV nie występuje ona "z automatu" nawet przy włączeniu zimnego TV, musi zostać spełniony warunek dodatkowy a mianowicie wyświetlanie statycznego obrazu z przewagą bieli (np strona startowa google w przeglądarce). Objawy nie występują w obrazie telewizyjnym (tuner lub zewnętrzny przez HDMI). Mogę je wywołać celowo wyświetlając obraz z PC tak jak wyżej opisałem. Zgłoszenie do serwisu poszło, zobaczymy co dalej.
 

07105415

New member
Panowie,

Mam problem z włączaniem tego tv. Po wciśnięciu na pilocie włącznika tv na tak jakby chce się włączyć ale ekran nie zapala się i po chwili znowu przechodzi w stan czuwania. Dopiero za drugim razem udaje się go włączyć.
Wszystko jest spięte HDMI z amlitunerem. Kiedyś było tak, że każdy komponent (amplituner, tuner sat, tv) mógł włączyć cały system..., a teraz muszę się męczyć...

macie jakiś pomysł?
 

wesyr

Member
Panowie,

Mam problem z włączaniem tego tv. Po wciśnięciu na pilocie włącznika tv na tak jakby chce się włączyć ale ekran nie zapala się i po chwili znowu przechodzi w stan czuwania. Dopiero za drugim razem udaje się go włączyć.
Wszystko jest spięte HDMI z amlitunerem. Kiedyś było tak, że każdy komponent (amplituner, tuner sat, tv) mógł włączyć cały system..., a teraz muszę się męczyć...

macie jakiś pomysł?
Jak odepniesz cały sprzęt od TV i zostawisz tylko TV + wtyczka do kontaktu, też tak się dzieje ?
 

DzaceQ

Banned
Dlaczego mój post został usunięty? Po tym jak napisałem że telewizor nie mając jeszcze 2 miesięcy pojechał na gwarancję na czyszczenie matrycy? Nie ładnie usuwać nie wygodne posty.
 

accu

New member
Bez reklam
Dlaczego mój post został usunięty? Po tym jak napisałem że telewizor nie mając jeszcze 2 miesięcy pojechał na gwarancję na czyszczenie matrycy? Nie ładnie usuwać nie wygodne posty.

Witam uprzejmie,

Pytanie jest zasadne . :neutral:
BTW , może został usunięty , bo swój problem z telewizorem Philips 65PUS8102/12 opisałeś już w innym wątku dotyczącym jednak telewizora Philips 49PUS6561(smog atakuje) ?

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

DzaceQ

Banned
Witam uprzejmie,

Pytanie jest zasadne . :neutral:
BTW , może został usunięty , bo swój problem z telewizorem Philips 65PUS8102/12 opisałeś już w innym wątku dotyczącym jednak telewizora Philips 49PUS6561(smog atakuje) ?

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
Raczej nie bo posiadam właśnie model Philips 65PUS8102 więc ten wątek wydaje się być odpowiedni. Niech ludzie wiedzą z czym mogą się spotkać.
 

szybal

Banned
Raczej nie bo posiadam właśnie model Philips 65PUS8102 więc ten wątek wydaje się być odpowiedni. Niech ludzie wiedzą z czym mogą się spotkać.
Witam
Czy mi się wydaje czy starasz się zepsuć opinie o tv Philips
Pisząc jako Lolek Kamila teraz jako Dzaceq .
Ja jestem jednym z wielu posiadaczy Philipsa zadowolonych z zakupu.
I mam ten tv w domu nie opieram się na opinii oglądaczy sklepowych.
 
Do góry