Philips TV 2021: telewizory OLED706 z Android TV 10, P5 Generation 5 z AI, HDMI 2.1 i Ambilight 3

buldoggg

Member
Bez reklam
model 706 po aktualizacji do najnowszej czyli wersja 222 nie działa mi na żadnym stylu obrazu upłynnianie go czy to standard czy płynny czy wyłączony-zero efektu(wcześniej działało) np na aplikacja netflix,hbo max czy youtube....i to bez znaczenia jaki jest wybrany styl obrazu czy to osobisty, czy wykryty przez tv (opcja ruch jest dostępna lecz nie działa) co więcej podłączoną mam konsole xbox series x i tam działa wszystko tak jak powinno....dlaczego tak jest ?
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
No Gitarka ty jesteś fanem 60 rat zero procent , modlenia się oby twój cudowny samsung tyle wytrzymał , bez kurzu i innych dolegliwości gównotechnogi ")
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Modele 65 się skończyły - zostały tylko jeszcze 55Oled 706, ale też się kończą.
Za 10 dni będą już nowe modele z serii 707, 807, jeszcze później modele 907
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
On sprawdza , żeby była płynność w zależności od jakości sygnału i może obniżać jakość aby nie utracić płynności.
 

Pi3cyk91

Member
Tyle to ja sam wiem tylko po kilku grzyba tak mruga? W Samsungu zwyczajnie obniżył jakość bez tego mrugania. A tutaj jak zwykle jakieś innowacyjne rozwiązania....
 

elektryk11

New member
Philips 48OLED806/12. Czy ma ktoś pomysł jak skutecznie i na zawsze wyłączyć irytującą górną i dolną belkę zwaną "1-1 Filmy Play"? Czasami jest to włączone podczas oglądania normalnej TV.
 

Attachments

  • IMG_20221005_181801.jpg
    IMG_20221005_181801.jpg
    126,2 KB · Wyś: 98

Musio1968

Member
Bez reklam
Witam. Mam problem z formatem obrazu!!! Ustawiam na osobiste a obraz po chwili w trakcie oglądania wraca ponownie do ustawień Kino domowe i tak za każdym razem. Bez względu jaką wybiorę opcję obrazu zawsze wraca do formatu kino domowe ! Jest do mega denerwujące :( Czy można coś zmienić by TV zapamiętał format wybranego wyświetlania obrazu bo nie rozumiem dlaczego tak się dzieje ? Pozdrawiam
 

66kris

New member
Witam.
Panowie mam problemik z moim TV 55Oled706, a dokładnie z pilotem. Przeszukałem to Forum Mam tu kilka podpowiedzi, ale jakoś w moim przypadku to się nie sprawdza. Chodzi mi o pilota z voice i klawiaturą. W wątku #513ładnie jest to opisane - ale to u mnie nie działa. Jak zainstalować tego pilota. POMOŻECIE???;)
 

66kris

New member
Oled 706 nie ma obsługi głosowej. Jaki masz pilot ?
Witam.
Dzięki kiki za zainteresowanie się moim tematem. Pilot dokupiłem na Allegro

Pilot Philips 398GM10BEPHN0024HT czarny​

ten sam co koledzy wcześniej pisali, nawet od tego samego sprzedawcy, który twierdzi, że pilot po ostatnich aktualizacjach działa z 706 bez problemu - wystarczy do sparować poprzez przycisk PAIR na pilocie lub w ustawieniach bluetooth dodaj pilot. U mnie to nie działa. Próbowałem przez ,,uruchamiacz'' ale na tv sklep google nie da się zainstalować, próbowałem więc przez apk. Wgrałem na pendrive, ale po wsadzeniu do tv nie widzi tego pliku. Dodam że tv posiadam dwa tygodnie i jest zaktualizowany do wersji 101.000.178..222
Jak to dalej ugryźć?
 
Do góry