Philips The One to watch - PUS7304, 43''/50''/55''/65'' i 70'' - Ambilight 3, Dolby Vision HDR/HDR10 + i Smart TV Android 9,0

rainlow

New member
Witajcie,
Pytanie dotyczące telewizora Philips 58PUS7304/12 i zamiany oryginalnego srebrnego pilota bez klawiatury na spodniej stronie na takiego, który ma klawiaturę i kolor czarny?
Podmieniał ktoś pilota do takiego TV, idzie go sparować, działają wszystkie guziki/funkcje?
 

fantattoo

Member
Wie ktoś, jaka jest różnica w obrazie między 7304, a 8804? Z tego co czytam w recenzjach to 8804 jest mocno krytykowany za obraz, a niestety na żywo nie mam gdzie go zobaczyć.
 

rainlow

New member
Szkoda, że nikt nie ma doświadczenia w parowaniu pilotów od innych modeli grupy produktowej.
Niedawno testowałem pilota od starszego modelu telewizora Philipsa 47" 6067, wszystkie funkcje starego pilota działały na nowym.
 

pawelbrz

New member
Dziś już nie mam sił do opisywania przejść z tym TV (7304 58"). Dla mnie po kilku miesiącach użytkowania poza fajnym obrazem, niezłą funkcjonalnością, ambilightem i ceną okazał się straszną softową tandetą. Ostrzeżenia sprzedawcy, że to produkt chiński i można spodziewać się cudów potwierdziły się w 100%. Więcej napiszę jutro, może ktoś cokolwiek poradzi.
I to na pewno nie świadczy dobrze o producencie.


pzdr
 

rainlow

New member
Witajcie,
Pytanie dotyczące telewizora Philips 58PUS7304/12 i zamiany oryginalnego srebrnego pilota bez klawiatury na spodniej stronie na takiego, który ma klawiaturę i kolor czarny?
Podmieniał ktoś pilota do takiego TV, idzie go sparować, działają wszystkie guziki/funkcje?

Sam sobie odpowiem, może komuś też się przyda..

Oryginalny pilot od 58PUS7304 działa na podczerwień, tylko opcja wyszukiwania głosowego to chyba funkcja działająca poprzez BT.
Wpadł mi ostatnio bardzo fajny pilot z dodatkową klawiaturą na spodzie pilota, w dłoniach miałem odczucie pilota z najwyższej półki. Niestety nie działał on z tym modelem telewizora ponieważ komunikował się on za pomocą fal radiowych, których 58xxxxx nie odbiera.
Szkoda..

Koniec tematu.
 

martingg

Member
Wszystko ok :) gra i ... świeci.
Pytanie jest jakiś podświetlany pilot do 70 7034? Ten jest spoko ale brakuje mi podświetlenia ... Ktoś coś ?

Recenzja wkrótce dam mu jeszcze parę dni.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
I super - niestety nie ma pilota Philipsa .
Ale Logitech ma takie podświetlanie piloty.
 

Kamil88888

New member
Witam wszystkich. Czy może ktoś mi podpowiedzieć jak wejść w menu serwisowe w modelu 65PUS7304/12 aby sprawdzić czas jaki był używany? A i jak jest w końcu, traci się gwarancję po wejściu w menu serwisowe?
 
Do góry