Pierwsza recenzja nowej ST50

wojt88

Guest
Nie podbijaj :) ale nie w tej cenie :) jak takie ceny pozostaną na dłużej to prognozuję dwukrotne straty za 2012r. dla Panasa :) byłem zainteresowany jednak ta sytuacja powoduje, że wykonuję zwrot w stronę konkurencji (wiadomo jakiej):bober:


Wersja 50 - dużooo lepsza jakość, to dać więcej kasy można.
Jak ktoś ją ma to kupi coś co jest lepsze.
A ceny zejdą, tylko trza poczekać hipki
 

lm648

Banned
Wersja 50 - dużooo lepsza jakość, to dać więcej kasy można.
Jak ktoś ją ma to kupi coś co jest lepsze.
A ceny zejdą, tylko trza poczekać hipki

- bez wątpienia lepsza, tak dużej kasy nie warta w "przeddzień" OLED-a;
- kasę mam, ale tyle nie dam za nie kompletny TV;
- brak w wyposażeniu okularów 3D - to kolejne minus 600-800 PLN;
- ceny zejdą, ale ja do tego czasu finansowo wesprę już konkurencję :)
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Dla mnie ten TV to nic szczególnego, nie warto przepłacać.To fakt mialo byc tak pieknie, extra filtry a jak widac to wszystko o kant dupy rozbic,niczym sie te plazmy od LG i nowych samsungow nie roznia,lustro EXTRA :D ciekawe gdzie te filtry :)
 
Ostatnia edycja:

kuras90

New member
czy już coś wiadomo, kiedy na łamach serwisu pojawi się test tego TV? Bo czekam na jakiś polski test, ale jak na razie niczego nie ma
 

mtbiker

New member
Podłączam się do pytania wyżej i mam jeszcze jedno swoje, które nie jest warte tworzenia oddzielnego tematu: czy uważacie, że teraz jest dobry moment na zakup GT30 czy może się np. okazać, że za 3 tygodnie jak ST50 wejdzie na dobre do sklepów, cena spadnie jeszcze o 200zł? Możliwe to? Będę szalenie wdzięczny za poradę, bo mogę kupić albo teraz albo dopiero w maju, a decyzja co do modelu zapadła... no chyba, że 42VT30 spadnie do 3500zł, ale w to nie wierzę :(
 

jackbauer

New member
GT w Saturnie!

Ten caly Panasonic to naprawde robi sie jakas niepowazna firma! Dokladnie 6 dni temu pisali ze GT niedostepny nie bedzie w Polsce i co? Stoi w Saturnie 42GT50 za 5900! Czekam na odpowiedz od nich co sie zmienilo.
 
Do góry