Picture Motion Browser

marlon24

New member
Witam,

Mam kamere Sony hdr-sr12e :) i problem z programem picture motion browser, ponieważ gdy importuje pliki filmowe za pomocą tego programu robi on wcześniej jaką analizę każdego z filmów.I tutaj niestety za kazdym razem wyskauje błąd i pliki mimo, że się zgrały to nie wyświetlają się za pomoca tego programu.Wiesz może jak temu zaradzić ??? Co może byc tego winną ???Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam.
 

jarmalik

Member
Bez reklam
U mnie od początku PBM działał prawidłowo, ale niedawno pojawiły się takie objawy o jakich piszesz. Wszystko wróciło do normy po odinstalowaniu pakietu kodeków (chyba K-lite)
 

huling

New member
marlon24 napisał:
Witam,

Mam kamere Sony hdr-sr12e :) i problem z programem picture motion browser, ponieważ gdy importuje pliki filmowe za pomocą tego programu robi on wcześniej jaką analizę każdego z filmów.I tutaj niestety za kazdym razem wyskauje błąd i pliki mimo, że się zgrały to nie wyświetlają się za pomoca tego programu.Wiesz może jak temu zaradzić ??? Co może byc tego winną ???Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Jest taka super funkcja na forum jak "Szukaj" Za jej pomocą można rozwiązać wiele problemów, ten też. Było to już parę razy pisane, ale przypomnę, że trzeba odinstalować Haali Media Splitter instalowany z pakietami kodeków.
 
Do góry