Pieniądze wyrzucone w błoto !

Ogr

New member
Bez reklam
W tym wątku piszemy o grach które kupiliście i uważacie ze były to zmarnowane pieniądze ::evil::evil::evil:
Moje typy to :

Far Cry 2
Punisher:No Mercy (PSN)
Mortal Kombat VS DC universe
Resistance 2
:twisted::twisted::twisted:
 

yarcoos

New member
PSN:
Bomberman Ultra - w Bombery szarpalem jeszcze na Amidze; ten jakos mi nie spasowal
Inferno Pool - rozczarowal mnie totalnie
Magic Orbz - arkanoid nuuudny jak flaki z olejem

BOX:
Bayonetta - plastykowy slasher
Killzone 2 - tylko mnie nie bijcie :grin:
 

pav3l

New member
Bez reklam
Kolejność pod względem zaawansowania nudy (oczywiście wg mnie).
1. Killzone 2
2. Burnout Paradise
3. Resistance FoM.

Pozdr.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Hehehhe :grin: ziom moze dopisać wolno obrzucać się błotem ;) Wolność słowa i wyznania :-D Kto oczerni KZ2 ma wje.... ŻARCIK :mrgreen:
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Nigdy nie zdarzyło mi się kupić tytułu, który by mnie znacząco zawiódł. Nigdy, aż do nabycia KZ2. Rozczarowanie w singlu było przeogromne. Do pieca z tym szrotem :twisted:
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Far Cry 2
EyePet
Pain
Shaun White Snowboarding

P.S. Może założyć temat najlepiej wydane pieniądze, albo nasze ulubione gry :)
 
Ostatnia edycja:

arczik

New member
1. tekken 6- nie rozumiem po co powielac dokladnie taka sama gre ktorys juz raz

2.assassin's creed 2

3.far cry 2 - wytrwalem moze poltorej godziny

4.heavy rain- nudne jak produkcje holywood
 

pav3l

New member
Bez reklam
Hehehhe :grin: ziom moze dopisać wolno obrzucać się błotem ;) Wolność słowa i wyznania :-D Kto oczerni KZ2 ma wje.... ŻARCIK :mrgreen:
Ogr,
nikogo nie obrzucam błotem. Może poziom mojej frustracji związany z tą gierką wynika ze straty kasy. :niewiem: Chociaż moja pozycja Nr 2 też mnie załamała......
klinika leczenia bezsenności....:cool:
 

Rudeford

New member
W sumie nie ma tego wiele: Star Wars - The Force Unleashed, Assassin's Creed, Demon's Souls i ostatnio Call of Juarez - Więzy Krwi. Byłem napalony na klimaty dzikiego zachodu, ale jak się okazało po 2 godzinach chęci do dalszej gry zabrakło. Oczywiście pieniądze nie poszły całkowicie w błoto, bo gry szybko znalazły nowych właścicieli.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Force unleashed to dla mnie super giera. Moja kasa wyrzucona w bloto to ta ktora wypadla mi z dloni i wpadla w bloto jak sam w nie wpadalem po pol litra czystej heh. Innych wpadek nie mialem.
 

pRzeKop

New member
Ja nie miałem jeszcze takiego problemu. Może dlatego, że moje wszystkie zakupy były długo rozważane. Mam za to pozycje, które kumpel odradza. Chodzi o Terminatora Salvation i BlackSite: Area 51
 

mg30906

New member
W sumie nie ma tego wiele: Star Wars - The Force Unleashed, Assassin's Creed, Demon's Souls i ostatnio Call of Juarez - Więzy Krwi. Byłem napalony na klimaty dzikiego zachodu, ale jak się okazało po 2 godzinach chęci do dalszej gry zabrakło. Oczywiście pieniądze nie poszły całkowicie w błoto, bo gry szybko znalazły nowych właścicieli.

Wiem że o gustach się nie dyskutuje ale DS to jedna z najlepszych gier w jakie grałem , czy możesz wyjaśnić dlaczego DS to kasa wyrzucona w błoto , za trudna :-D?

pzdr
 

Rudeford

New member
czy możesz wyjaśnić dlaczego DS to kasa wyrzucona w błoto , za trudna :-D?

W sumie tak. Nie mam już cierpliwości do takich gier. Wymieniając DS nie miałem na myśli, że to zła gra była a tylko to, że był to mój nie trafiony zakup. Często mam zachcianki typu a pościgam się, pobije lub zagram w jakiegoś RPGa a dobrze wiem, że to nie moja bajka.
 
Do góry