Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

szybal

Banned
Ja mam teraz startową i 3 przedłużacze:) długa komoda.
 

Attachments

  • 20190120_175540.jpg
    20190120_175540.jpg
    22,6 KB · Wyś: 33

Miyagi

Member
Bo ty przyklejasz za szafka to mozesz je pociągnąć w dół. Ja mam przyklejoną do tv bo mam za dużą odległość pomiędzy szafką i tv i jakbym przykleił za szafką to światło nie sięga do tv.To jak możesz to zobacz jakby to wyglądało też jestem ciekaw.Najlepiej jakbyś jakiś filmik nagrał.
 

bielikk

New member
Bez reklam
Ja mam teraz u siebie takie coś.

Tv zawieszony za wysoko - chyba, że oglądasz treści wyświetlane na ekranie na stojąco.
Jeżeli jednak oglądasz siedząc na kanapie lub w fotelu to proponuję zainstalować go na takiej wysokości aby środek ekranu znajdował się na wysokości twoich oczu.
Ambi ... jest super, też posiadam philipsa z tym "wynalazkiem", ale jest to tylko dodatek, i nie może odwracać uwagi od wyświetlanego obrazu na TV.

Pozdrawiam :cool:
 

DJ82

Member
Na stronie PHILIPSa jest zapowiedź nowego modelu 65PUS8804/12 i ma mieć na pokładzie Android 9! ciekawe czy to pomyłka czy faktycznie i czy do naszych modeli też jest przewidziany czy na OREO się skończy jeśli w ogóle bo na razie cisza - tylko w instrukcji na stronie producenta jest napisane że ma OREO a nie ma...
 

MartesPL

New member
Niestety ze strony Kikiego cisza, obiecanej pomocy nie ma, którą zadeklarował przecież sam publicznie, pisałem też na pw, brak odpowiedzi.

Minęły już ponad dwa miesiące, kiedy to sprzęt "premium" Philips 65PUS8102 został zabrany, a ja w dalszym ciągu oglądam gołą ścianę. Nie wiem jak można inaczej nazwać obecną sytuację jak skandal.
Moja cierpliwość dobiegła końca jeśli rzecznik do poniedziałku nic nie wskóra, sprawę kieruję na drogę sądową. Dość spychania winy jeden na drugiego, sklepu na serwis i odwrotnie, klient złapany to niech się goni.
Zdecydowanie nie polecam tv marki Philips w razie ewentualnych problemów, umywają ręce, człowiek zostaje z badziewiem za nie małe pieniądze. Obecny Philips a jak się dowiedziałem TP VISION to widać taka firma kogucik... daleko im do konkurencji.
Miałem nadzieję załatwić sprawę polubownie, teraz sprawę nagłośnię inaczej Dzięki Philips!
 

marioking

Member
już "9" sie wam marzy, mnie w zupełności wystarczyłoby oreo, którego ciagle nie ma, jeszcze gdyby zgodnie ze specyfikacja zaimplementowali dolby vision, bo od oreo jest natywnie wspierane przez system, to by było super... ale znając poziom philipsa pewnie zostaniem z gołym hdr, by szantażować do wymiany sprzętu na nowszy... ale nie to że philips tylko jest taki, moj player samsunga już ponad roku temu miał obiecany upgrade do hdr10+ i dalej cisza... nastepny tv i sprzęt kupuje jak już będzie miał wszystko co powinien a nie gruszki na wierzbie ze zaimplementują to pózniej!
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Niestety ze strony Kikiego cisza, obiecanej pomocy nie ma, którą zadeklarował przecież sam publicznie, pisałem też na pw, brak odpowiedzi.

Minęły już ponad dwa miesiące, kiedy to sprzęt "premium" Philips 65PUS8102 został zabrany, a ja w dalszym ciągu oglądam gołą ścianę. Nie wiem jak można inaczej nazwać obecną sytuację jak skandal.
Moja cierpliwość dobiegła końca jeśli rzecznik do poniedziałku nic nie wskóra, sprawę kieruję na drogę sądową. Dość spychania winy jeden na drugiego, sklepu na serwis i odwrotnie, klient złapany to niech się goni.
Zdecydowanie nie polecam tv marki Philips w razie ewentualnych problemów, umywają ręce, człowiek zostaje z badziewiem za nie małe pieniądze. Obecny Philips a jak się dowiedziałem TP VISION to widać taka firma kogucik... daleko im do konkurencji.
Miałem nadzieję załatwić sprawę polubownie, teraz sprawę nagłośnię inaczej Dzięki Philips!
Trzymam kciuki :eek:k:
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Ja napiszę przewrotnie - codziennie gdy włączam TV jestem zadowolony ze swojego wyboru ! Wiadomo że lepszy zawsze można kupić ale nie w tych $
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszyscy są na konferencji w Amsterdamie.
Więc trzeba czekać.

Mam też Telewizory Philipsa i grają extra.
 
Do góry