Philips TV 2021: telewizory OLED706 z Android TV 10, P5 Generation 5 z AI, HDMI 2.1 i Ambilight 3

Grzesio32

New member
Witam,
Mam pytanie do tych co mają model 65 cali 706. Jak się telewizor sprawuje, występują w nim jakiegoś rodzaju usterki, wady ukryte?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawuje się znakomicie.
Wady ukryte - jakie masz na myśli , nikt do tej pory nie raportował .
 

Grzesio32

New member
Wady matrycy wpływające na szybsze wyeksploatowanie ekranu. Jak wygląda wypalanie ekranu w tym modelu? Chce zamienić PUS 9206 na ten bo w PUS mam tragiczny clouding którego nie jestem w stanie zaakceptować. Jak wygląda ten model do PUS? Wiem, że to różne technologie. Głównie będzie odpalany Netflix oraz konsola Xbox
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Ciężko coś o wypalaniu tego modelu powiedzieć bo pewno nikomu się jeszcze nie wypalił ( jest zbyt krótko na rynku)

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Co prawda mam 65oled805 ale już prawie 2 lata oglądam wszystko czasem dzieciaki grają
zero problemów obraz żyleta , już zapomniałem jak to jest z ledami nie ma co porównywać.
 

tom357

New member
Wady matrycy wpływające na szybsze wyeksploatowanie ekranu. Jak wygląda wypalanie ekranu w tym modelu? Chce zamienić PUS 9206 na ten bo w PUS mam tragiczny clouding którego nie jestem w stanie zaakceptować. Jak wygląda ten model do PUS? Wiem, że to różne technologie. Głównie będzie odpalany Netflix oraz konsola Xbox
Wszystko zależy od tego jak długo grasz i na jakich ustawieniach.
Im jaśniej tym częściej będzie wyskakiwał komunikat czyszczenia matrycy.
Co do obrazu to mam oleda 706 i pus 9435 i co tu porównywać-706 zwyczajnie wygrywa,ale pus mimo cloudingu (małego) też jest bardzo dobry.
 

inglor

New member
Cześć, wybaczcie jeśli było wcześniej na forum, musiałem przeoczyć. Czy do 706 pasuje pilot z 806? Chodzi oczywiście o głosowe wyszukiwanie.
 

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pilot pasuje także do telewizora 55oled706. Trzeba tylko pobrac aplikacje "uruchamiacz aktywności" .apk wrzucić na pendrive i zainstalować aplikację na telewizorze. Potem należy ją włączyć wybrać aplikacje ustawienia, .AddAccessoryActivity, włączyc parowanie na pilocie (musi migac niebieska dioda, przycisk sources), wybrac pilot na tv, wszystko działa, mikrofon klawiatura, przycisk asystenta google :)
u mnie działa na 706 ten z ogłoszenia https://allegro.pl/oferta/pilot-phi...3NzVjNDFhM2FjYTdiODA3YWJjOTM0Mjk4MzUyZDJmZjY=
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Już kilka osób pisało że ten pilot działa więc olej

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

menes

New member
Ktoś miał jakieś problemy z podpięciem soundbara przez wejscie optyczne ?
Co nalezy zmienic w ustaiweniach tv by grał przez niego ? (oprocz wylaczenia glosnikow tv)
W poprzednim tv łapał od razu ;/
Soundbar stary POLK Audio Signa SOLO (i gorszy niby niz TV glosniki ) ,ale chce zobaczyc porownianie dzwieku , bo poki co te seryjne glosniki srednio mi pasuja .
 
Do góry