Pierwsza recenzja nowej ST50

foxnahdtv

New member
Ceny serii ST na 10.04

Ceny sklepu internetowego z siedzibą w Warszawie:
50ST50 - 4549 PLN
42ST50 - 3449 PLN

ahh ten dylemat - GT30 czy ST50...
 

MaciekMR

New member

peterka1000

Member
Bez reklam
No to GT50 raczej skreślam - ponad 2k dopłaty za kilka opcji w menu + dual core CPU to zdecydowanie za dużo.

Pozdr
MR

Bzdury piszesz kompletne . Zapomniałeś o najważniejszej różnicy , czyli tego że GT50 ma od ST50 dwa razy tyle stopni gradacji , co zapewne się odbije na jakości obrazu na korzyść GT50 .
 

MaciekMR

New member
Bzdury piszesz kompletne . Zapomniałeś o najważniejszej różnicy , czyli tego że GT50 ma od ST50 dwa razy tyle stopni gradacji , co zapewne się odbije na jakości obrazu na korzyść GT50 .

Hmmm...fakt - zapomniałem o gradacji. Ale także zapomniałem dodać "jak dla mnie".Ogólnie poprzedni post należy traktować jak skrót myślowy.
A z "bzdurami" przesadzasz - że tak to delikatnie określę, bo ja też mogę napisać, że piszesz kompletne bzdury - zapomniałes o THX, isf i innym designie :|
Ale wracając do meritum - odbić się w jakości obrazu zapewne może, ale warto się zastanowić czy:
- nie lepiej już dopłacić do VT
- kupić ST a zaoszczędzone ponad 2k wydać na pół nowego ampli, drugi TV :] czy imprezę/wycieczkę/dziwki/alkohol/zabawki dla dzieci - co kto woli ;-)
Ja się skłaniam do opcji nr 2...

Pozdr.
MR
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Hmmm...fakt - zapomniałem o gradacji. Ale także zapomniałem dodać "jak dla mnie".Ogólnie poprzedni post należy traktować jak skrót myślowy.
A z "bzdurami" przesadzasz - że tak to delikatnie określę, bo ja też mogę napisać, że piszesz kompletne bzdury - zapomniałes o THX, isf i innym designie :|
Ale wracając do meritum - odbić się w jakości obrazu zapewne może, ale warto się zastanowić czy:
- nie lepiej już dopłacić do VT
- kupić ST a zaoszczędzone ponad 2k wydać na pół nowego ampli, drugi TV :] czy imprezę/wycieczkę/dziwki/alkohol/zabawki dla dzieci - co kto woli ;-)
Ja się skłaniam do opcji nr 2...

Pozdr.
MR

Ja zawsze kupuje najwyższe modele , więc dla mnie jest to oczywiste ale nie każdy ma kase na takowe zakupy , więc GT50 jest poniekąd kopią VT50 z lekka gorzej wyposażoną i nic więcej . Ale za to również tańszą . Ja wogóle bym nie kupił niskiego modelu , bo bym nie usnął wiedząc że mogłem kupić coś lepszgo :) . Troszkę w tym zapewne snobizmu ale taki już jestem . :) Pozdrawiam
 

MaciekMR

New member
Ja zawsze kupuje najwyższe modele , więc dla mnie jest to oczywiste ale nie każdy ma kase na takowe zakupy , więc GT50 jest poniekąd kopią VT50 z lekka gorzej wyposażoną i nic więcej . Ale za to również tańszą . Ja wogóle bym nie kupił niskiego modelu , bo bym nie usnął wiedząc że mogłem kupić coś lepszgo :) . Troszkę w tym zapewne snobizmu ale taki już jestem . :) Pozdrawiam

Pozazdrościć gotówki :)
Z ciekawości: W wyborze modelu kierujesz się tylko jakością obrazu czy pierdolotami multimedialnymi (Skype w TV, czytanie mkv itp) też?

Pozdr.
MR
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Pozazdrościć gotówki :)
Z ciekawości: W wyborze modelu kierujesz się tylko jakością obrazu czy pierdolotami multimedialnymi (Skype w TV, czytanie mkv itp) też?

Pozdr.
MR

Zawsze i tylko kieruję się jakością obrazu . Pomimo tego że mam net na telewizorze , 3D i inne pierdoły , tego wogóle nie używam bo to żenada jest . Tzn o ile jeszcze czasami z Blu Raya zapodam coś w 3d to reszta pierół mnie wogóle nie interesuje . Dla mnie nawet głośniki w telewizorze są bezużyteczne . Do tego jest kino domowe . Do netu jest komp , do ogladania DVD czy Blu Raya jest Blu Ray i DVD , do zdjęć jest aparat itd. Pierdoły mnie wogóle nie interesują , telewizor ma być do telewizji . Pozdrawiam
 

wojt88

Guest
@foxnahdtv - bier ST50 według wielu recenzji ma lepszy (między innymi) obraz 2D niż GT30... Ja nawet wolę nowe ST50 zamist VT30 bo poszli do przodu fest!

Już widzę gule posiadaczy wersji 30 i ten post zaś wywoła nagonkę na nową serię. Bo jak ktoś ma starą to na siłę se wmawia, że nowa jest nie aż na tyle dobra itp... Nie słuchaj ich tylko czytaj recenzje!! Bierz nową wersję...
 

