Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

przemkow

New member
u mnie te śmieszne kółka pojawiają się przy włączaniu do sieci.
czy takie miganie pojawia się również przy włączeniu telewizora ze standby?
 

kenobi.pl

New member
Cześć, mam szybkie pytanie, ewidentnie mam problem z odtwarzaniem filmów 2160p UHD (pliki ~20~80 GB), odtwarzany obraz klatkuje (czy to uruchamiany z natywnego playera tv czy Kodi), obraz leci z zewnętrznego dysku ssd, podpiętego pod usb 3.0, nie mam już pomysłu czy mogę jeszcze coś przestawić w TV czy pozostaje mi zakup jakiegoś TV Boxa? Jak tak jesteście wstanie doradzić jaki?
 
Ostatnia edycja:

Kris0725PL

New member
A czy moglbys podac link do tych plikow bo chcialbym sprawdzic czy na lg bedzie klatkowalo? Ewentualnie napisz jaki bitraete maja to poszukam w sieci i sam przetestuje.
 

07105415

New member
Panowie,

Mam z tym tv taką przypadłość że regularnie co noc sam sie włącza... Czsem raz czasem dwa. Można powiedzieć że o stałych porach... 4 i 6 rano. Zwykle po chwili sam się wyłącza ale nie zawsze... Aktualizacje automatyczne wyłączyłem myśląc że to może powód. Ale nie. Resetu twardego tez nie zrobiłem bo szkoda mi tracić wszytkie ustawienia.
Macie jakiś pomysł?
 

kenobi.pl

New member
A czy moglbys podac link do tych plikow bo chcialbym sprawdzic czy na lg bedzie klatkowalo? Ewentualnie napisz jaki bitraete maja to poszukam w sieci i sam przetestuje.

Proszę

Format : Matroska at 57.8 Mb/s
Length : 50.7 GiB for 2 h 5 min 43 s 40 ms

Video #0 : HEVC at 52.0 Mb/s
Aspect : 3840 x 2160 (1.778) at 23.976 fps

Audio #0 : AC-3 at 640 kb/s
Infos : 6 channels, 48.0 kHz
Language : pl

Audio #1 : TrueHD at 4 443 kb/s
Infos : Object Based / 8 channels, / 48.0 kHz
Language : en

Audio #2 : AC-3 at 640 kb/s
Infos : 6 channels, 48.0 kHz
Language : en
 

wesyr

Member
Proszę

Format : Matroska at 57.8 Mb/s
Length : 50.7 GiB for 2 h 5 min 43 s 40 ms

Video #0 : HEVC at 52.0 Mb/s
Aspect : 3840 x 2160 (1.778) at 23.976 fps

Audio #0 : AC-3 at 640 kb/s
Infos : 6 channels, 48.0 kHz
Language : pl

Audio #1 : TrueHD at 4 443 kb/s
Infos : Object Based / 8 channels, / 48.0 kHz
Language : en

Audio #2 : AC-3 at 640 kb/s
Infos : 6 channels, 48.0 kHz
Language : en

Terminator: Genisys (2015) :p
 

funuman

New member
Panowie,

Mam z tym tv taką przypadłość że regularnie co noc sam sie włącza... Czsem raz czasem dwa. Można powiedzieć że o stałych porach... 4 i 6 rano. Zwykle po chwili sam się wyłącza ale nie zawsze... Aktualizacje automatyczne wyłączyłem myśląc że to może powód. Ale nie. Resetu twardego tez nie zrobiłem bo szkoda mi tracić wszytkie ustawienia.
Macie jakiś pomysł?

Niestety ale obecne philipsy czy Ci się to podoba czy nie, cyklicznie co kilka godzin wchodzą w tryb standby o poborze mocy nie 0,3w lecz w zależności od modelu ok 50w. TV sam próbuje sprawdzić aktualizację, nawet nie musi jej pobierać. U Ciebie zwiększenie poboru mocy może prowadzi do załączenia TV (problem z softem) a potem do powrotu do 0,3w pozdrawiam.
 

szybal

Banned
Miałem podobnie w 2009 roku tv notorycznie się włączał o 4 rano mega denerwujące
podarowałem ten model 9732 teściowej sam kupiłem 8007 niestety u niej działa do teraz
normalnie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kiedyś mieliśmy przypadek, że zakłócenia były z powodu "nani " dla dzieci.
Ciężko było wpaść na taką przyczynę.
Po wyłączeniu urządzenia działa do dziś bez problemów.
 

07105415

New member
Niestety ale obecne philipsy czy Ci się to podoba czy nie, cyklicznie co kilka godzin wchodzą w tryb standby o poborze mocy nie 0,3w lecz w zależności od modelu ok 50w. TV sam próbuje sprawdzić aktualizację, nawet nie musi jej pobierać. U Ciebie zwiększenie poboru mocy może prowadzi do załączenia TV (problem z softem) a potem do powrotu do 0,3w pozdrawiam.

Czyli trzrba czekać na jakąś aktualizację....
Będę dziś dzwonił do serwisu. Zobaczymy co powiedzą...
 

funuman

New member
Podaj na prv serial number twojego tv (FZ.......) to powiem Tobie czy taki soft (poprawiający pobór mocy) wogóle powstaje i ew. kiedy bd udostępniony.
Pozdrawiam.
 
Do góry