Pierwsza konsola, jaką wybrać.

omot

Member
Cześć,

Chciałbym zakupić swoją pierwszą konsole w życiu.
Zastanawiam się co wybrać.
Moje 'wymagania', oczekiwania, warunki są takie:

1)Chciałbym grać w wyścigi samochodowe, ewentualnie sport jak tennis.
2) Najczęściej będę grać sam, ale czasami we dwie osoby.
3) Wifi
(Poniżej mniej ważne kwestie)
4) Jeśli to możliwe to chciałbym aby można było wymienić dysk na większy
5) Jeśli by miała normalną przeglądarkę internetową to super
6) Planuje grać 3-4 godziny w tygodniu.
7) Funkcja hdmi CEC
8) Jakie maja dodatkowe bajery produkty od Sony i M$ ?
9) Jakby można było sterować z joysticka/klawiatury usb ..tez fajnie

Konsola będzie podpięta do tv philips 40 5507K12
Co proponujecie wybrać ?

Z góry dziękuje za odpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:

tysma

New member
Ps network i abonament ps plus po prostu miażdzy Xbox live gold. I mówi Ci to posiadacz Xboxa (mowa tutaj o abonamencie w któym po podłaczeniu do neta możemy pobierać gratisy, darmowe gierki-na ps3 na prawde hitowe gry, na xbox średniaki i tylko dwie gierki miesiecznie. Z obecnej generacji brałbym ps3.
Jeżeli ps4 będzie miała taką samą ofertę ps plus jak ps3, a w xbox one się nic nie zmieni w tej kwestii to moją następną konsolą będzie ps4.

Chyba, że zależy Ci na jakiś konkretnych tytułach, które są na jednej konsoli, a na drugiej ich nie ma to już inna kwestia. Play ma więcej tak zwanych tytułów na wyłączność.

Klawiatury i myszy nie działają z konsolami. Znaczy działają, ale w menu już w grach nie.
Przeglądarke internetową mają obie, ale nie zastąpi Ci ona komputera, dużo stron nie dziala prawidłowo.
Sony ma lepszą ofertę aplikacji, tvn player, jutub itp. Na xbox jutub i to wszystko:) są jeszcze Nba live., deezer, vevo. Ogólnie bieda.
W obu możesz dołożyć dysk.
hdmi cec nie wiem czy w jakiejś konsoli jest. Znaczy chciałbyś uruchamiać pilotem konsole? Żeby uruchomić je nie trzeba podchodić do nich przytrzymujemy odpowiedni guzik dłużej na padzie.
 
Ostatnia edycja:
T

Tgamer

Guest
Ja mam ps3 320gb i wczoraj kupilem ps+ sciagam 11 gier o lacznej wartosci 930 zl i bd mialal na szafce ps3 i ps4 obok a co do tematu to ja bym zrobil tak kupilbym ps3 superslim 12gb za 600 zl i kupil dysk 500gb czy 750 gb i abonament ps+ zadowolenia gwarantowane troche kasy jest na ps4 i ps+ przechodzi na ps4

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry