Pierwsze kino domowe 5.0 - 5000zł (13 m2)

Pawel150

New member
Witam. Niedługo zamierzam kupić nowe kino domowe 5.0 do pokoju o pow. 13 m2. Kino będzie wykorzystywane w 60% do filmów w 40% do muzyki (muzyka elektroniczna,rock). Budżet ok 5 tys. Zestaw będzie podpięty pod ps3. Aktualnie zastanawiam się nad zestawem Onkyo TX-NR636 + Melodika BL310 lub Audio Pro Avanto HTS 5.0. W przyszłości zamierzam dokupić subwoofer Rel T5. Prosiłbym również o pomoc w wyborze kabli, myślę nad kablami melodiki purple rain z bananowymi wtykami tylko nie wiem które wybrać.
 
I

irek6311

Guest
Jeśli 40% muzyka to celuj w Denon AVR-X3100, kolumny według uznania, warto tego posłuchać przed zakupem.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Na 13m2 dobrze sprawdziłyby się podstawkowe, w tym budżecie mógłbyś pomyśleć o kolumnach lepszej klasy...
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pawel150 zestaw wybrałeś całkiem fajny. Ja bym wolał Melodikę. Jako alternatywę dla Onkyo spójrz na Marantz-a SR5009. Tylko nie wiem czy jeszcze dostępne.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
BDS bardzo dobry pomysł ale ma juz PS3 więc po co dublować. Obejrzyj taki zestaw:
Harman AVR-161s+JBL Arena 170/120/125c/100p.
 

Pawel150

New member
Witam. Wczoraj otrzymalem sprzet Onkyo TX-NR646 + Melodika BL310. Z kina jestem bardzo zadowolony lecz niepokoi mnie amplituner. Od poczatku pilot dziala w polowie znaczy przyciski zmiany z tv na bd/dvd itp. dzialaja i volume tez natomiast reszta juz nie. Wczoraj po podlaczeniu bylo wszytko ok, dzisiaj po powrocie do domu amplituner nie widzial juz glosnikow dzialaly tylko fronty, pomogl twardy reset. Dziwne ze juz pierwszego dnia takie problemy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry