Pierwsza recenzja nowej ST50

lm648

Banned
ma być
***************************************/panasonic-tx-p42st50e-2000hz-fullhd-3d-nowosc-warszawa-gw-panasonic-polska.html
 

Osato

New member
Na stronie pewnego znanego sklepu internetowego cena wynosiła około 3199zł. Może jak pojawi się więcej ofert, to ceny będą różne.
 

MaciekMR

New member
MaciekMR, poczekasz do czerwca... Ok, a masz aktualnie telewizor? :) Ja nie mam, ale skończyłem wykańczać salon i właśnie teraz by się przydał :)

No mam w co patrzeć: 42S10, ale mały coś się zrobił ;-)
Z czerwcem może przesadziłem, ale w kwietniu na pewno nie kupię - nie chcę płacić podatku od nowości...Poza tym ciekawi mnie czy i po ile będą w Czechach 50GT50...

Pozdr
MR
 

foxnahdtv

New member
Niestety nie... GT i VT

Czy brak dwurdzeniowego procesora oznacza, że telewizory z tej serii będą miały jakieś ograniczenie co do maksymalnej jakości treści odtwarzanej z Youtube? Chodzi mi o to, czy na ST będzie można oglądać filmy z Youtube w rodzielczości HD, FHD lub może nawet FHD 3D?
A może się mylę i dwurdzeniowość ma tylko znaczenie dla multitaskingu? (np TV + SKYPE jednocześnie)
 

Byrd66

New member
Tylko do multitaskingu. Modele do UT50 mają przeglądarkę. Seria 30 spokojnie może odtwarzać youtube w 1080p, ale nie chcą tego włączyć. Był skrypt, który to umożliwiał, ale zmienili coś i już nie działa.
 

foxnahdtv

New member
Tylko do multitaskingu. Modele do UT50 mają przeglądarkę. Seria 30 spokojnie może odtwarzać youtube w 1080p, ale nie chcą tego włączyć. Był skrypt, który to umożliwiał, ale zmienili coś i już nie działa.

Czytając wiele tematów o serii ST nie znalazłem informacji, czy w modelach 50 będzie to działać.
 
Ostatnia edycja:

PapaSmurf

New member
Pierwsze modele ST50 na ceneo. 42" od 3299. Pozostałych wielkości jeszcze nie ma
Poproszę jakiegoś znawcę tematu żeby odpowiedział na pytanie. Lepszy będzie GT30 czy ST50?
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Parametrami zdecydowanie ST50.Z wyposażeniem nie powiem,bo jeszcze nie widziałem i nie wiem na ile dokładne są dane stronie panasonica.
Na pewno brak okularów,ale w tej cenie warto.
 
Ostatnia edycja:

Pfk

New member
Panowie...
Dziś widziałem ST50 42 cale obok 42VT30...nad nimi stał GT30. ST50 to DOSŁOWNIE VT30! ! ! Kosaaaa na maxa:) Czerń idealnie czarna jak na VTku. GT30 mocno, ale to mocno odstawał od VT i ST50. Filmik leciał z Blu-Raya 3D na wyspie Panasonica we Wrocławiu - Pasaż Grunwaldzki. 50ST50 w cenie 5499:) Ceny 42 nie zapamiętałem...z podniecenia:DDD
 

Pfk

New member
Pierwsze modele ST50 na ceneo. 42" od 3299. Pozostałych wielkości jeszcze nie ma
Poproszę jakiegoś znawcę tematu żeby odpowiedział na pytanie. Lepszy będzie GT30 czy ST50?

Po tym co dziś widziałem...ST50 urywa łeb i można go postawić w szranki z VT30...GT30 się mooocno chowa:) Jedyny minus - nad ramką jest taka szklana obwolutka jak kiedyś w Samsungach - Crystal TV.
 
Do góry