Philips vs. TCL co wybrać

emski85

New member
Witam,
własnie padł mi tv Philips 55pus8303/12 kupiony 5 lat temu tutaj na forum od kiki. Spalil sie jakiś moduł którego nie da sie podobno wymienic. Tak przynajmniej powiedzial mi oficjalny serwis Philips z Radomia. Więc zastanawiam się nad zakupem nowego tv. W grę wchodzi juz chyba tylko właściwie tcl lub philips. I teraz się zastanawiam na wielkością na pewno min 65 cali być moze 75 ale nie wiem czy warto doplacać ok 2 tyś do 10 cali. Budżet mam ok 4 tyś. Z tego co czytałem na forum to zostają mi modele Tcl 65C735, Philips 70PUS8118/12, Tcl 65C745, Philips 65PUS8807/12, , lub ktores podobne. . Pytanie czy warto brać juz z matryca 100hz ? Generalnie tv ktory mialem nie byl zly ambilight fajna sprawa, troche te podswietlnie mnie draznilo momentami jakby pasy, plamy mial juz pod koniec zycia ten philips :) Głownie uzywam tv do netflixa, amazonprime, wazne dla mnie jest zeby mial otwarty system android tv. w zasadzie to tyle.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli zostajesz z ambilight to nowy Philips 65PUS8818 za 3950 z pakietem dla członków forum - mieści Ci się w klasie i spełnia oczekiwania.
Tak do porównania masz 65C735 za 3699 zł z pakietem również.
 
Do góry