Philips TV 2021: telewizory OLED706 z Android TV 10, P5 Generation 5 z AI, HDMI 2.1 i Ambilight 3

mat74

Well-known member
Bez reklam
Próbowałem na Kodi 19.3 i 20.0
Na Shieldzie mogę przełączać IEC na RAW (DTHD działa na obu) a na TV jest domyślnie ustawiony Audio RAW i Android IEC packer - nie ma możliwości przełączenia.

Na Shieldzie w ustawieniach przekazywania dźwięku w Kodi jest opcja obsługi TrueHD, na TV jej nie ma.

Skoro masz Nvidie to raczej dał bym sobie z tym spokój i używał TV po prostu jako wyświetlacza....:wink:
 

markov10

New member
TV nie odtworzy TrueHD, widac to dobrze przy Plex. Przy zostawieniu sciezki TrueHD dla plikow MKV dochodzi do transkodowania, przy AC3/EAC3 transkodowania nie ma. Shield sobie z tym radzi bez problemu.
 

buldoggg

Member
Bez reklam
ostatnio przyjeżdżam na stacje benzynową zatankować auto a tam na cenniku pod 95/98/ jest napisane PRIV

Napisz proszę na PW - dostaniesz cennik :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kolega jest specjalistą od Kodi na Polskę.
Nie udziela się na portalu.
Chcesz pomoc i kontakt ok.
Chcesz samemu ogarniać temat - Twój wybór.
Głupie uwagi zachowaj dla siebie !
 

pb923

New member
Witam.Panowie i panie.Do tv mam podlaczony komputer karta rtx 3060 Ti,do hdmi1 w tv.Niech mi ktos powie bo juz mnie k.....ca strzela co jest nie tak.Jeden z problemow jest taki ze jak np uruchamiam gre,i mignie obraz bo cos sie tam dogrywa z kompa tv sie zawiesza nie zawsze ale czesto nie reaguje na pilota itd pomaga dopiero wyjecie wtyczki zasilania i ponowne wlozenie.Drugi przyklad np wczoraj.Odpalam tv potem dekoder nc+ i zonk komunikat podlacz kabel hdmi itd brak sygnalu,pomaga wyjecie i wpiecie hdmi w tv.Trzeci przyklad,wylaczam kompa,komp sie wylacza tv zawiesza jak tylko zniknie obraz,i znowu wtyczka zasilania w ruch.Jeszcze troche i ten tv wyrzuce za okno.Te problemy zawsze sie zdarzaja moim zdaniem zawsze w tedy kiedy musi wykryc jakis sygnal,mignie obraz ze np tryb gry hdr i albo sie pojawi obraz albo nie.Co mozna zrobic,oprucz wyrzucenia go za okno.Kabel hdmi taki jaki powinien byc 2.1 itd.Wersja oprogramowania najnowsza.
 

silverfox155

New member
Zakupiłem na promce 65" 706
Uniformity i banding, jest grubo
 

Attachments

  • 20220505_035033.jpg
    20220505_035033.jpg
    398,3 KB · Wyś: 41
  • 20220505_035634.jpg
    20220505_035634.jpg
    362,7 KB · Wyś: 42
  • 20220505_035718.jpg
    20220505_035718.jpg
    171 KB · Wyś: 39

barek16

Member
Wow, uszkodzony musiał Ci się trafić. W moim ekran jest tak równ, że na czarnym. Ie potrafię rozróżnić czy jest włączony czy nie.
 

silverfox155

New member
Wow, uszkodzony musiał Ci się trafić. W moim ekran jest tak równ, że na czarnym. Ie potrafię rozróżnić czy jest włączony czy nie.

Potrafisz poznać, jak OLED wyświetlający czarne tło jest włączony? To też masz coś nie tak, bo na czarnym tle piksele w Oledzie są poprostu wyłączone :smile:
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie od zeszłego tygodnia TV sam się włącza !!!! Od razu przełącza na Google Filmy !!!! I dodatkowo 2-3 razy przełącza na głośniki TV na chwilę i z powrotem na KD. Tylko przy serwisach streamingowych. Zdarza się , że głos całkowicie zanika i trzeba off/on soundbarem robić :(

Aktualizacja deczko pogorszyła fun z korzystania z tego TV
 

silverfox155

New member
TV nowy fabrycznie zapakowany.

Po kilku kolejnych cyklach oczyszczania i godzinach pracy ekranu, sytuacja trochę się poprawiła, niemniej dobrze widoczne pionowe pasy w okolicach środka ekranu i poziome prześwity dość ciężko zaakceptować i chyba zaryzykuję wymianę, zwłaszcza że miałem wcześniej 65 A1 który w tej scenie był absolutnie idealny, choć biel miał gorszą od tego PH.

O otrzymaniu jakiego "kontaktu" mowa? Do serwisu gwarancyjnego PH na świeżo kupiony TV?
 

Attachments

  • 20220509_033258.jpg
    20220509_033258.jpg
    891,6 KB · Wyś: 45
Ostatnia edycja:
Do góry