Pierwsza recenzja nowej ST50

wojt88

Guest
Tylko upewnij się, że dasz wystarczająco mocne powiększenie, tak co nie bydzie żadna ramka, logo stacji wystawać - żaden stały obraz... Obniż delikatnie jasność, kontrast i puść uja na tydzień.
 

Danio02

New member
Ciekawe kto zapłaci za prąd :D
Czy ktoś może mi pomóc z tymi okularami?

Właśnie dostałem odpowiedź na TweakTV:
"The US equivalent is the TC-P42ST50. We have all the larger screen sizes for the ST50 and will have the 42 later this week. However, if yours is a european model the menus are completely different."

Świetnie, teraz już rozumiem te różnice w menu. W takim razie nie mam już na kogo liczyć ;/
 
Ostatnia edycja:

Danio02

New member
Dzisiaj zainstalowałem program TwonkyMedia Server. Szkoda, że ten program nie oferuje większej ilości opcji, oprócz tych w czasie instalacji. Niestety niektóre filmy przycinają się, jest na to rada?

Zastanawiam się nad alternatywą - czy telewizory Panasonica czytają pliki większe niż 4Gb (z pendrive, exFAT)? Ewentualnie jak to wygląda z dyskami zewnętrznymi?
 
Ostatnia edycja:

woytaski

New member
Bez reklam
Dziś widziałem cenę P50ST50 w sklepie "nie dla idiotów" na "S";) ... 5499 zł...
Natomiast dla chcących zaoszczędzić 1K złotych - oferta ElectroWorld...
tutaj
 

piotr-m

New member
Witam,

Czekałem niecierpliwie na modele z serii 50*T50 i zaczanają się powoli pojawiać. Narazie ST na ceneo od ok 4,5 kPLN.
Niestety los sprzedaży modelu, na który liczyłem tzn. GT nadal niepewny. Co prawda gdzieś tam się pojawiają 42", ale w chorych cenach.

A tu teraz MM kusi promocją na 50GT30 w cenie 3.199 PLN i chyba dam się namówić. Jak myślicie to chyba niezła cenka na ten model?

Pozdrawiam
piotr-m
 

micmus

Member
Bez reklam
ptx powiem Ci, że bardzo ciężki wybór - sam stoję przed podobnym. VT30 droższy, ale są okulary w zestawie. Obraz pewnie będzie porównywalny. Poczekamy na testy kiki'kiego ST50.

Oglądałem obok siebie stojące VT30 oraz ST50 i ciut lepiej było na ST50 świecił jaśniej i bardziej ostro przy jasnym otoczeniu.
 

micmus

Member
Bez reklam
Dokładnie kupować :)

Tym bardziej, że ST50 urzeka ciemnymi scenami nawet w jasnych warunkach.
 

Attachments

  • st2.jpg
    st2.jpg
    106,7 KB · Wyś: 189
  • st1.jpg
    st1.jpg
    137,6 KB · Wyś: 184

all151

New member
Dzięki za info piotr-m.
I kurde - to niezła cena,ciekawe czy mogą ten model sprowadzić do Wrocławia czy to tylko promocja tyczy się tego obszaru... jutro zapytam w media we wrocku...
 

micmus

Member
Bez reklam
Kupiłem właśnie 42ST50 za 2004 zł według ceneo.pl o tu Telewizor PANASONIC TX-P42ST50E - Ceneo.pl

W chwili składania zamówienia (wczoraj wieczorem) wszystko było dostępne, teraz nagle towar usunięty ze sklepu....hmmm

Nawet nie usłyszałem przepraszam tylko, że moja wina bo patrze niepotrzebnie na ceneo. Niby pomyłka w cenie nie byłą tylko nagle towar się skońćzył i mi anulowali zamówienie.
 

lm648

Banned
Kupiłem właśnie 42ST50 za 2004 zł według ceneo.pl o tu Telewizor PANASONIC TX-P42ST50E - Ceneo.pl

W chwili składania zamówienia (wczoraj wieczorem) wszystko było dostępne, teraz nagle towar usunięty ze sklepu....hmmm

Nawet nie usłyszałem przepraszam tylko, że moja wina bo patrze niepotrzebnie na ceneo. Niby pomyłka w cenie nie byłą tylko nagle towar się skońćzył i mi anulowali zamówienie.

Kolego ty chyba nie rozumiesz tego, że ceneo.pl to jest tylko przeglądarką ofert sklepów internetowych w danym asortymencie towarów. W tym przypadku sklepem z taką ofertą był Media-Joker-sklep internetowy:AGD, RTV i do nich kieruj uwagi a nie do ceneo.pl :)
Natomiast z drugiej strony wierzysz w takie ceny o różnicy 50% niższej w stosunku do pozostałych ofert :)
 

micmus

Member
Bez reklam
lm648 doskonale rozumiem jak to działa i moja uwaga nie była do ceneo w żadnym wypadku to tylko wyszukiwarka. Nie chciałem tak bezpośrednio na wstępie dawać na sklep namiarów wystarczyło z porównywarki, resztę można samemu wywnioskować.

W samym sklepie oczywiście złożyłem zamówienie i u nich byłą właśnie cena 2004 zł. Sam prowadzę sieć sklepów internetowych także zapewniam Cię, że wiem jak to funkcjonuje :)

Sam sklep zachował się trochę nieporządku zapierając się, że cena nie jest błędna tylko im się towar skończył a to, że towar jest już niedostępny to nie ich wina i niepotrzebnie wchodzę na ceneo heh W Ceneo towar jako dostępny po wejściu do sklepu towar też był dostępny do zamówienia. Po moim zamówieniu towar znikł z oferty. Założę się, że za 2 dni znów będzie dostępny a mojego zlecenia nie mogą zrealizować jeszcze raz zaznaczam ponieważ towar jest niedostępny, a nie że cena nieprawidłowa.

Co do cen... w internecie wszystko możliwe sam czasem kupuje naprawdę okazyjnie w takich cenach, że się nie chce wierzyć.

W marketingu takie mocne obniżanie cen jest znane mające na celu zwrócić na siebie uwagę i zrobić trochę szumu i pewnie taki to miało cel. Trochę nieuczciwe, ale przynosi rezultaty - temat na osobną rozmowę.

Szkoda tylko, że od samego sklepu nie usłyszałem słowa przepraszam tylko odwracanie kota ogonem, że moja wina bo zamówiłem heh
 
Ostatnia edycja:

lm648

Banned
W pełni popieram Twoje spostrzeżenia odnośnie sklepu. Pozdro
Ot co, zwykły kapitalizm a może jeszcze gorzej :)
 
Do góry