Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

binblady

New member
Właśnie rozmawiałem ze znajomym, który nabył 65pus8102 ponad dwa tygodnie temu. Wszystko pięknie poza tym, że TV często się zawiesza i konieczny jest restart przez odłączenie zasilania.
Czy ktoś z Was też ma takie problemy?
 

KamilaKornet

New member
Właśnie rozmawiałem ze znajomym, który nabył 65pus8102 ponad dwa tygodnie temu. Wszystko pięknie poza tym, że TV często się zawiesza i konieczny jest restart przez odłączenie zasilania.
Czy ktoś z Was też ma takie problemy?

Typowe dla Philipsa ostatnio nie zauważam tego (mój był w naprawie) ale od nowości często tak było jak najbardziej,
 

szybal

Banned
Właśnie rozmawiałem ze znajomym, który nabył 65pus8102 ponad dwa tygodnie temu. Wszystko pięknie poza tym, że TV często się zawiesza i konieczny jest restart przez odłączenie zasilania.
Czy ktoś z Was też ma takie problemy?
Witam
Myślę że to w Philips norma jak dostałem jako pierwszy w Polsce model 8008 to wtyczkę wyjmowałem 5 razy dziennie , po kolejnych aktualizacjach wszystko oprócz wolnego smart chodzi jak powinno.
 
S

sojer2005

Guest
Ehhh , chciałem kupić tego Philipsa ...
A ze sklepu wyszedłem z LG C7 Oled. ;)
Jeszcze jestem w szoku , cudowna jakość obrazu.
 

2018

New member
Philips nie chce wspierać HDR Dolby Vision.
Razem z SAMSUNG TV będą promować HDR10+. To darmowy kodek z dynamicznymi Metadanymi.
Mam wrażenie, że darmowy format HDR10 + od Samsunga wygra. Bo darmowy. Za Dolby Vision są oczekiwane prowizje od każdego TV.
Czas na HDMI 2.1
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla mnie HDR to sztuczny twór i odpuszczam go jako dobroć dla telewizor.
Philips wygrywa i bez hdr!!!!
 

2018

New member
OK, dzięki Buba za czujność nocną. Nie kodek tylko system szyfrowania i deszyfrowania. Chodzi o SAT 4k z HEVC, oszczędny, nowoczesny system.

Mam taki nocny problem: czy tunery SAT w telewizorach 4k 2017 przyjmą natywne 4k z SAT HEVC i czy są w stanie bez kombinacji, je wyświetlić ?
Jestem nieco pogubiony.
NC+ pisze coś o 24Hz 4K. Nic nie kumam. Tuner SAT jest tylko 4K Ready. Brzmi nieźle ale nic o HEVC.
 
Ostatnia edycja:

Paw3los

New member
Dla mnie HDR to sztuczny twór i odpuszczam go jako dobroć dla telewizor.
Philips wygrywa i bez hdr!!!!

Przestań pisać w tak późnych porach, bo coś nieskładnie to wychodzi. Motion flow i regulacja kolorów to też "sztuczne twory", a je zachwalasz.
Moim zdaniem nie liczy się tylko hardware w postaci ilości pikseli. Ważny jest efekt końcowy, jaki odbierają nasze oczy, czyli ilość światła, intensywność kolorów i płynność ruchu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na mnie żadne cyferki nie robiły, nie robią i nie zrobią wrażenia.
Sztucznego jedzenia, biustów, obrazów jest tak duże że ludzie tracą poziom wyjściowy.
Zostaję przy swojej ocenie.
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kupiłem 8102 z 5 letnią gwarancją. Na razie nie mogę się przyzwyczaić w stosunku do poprzedniego Philips’a :)
 
Do góry