Philips TV LCD 40PFL8605HH seria 8 (32", 37", 40", 46", 52") testy, opinie, wrażenia.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
wyglad 8605

Witam wszystkich dzisiaj widzialem ten model w 40 calach w sturnie w Wawie mi sie osobiscie podoba z wygladu, a jesli chodzi o obraz to tylko byl material wysokiej rozdzielczosci wiec ciezko cos pwoiedziec , bo wiadomo w hd to ladnie wyglada, szyba sie odbija ale nie tak jak ma to miejsce w innych lcd z szyba - jest to do zaakceptowania :) Napewno do menu trzeba sie przyzzwyczaic bo lekko przekombinowali, ale mysle ze to jest kwestia czasu i wprawy zeby pozniej juz dobrze sobie skakac po menu tv :). Na moj gust za malo jest przyciskow na pilocie i stad sie bierze to ze troszke sa niedogodnosci w ustawieniach bo trzeba wchodzic do podmenu :) itd ale generalnie jest ok, ciekaw jestem tylko jak sovbie radzi na zwykłym sygnale w sd . Pozdrawiam moze juz ktos ma ten model w domu to moze cos wiecej by napisal na jego temat. Pozdrawiam.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czekam na 9705 jednak...

Witam jest podana cena na 46 cali w Anglii wychodzi 14 tys. wiec u nas albo bedzie wiecej albo deliktanie mniej - moze :) takze chyba srednio to sie oplaca to juz nie wiem czy jak sie nastawiasz na tego typu lcd to nie wiem czy nie warto kupic 9704, pozdrawiam
lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
ciekawosta w sprawie 8605 jak i 9705

Witam dzisiaj zadzwonilem spytac sie cos na infolinie philipsa i gosciu powiedzial mi cos na temat transmitera do obydwoch tych modeli. I nie wiem czy wiecie ale jest do kitu, bo kto chce sobie zakupic z tych dwoch modeli to ten transmiter tak jak np w sony jest wielkosci pena to philips zrobil transmietrek wielkosci odtwarzacza DVD :-( doslownie wys. tego urzadzenia ma 5 cm i szer 20 cm dodatkowo jeden klocek bedzie stal zeby moc odtworzyc sygnal 3D ja rezygnuje pomimo ze przymierzalem sie do zakupu to niestety kolejnego gadzetu nie bede stawial na polce bo i tak juz bedzie ich troche stalo wiec lepiej kupic chyba samsunga c 8000 lub cos z lg z serii lx ktora zapowiada sie dosyc ciekawie tyle ze trzeba poczekac az z tanieja ). A swoja droga nie wiem czy zuwazyliscie philips podaje kontarst 500000 dynamiczny ( model 8605 ) a inne firmy podaja po 5 mln lg nowej serii lx 8 mln a nawet 10 mln to czy philips tak ma juz z tym kontrastem czy cala reszta to oszukuje :) . Pozdrawiam.

Witam jeszcze jeden jest pomysl dla tych i byc moze jednak i dla mnie w zwiazku z tym transmiterem, zawsze mozna zrobic myk taki zeby uzywac i stawiac go tym samym wlasnie wtedy jak cos sie bedzie ogladalo w 3D w koncu caly czas nikt tego nie oglada bo i tak by oczy wysiadly wiec jakis patent jest na te wielkosc tego mini transmiterka w philipsie :smile: Pozdrawiam
Lolek

:Lolek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hartson

New member
Bez reklam
"PL jak zwykle ze wszystkim do tyłu", bo "Audio Video" i "Płaskie Ekrany" na lipiec-sierpień wydają 1 numer, zazwyczaj w połowie lipca.
 

tomekwola

New member
"PL jak zwykle ze wszystkim do tyłu", bo "Audio Video" i "Płaskie Ekrany" na lipiec-sierpień wydają 1 numer, zazwyczaj w połowie lipca.

dzieki za wyjasnienie, to by w sumie troche sytuacje rozjasnilo. Poczekamy do wrzesnia, moze jakis test sie ukaze. I ceny troche spadna bo poki co to moim zdaniem sa zdecydowwanie za wysokie jak na parametry i mozliwosci tego tv "na papierze". Chyba ze jest az tak dobry i wart tych pieniedzy.
 

sebasto

New member
witam serdecznie.

chcę zakupić tv 32cale i z tych co przejrzałem zainteresowały mnie nowe modele Philipsa 32PFL8605H lub 32PFL7605H (nie ma Perfect Pixel HD tylko Pixel Precise HD - czy to robi wogóle różnicę na codzień??).
Ale właśnie teraz w tym tygodniu jest wyprzedaż w MM i można kupić tak zachwalany model 32PFL9604H w tej samej cenie co 8605H.

mądre głowy rozumiejące co te wszystkie nazwy znaczą, użytkowanicy tych monitorów poradźcie proszę nowemu koledze co ma kupić. Decyzja o zakupie nastąpi do końca sierpnia.

pzdr
sebasto

PS> wkleiłem jeszcze to zapytanie w wątku o modelu 32PFL9604H , prosze nie krzyczeć;)
 

accu

New member
Bez reklam
Witam.Model 32"9604H to bardzo udany telewizor , z bardzo dobrym dźwiękiem.Tylko sprawdź, o ile masz zamiar kupić na wyprzedaży , ile godzin pracował.
Pozdrawiam,:)
 

sebasto

New member
wszyscy chwalą ten model tutaj - tylko czy przez ten rok różnicy modelowej, są one tylko ładniejsze (wg mnie) czy dali nową lepszą elektronikę, matrycę czy inne (potrzebne) cuda.

co do godzin to sprawdzę na pewno, bo może być tak, że stał na wystawie pół roku:( dziękuje.
 

tomekwola

New member
wszyscy chwalą ten model tutaj - tylko czy przez ten rok różnicy modelowej, są one tylko ładniejsze (wg mnie) czy dali nową lepszą elektronikę, matrycę czy inne (potrzebne) cuda.
Rok róznicy modelowej miedzy jakimi modelami? chodzi o 9604 i ??
Prosze o wyjasnienie...
Pytam jako ze mam w planach zakup 8605 32-37 cali czekam jednak na polskojezyczny test tego tv i troche na obnizke ceny bo jesli 3150 za 32" mozna zaakceptowac to 4tys za 37 juz dla mnie niestety nie.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam. W dniu 18 sierpnia 2010 r. Philips wydał kolejny soft do serii 8605.( 4 w historii )
Jest bliźniaczo podobny do softu wydanego do 32"9705 z dnia 18 sierpnia 2010 r.
Pozdrawiam,:)
 
Do góry