Tomaszz

New member
@foxnahdtv - bier ST50 według wielu recenzji ma lepszy (między innymi) obraz 2D niż GT30... Ja nawet wolę nowe ST50 zamist VT30 bo poszli do przodu fest!

Już widzę gule posiadaczy wersji 30 i ten post zaś wywoła nagonkę na nową serię. Bo jak ktoś ma starą to na siłę se wmawia, że nowa jest nie aż na tyle dobra itp... Nie słuchaj ich tylko czytaj recenzje!! Bierz nową wersję...

Jak ktoś szuka usprawiedliwienia w wydaniu DUŻO więcej kasy na nową serią to sobie na siłę wmawia, że z nową serią poszli do przodu fest :lol:
 

lm648

Banned
- kupić ST a zaoszczędzone ponad 2k wydać na pół nowego ampli, drugi TV :] czy imprezę/wycieczkę/dziwki/alkohol/zabawki dla dzieci - co kto woli ;-)
Ja się skłaniam do opcji nr 2..
MR

W PEŁNI POPIERAM OPCJĘ 2 :)
Uważam, że kupowanie najwyższych modeli jest bezsensowne (chociaż mnie stać:) ), co roku będą wyższe i najwyższe, a ten wysoki z tego roku będzie już stary prawie nie do odsprzedania za "prawdziwe pieniądze" :) Lepiej w ten sposób zaoszczędzoną gotówkę przeznaczyć na w/wym. przyjemności. Ciągłe siedzenie przed TV to nie jest wg. mnie żadna przyjemność :):bober:
 

jackbauer

New member
GT Niedostepny?

Wlasnie dostalem odpowiedz od Panasonica ze seria GT nie jest przewidziana na polski rynek. Porazka! Wychodzi na to ze seria ST naprawde bedzie godna uwagi. Seria Gt bylaby optymalna. Wiec albo trzeba brac ST albo wybrac sie do zachodnich sasiadow;-)
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Wlasnie dostalem odpowiedz od Panasonica ze seria GT nie jest przewidziana na polski rynek. Porazka! Wychodzi na to ze seria ST naprawde bedzie godna uwagi. Seria Gt bylaby optymalna. Wiec albo trzeba brac ST albo wybrac sie do zachodnich sasiadow;-)

No i niestety dalej się potwierdza, że wiele firm traktuje nas jak Dolne Burundi... znaczy się dalej wszystko kupią "durne polaczki"... :x
 

ali69

New member
Dość teoretyzowania !!! Kupować i opisywać wrażenia ;-)
Najważniejsze ,to czy BZYCZY ;-(
Jak NIE BZYCZY to będzie HITEM ,zwłaszcza dla niezdecydowanych seria g,gt,vt,30itd czy ST50.
 

ph88

New member
@foxnahdtv - bier ST50 według wielu recenzji ma lepszy (między innymi) obraz 2D niż GT30... Ja nawet wolę nowe ST50 zamist VT30 bo poszli do przodu fest!

Już widzę gule posiadaczy wersji 30 i ten post zaś wywoła nagonkę na nową serię. Bo jak ktoś ma starą to na siłę se wmawia, że nowa jest nie aż na tyle dobra itp... Nie słuchaj ich tylko czytaj recenzje!! Bierz nową wersję...

Chciałem kupić ST50, ale kupiłem GT30 - dziś przyszedł. Dlaczego kupiłem GT30? Min. 1100zł w kieszeni + okulary 3D gratis.
Po wstępnej zabawie z GT30, kalibracji, analizie obrazu w SD oraz w filmach w 720p i 1080p stwierdzam, że TV jest świetny. Jestem zadowolony i tylko to się liczy.
 

majki84

New member
Chciałem kupić ST50, ale kupiłem GT30 - dziś przyszedł. Dlaczego kupiłem GT30? Min. 1100zł w kieszeni + okulary 3D gratis.
Po wstępnej zabawie z GT30, kalibracji, analizie obrazu w SD oraz w filmach w 720p i 1080p stwierdzam, że TV jest świetny. Jestem zadowolony i tylko to się liczy.

Też się waham między GT30 a ST50, ale raczej wezmę tak jak Ty. Gdzie dają bryle gratis?

Zastanawiam się tylko czy czekać bliżej olimpiady/euro bo może wtedy będą tańsze TV i promocje dla kibiców (typu 2pary okularów gratis czy coś).
 

zulka1980

New member
ja bym chętnie Wam opisała wrażenia z oglądania i obsługiwania TX-P42ST50. problem w tym, że kupiłam go 28 marca w neonet.pl i do dzisiaj go nie mam. Owszem było, że 14 dni roboczych i tyle jeszcze nie minęło. Martwi mnie jednak to, że dostałam ze sklepu informację, że "Panasonic opóźnił dostawy tych tv do sklepów". Czy ktoś z Was widział te TV w Polsce, dużo tutaj osób pisze o tym, że widziało 50", a widział ktoś może 42" na żywo?

Cena 3199zł - w chwili obecnej tv zdjęty z oferty, więc nie wiem jaka będzie po powrocie do oferty.
 
Do góry