Pierwsze przymiarki do 8K.

barburian

New member
Bez reklam
W roku 2022-2024 8K będzie takim standardem jak teraz 4K i to jest raczej pewne. W Japonii już są nadawane programy w 8K ,więc nie ma co się dziwić
postęp technologiczny gna i gna a człowiek tylko przeciera oczy ze zdumienia.
 

pantomima

Banned
W roku 2022-2024 8K będzie takim standardem jak teraz 4K i to jest raczej pewne. W Japonii już są nadawane programy w 8K ,więc nie ma co się dziwić
postęp technologiczny gna i gna a człowiek tylko przeciera oczy ze zdumienia.

Szczegolmie gna u nas w Pl ;)
Polak to oczy ze zdumienia przeciera glownie z powodu zolwiego tempa z jakim wszystkie technologiczne nowinki pojawiaja sie u nas .

Poki co to jedynym standardem jaki panuje jest standard full hd - czyt. blu ray .
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Chyba macie za bardzo ograniczone horyzonty. O ile do oglądania TV 8k wydaje się być kulminacją naszych potrzeb to pozostaje pamiętać o rozwoju paneli OLED. Jeśli produkcja tych zwijanych za naście czy dziesiątki lat zajdzie cenowo to może się okazać, że zamiast malować mieszkania będziemy je oklejać takimi panelami i zmieniać sobie rzeczywistość w dowolny sposób. Do tego 8k może być za mało.
 

collider

New member
Bez reklam
Chyba macie za bardzo ograniczone horyzonty. O ile do oglądania TV 8k wydaje się być kulminacją naszych potrzeb to pozostaje pamiętać o rozwoju paneli OLED. Jeśli produkcja tych zwijanych za naście czy dziesiątki lat zajdzie cenowo to może się okazać, że zamiast malować mieszkania będziemy je oklejać takimi panelami i zmieniać sobie rzeczywistość w dowolny sposób. Do tego 8k może być za mało.

Za kilkadziesiat lat to ludzie przeniosa swoje zycie do swiata wirtualnego i z domu nie beda wychodzic. Matrix, panowie matrix.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Bardziej Surogaci z Wilissem ;)

Chyba macie za bardzo ograniczone horyzonty. O ile do oglądania TV 8k wydaje się być kulminacją naszych potrzeb ........

full hd wyszło i każdy był zadowolony z czystego klarownego obrazu, jeszcze 4k nie ma w którym będzie widać lepiej pryszcze a ty już marzysz o 8k które ma być zwieńczeniem twojego życia ??? Dla mnie bull shit
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Nie wiem czy warto się przejmować tą szokującą rozdzielczością.chciałbym technologię tanią aby TV 90 cali kosztował poniżej hmm 6 tys w promo 4999zł;) i nie będziemy się zastanawiać czy 8k ma sens.Obecne TV LED 65 cali ostro potaniały i tanieją , ale jakim kosztem??Jaką matryce ma Panasonic 65C320 ?Chińska pewnie , kolory tragedia , nie ma bieli...
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Już nie mogę się doczekać....

Marzę o 8K - zapewne oglądanie w tej jakości programów takich jak :
Trudne Sprawy czy Wróżbita Maciej oraz Pamiętniki z Wakacji i oczywiście nie wspominając
o relacjach z obrad Sejmu to wszystko w tej jakości 8K zapewne odciśnie na mojej psyche niezapomniane wrażenie i zmiany wręcz nieodwracalne.
 
Do góry