Philips w Europie rezygnuje z produkcji telewizorów

Robertus64

New member
Bez reklam
Już dawno wiele wyrobów Philipsa jest produkowanych w Chinach i co z tego - nic.Kupiłem ostatnio DVD Philips 5992 i też jest China ale jakość wykonania jest super i to za 160 zł nowy.Pracuje perfekcyjnie i bardzo cicho , miałem już dwa inne drogie DVD i niestety były głośne a w nocy jak się oglada do słychać niestety.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A niby dlaczego miałoby być taniej. Za obcowanie ze sztuką designu i jakością materiałów jak również za jakość obrazu płacić trzeba. Ktoś chce tanio? - niech kupi Samsunga czy LG.

Witam a od kiedy to niby samsungi sa takie tanie ? Po drugie kolego gdyby komisja Eisy skladala sie z Azjatow a nie z europejczykow to Eisa bylaby dla samsunga , a tak to jeszcze tv nie wychodzi a wiadomo ze Eise dostanie philips :) choc teraz wszystko moze sie zmienic .... pozyjemy zobaczymy ja osobiscie czekam na philipsa 8606 i sonego hx 820 i do tego porownam samsunga
d 8000 i cos sie wybierze. A jakosc nowych samsungow juz jest naprawde wysoka i co roku jest lepiej. A np w samsungu c 8000 bylo duzo mniej wad technicznych jak w philipsie 9705.
Lolek
 

plejak

Banned
Philips, Pioneer kto następny?

To bardzo zła wiadomość dla rynku - jako jedni z nielicznych robili na rynek europejski sporo modeli lcd led z pełnym podświetleniem i ambilight i za taką jakość trzeba słono płacić.Do niedawna forum zachwycało się plazmowymi tv Pioneera - dziś już ich nikt nie produkuje - klient w USA jest nadal wymagający tam będą produkowane - dla nas zostanie chińsko- koreańsko- polska tandeta.
Globalizacji i praw rynku ekonomii nikt się nie oprze stąd znikają dobre marki .Niestety...
 

tdx

New member
Bez reklam
Rynek wszystko weryfikuje - jak był pioneer to wszyscy pytali czy warto dopłacać by zobaczyć "ciut" lepszą jakość - i koniec końcem wybierali tańszego Panasa :)

dla nas zostanie chińsko- koreańsko- polska tandeta.

To klienci chcą dziś kupić 50" do 2500zł i rynek musi takich TV dostarczyć. Zobacz inne wątki na forum: dobry TV 32" do 1200 zł :) itp...

2 Lata temu TV Samsung 32B650 miał wysoko-połyskową matryce, rok później tego typu matryce były dopiero w 40"...

Czyli co producent chce oszczędzić? Nie KLIENT
 

plejak

Banned
Rynek wszystko weryfikuje - jak był pioneer to wszyscy pytali czy warto dopłacać by zobaczyć "ciut" lepszą jakość - i koniec końcem wybierali tańszego Panasa :)



To klienci chcą dziś kupić 50" do 2500zł i rynek musi takich TV dostarczyć. Zobacz inne wątki na forum: dobry TV 32" do 1200 zł :) itp...

2 Lata temu TV Samsung 32B650 miał wysoko-połyskową matryce, rok później tego typu matryce były dopiero w 40"...

Czyli co producent chce oszczędzić? Nie KLIENT


a co z tymi klientami wymagającymi?Tanie chyba nie może być dobre?Mnie tam szkoda Pioneera i Philipsa , kiedyś nawet Toyoty się nie psuły a teraz ....szkoda mówić.Nokia przeniosła produkcję bardzo wadliwego telefonu n86 8mp do Chin - po fali reklamacji następne topowe modele są robione w Finlandii.
 
Do góry