Pierwsza recenzja nowej ST50

MaciekMR

New member
ja też zastanawiałem się nad 60e6500, ale jak tylko 55st50 spadło do podobnego pułapu cenowego, to ostatecznie on wisi u mnie na ścianie. (cut)

Skoro wisi to możesz mi powiedzieć jak wygląda wtyczka zasilająca ten TV? Czy nie wystaje poza obrys TV? Mam bardzo płaski uchwyt i nie chciałbym, żeby przez taką głupotę nie dało się ładnie powiesić TV...

Pozdr.
MR
 

nostah

Klub HDTV.com.pl
vip
Skoro wisi to możesz mi powiedzieć jak wygląda wtyczka zasilająca ten TV? Czy nie wystaje poza obrys TV? Mam bardzo płaski uchwyt i nie chciałbym, żeby przez taką głupotę nie dało się ładnie powiesić TV...

Tak jak ja to widzę, to wtyczka wystaje z tv. Kabel co prawda idzie w dół, ale tv jest naprawdę cienki i chyba nie było gdzie upchnąć tej wtyki. Gniazdo jest umieszczone na środku tylnej ścianki i akurat u mnie ramiona wieszaka ją kryją.
 

emdeno1

New member
witam, mam pytanie do tych co maja juz st50. czy ten tv swieci wystarczajaco mocno?czytalem testy ze jest troche za ciemny i ze np lg w podobnej cenie wypada lepiej. jak to jest jak juz sie ma go w domu?no i czy moze ktos probowal jak wyglada w polaczeniu z konsola?


odswierzam....pomoze ktos?
 

szybkiepytan

New member
juz ogladniety ostatni odcinek gry o tron na 55st50 i w porownaniu do philipsa LCD 9704, to czern jest gorsza, ale jakosc obrazu, skalowanie itd, jest bardzo ladne.

nie wiem rowniez jak wylaczyc tryb TEATR, a mam w opcjach wylaczone to cale ICF :)
 

czak22

New member
Czy potwierdziła się plotka co do kompatybilności okularów Samsunga SSG-4100GB z plazmami Panasonica? Czy ktoś zdążył już to przetestować na własnej skórze?
 

melkorr

New member
Czy potwierdziła się plotka co do kompatybilności okularów Samsunga SSG-4100GB z plazmami Panasonica? Czy ktoś zdążył już to przetestować na własnej skórze?

To nie plotka, to fakt. Przetestowane na własnej skórze ;-) Niestety nie mam porównania z okularami na 2012 r firmy Panasonic.
 

usered

New member
Chyba już się całkowicie przekonałem do st50, co prawda nigdy nie miałem plazmy i troszkę obawiam się tych wypaleń na ekranie, ale może nie będzie aż tak źle. Z zakupem wstrzymam się jeszcze do testu kikiego.
Zastanawiam się jeszcze czy droższe okulary będą miały wpływ na obraz?
TY-ER3D4SE od 320zl natomiast TY-ER3D4ME od 256zl

Różnicą jest tylko wielkość S-small, M-medium
 
Ostatnia edycja:

usered

New member
daj relacje po kupnie, niekoniecznie taką na gorąco ale z plusami i minusami

plusy:
-obraz 2d super (praktycznie na ustaw. fabrycznych na razie)
- obraz 3d bardzo dobry (praktycznie na ustaw. fabrycznych na razie)
- SD skaluje i wyświetla ok
- dobry dźwięk
- tvn player (jak dla mnie plus)
- mkv itp. lepiej wyświetla niż na lapku (nie chodzi mi oczywiście o wielkość obrazu)

minusy:
- napisy w filmach avi (słabo widoczne), w mkv (mi przynajmniej nie działają - ale można "osadzić" za pomoca softu)
- DLNA przycina czasami filmy z lapka (oba połączone wifi), ale może to kwetia rutera, bo nie mam N
 

usered

New member
Włączasz napisy z poziomu "options" ? Niestety automatycznie się nie załączą.

dla avi wyświetla srt, ale już dla mkv nie wyświetla - chyba trzeba softem mkv potraktować, który osadzi napisy (udało mi się, tylko kodowanie, mimo że tak jak chcieli UTF-8 nie wyświetla dobrze pl znaków - ale na razie na szybko się bawiłem - napiszę więcej jak mi się uda)
 
Do góry