Philips z reklamy

kertis

New member
Witam

Dziś dwa razy mignęła mi w tv reklama panasa z ambilightem. Cena to koło 3,5 tys. chyba za 42 cale. Może ktoś rozpoznał model, a jeśli tak to może coś więcej na jego temat napisać. Sam na razie rozglądam się za tv, w sumie jestem nastawiony na szajsa b650, ale jeszcze chwilę się porozglądam. Mam do wydania 3 tys. +- kilka złotych więc dlatego mnie reklama zaciekawiła:)
 

kertis

New member
kiki napisał:
nie słyszałem żeby Panasonic ma ambilight.

Moja pomyłka, oczywiście Philips, a nie Panasonic, proszę admina o przesunięcie wątku do poprawnego działu.

kiki napisał:
Podaj jakie masz warunki ?

jakieś 3 - 3.5 m od TV, pokój raczej słoneczny (od południa), ale oglądam zwykle wieczorem a na dzień są zasłonki. Z jednej strony fajnie by było mieć możliwość odtwarzania mkv, ale brak obsługi dts w samsungu sprawia, że i tak nie jest to bezproblemowe odtwarzanie (mogę konwertować, bądź podpiąć lapa, ale tak samo mogę i podpiąć lapa do innego tv). Rozważam też zakup xtreamera bądź podobnego odtwarzacza, ale czekam, aż sprzęt dojrzeje (obecnie lap daje rade ze wszystkim co oglądam).

Co do sygnału: tv raczej do filmów i pooglądania wiadomości (sd z kablówki, ale od marca mam nadzieję na testowe dvb-t) a jak to nie wypali to c+ lub nka.

Zatem obecnie sie rozglądam za tv, myślę że może nawet zakup odłożę na "po swietach" gdy wyjdą nowe modele a potanieją obecne, no chyba, że coś dobrego w cenie około 3k pln się trafi.
 

Waldorff

Member
Kurde, też widziałem tą reklamę tylko nie wiem jaki dokładnie jest tam TV. Na pewno serii 9 i chyba 42 cale czyli w sumie sprawa prosta do namierzenia, ale coś nie chce mi się wierzyć, że cena byłaby niższa aż o 2 tysiące niż na najtańszej ofercie ze sklepów internetowych. Poza tym wkurzyłbym się niesamowicie, bo parę dni temu kupiłem 42PFL8404 za 3695zł i wyższy model za niższą cenę bardzo by mnie wkur......zył:D. Nie narzekam na 8404, a nawet jestem z niego zadowolony, ale za taką kasę to rozejrzałbym się też za serią 9.
 

noski

New member
Waldorff napisał:
Kurde, też widziałem tą reklamę tylko nie wiem jaki dokładnie jest tam TV. Na pewno serii 9 i chyba 42 cale czyli w sumie sprawa prosta do namierzenia, ale coś nie chce mi się wierzyć, że cena byłaby niższa aż o 2 tysiące niż na najtańszej ofercie ze sklepów internetowych. Poza tym wkurzyłbym się niesamowicie, bo parę dni temu kupiłem 42PFL8404 za 3695zł i wyższy model za niższą cenę bardzo by mnie wkur......zył:D. Nie narzekam na 8404, a nawet jestem z niego zadowolony, ale za taką kasę to rozejrzałbym się też za serią 9.

własnie oglądałem lige mistrzów i migneła mi ta reklama....
jestem od ponad tygodnia szczesliwym posiadaczem 42' model 8654
i bardzo mnie ta reklama zaintrygowała....
wiadomo seria 9000 z taką kase...będą nerwy
 

cosmo1

Klub HDTV.com.pl
VIP
reklamy nie widziałem, ale przyznam, że mnie zaciekawiliście... mierzyłem w 42" 8404, ale wstrzymam się do wyjaśnienia :) Gdyby ktoś wiedział coś więcej, to bardzo proszę o info :)
 

sornat

Member
proste jak drut ;)
cena jest za 8404 a pokazuja na zdjeciach 9704 ;)
podpisane jest ze cena dotyczy 42cali philips ambilight.... tylko tyle bez modelu a 8404 to tez philips z ambilight - to taki maly chwycik marketingowy:D

a 9704 nie wystepuje jako 42 cal a napewno nie jest to 8404 ani tez 9664
 
Ostatnia edycja:

dragons87

New member
Aaaa takie okazje mi sie podobaja xD Tylko czemu we wroclawiu nie ma takiej promocji tylko najblizsza w poznaniu >.<

Edit:
To sie qr** napalilem ^^ ta promocja po 1 byla tylko w poznaniu i gdansku i jednak na model Philips 42 PFL 8654 , a po 2 trwala do 4.11 lub do wyczerpania zapasow >.<
Znajac zycie, wr wrocku odrazu by zniknely za tak niska cene :)
 
Ostatnia edycja:

noski

New member
noski napisał:
własnie oglądałem lige mistrzów i migneła mi ta reklama....
jestem od ponad tygodnia szczesliwym posiadaczem 42' model 8654
i bardzo mnie ta reklama zaintrygowała....
wiadomo seria 9000 z taką kase...będą nerwy

No własnie udało mi sie zakupic tydzien temu w MM w wawie za 3499 rzeczony model 8654 w którym ujrzałem reklame serii 9000. Wziałem ostatnią sztuke po czym Pan wystawił na połkę cene 4499.
Na tą chwile jestem bardzo zadowolony z tego sprzetu...polecam sygnał DVB-T...
 
Do góry