Philips (test otwarty) 55PUS8601 to model z HDR, nowym niespotykanym dźwiękiem DTS Premium, pełną stabilnością systemu Android. Obsługa głosowa, Hex C

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na razie nie ma żadnych informacji o następcy tego modelu oprócz Oleda.
Oczywiście że warto. Problem jest taki, że jest na zapisy. Na razie cztery osoby czekają na ten model i nie są jeszcze potwierdzone.
Czynimy starania aby Philips ściągnął je z innych krajów.
 

Krfiak

New member
Bardzo dziękuję za błyskawiczną odpowiedź. Wczoraj udało mi się załapać na ostatnią w Polsce sztukę, która chyba przypadkowo zapodziała się na magazynie centralnym jednego ze sklepów i za wczasu ją zarezerwowałem, więc jestem w tej komfortowej sytuacji, że to telewizor czeka na mnie, a nie ja na niego. :)
 

07105415

New member
Jest nowy soft

QM151E_0.5.255.128 – Date: 2016/09/23 - - - - - -
Replacement for the QM151E_0.5.255.114 (8601 series)
Replacement for the QM151E_0.5.255.114 (8901 series)
Enables HDR on HDMI only
Enables playback certain types of MKV files (L5.1 and L5.2 encoding)
Fix for Teletext issue on Analog channels New Netflix version
 

Zigi

New member
Jest nowy soft

QM151E_0.5.255.128 – Date: 2016/09/23 - - - - - -
Replacement for the QM151E_0.5.255.114 (8601 series)
Replacement for the QM151E_0.5.255.114 (8901 series)
Enables HDR on HDMI only
Enables playback certain types of MKV files (L5.1 and L5.2 encoding)
Fix for Teletext issue on Analog channels New Netflix version

Nowy to on był jakieś 3 tygodnie temu ;).
 

Krfiak

New member
Dzień dobry
Czy hdr w tym modelu jest realnym wsparciem hdr czy tylko softwarowym naśladowaniem efektu hdr? Chciałbym także dowiedzieć się czy telewizor będzie współpracował z konsolą xbox one S jeżeli chodzi o hdr właśnie. Interesuje mnie też czy matryca wspiera obraz 10bit.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Ja tu czegoś nie rozumiem. Ponad rok temu w tytule tego tematu czytam:

,, Philips(test otwarty)55PUS8601 to model z HDR...''
a teraz, że ten HDR w tym modelu ,, jeszcze'' nie działa?!
Przecież w podsumowania testu też jest informacja, że plusem tego TV jest to, że wspiera HDR.
I to był plus tego przetestowanego TV ponad rok temu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Krfiak

New member
Dzień dobry
Dziękuję za odpowiedź dotyczącą HDR. A jak to jest z paletą barw, bo każde źródło wskazuje co innego. Telewizor posiada matrycę 8 czy 10 bit?
 

AD72

New member
Witam mam pytanie dotyczące głośników 55 pus 8601 moje przy niskiej głośności szumią . Basów nie ma prawie wcale dźwięk jest syntetyczny . Czy macie tak samo ? Czy to jakaś wada albo błąd w ustawieniach.
 

Zigi

New member
Witam mam pytanie dotyczące głośników 55 pus 8601 moje przy niskiej głośności szumią . Basów nie ma prawie wcale dźwięk jest syntetyczny . Czy macie tak samo ? Czy to jakaś wada albo błąd w ustawieniach.

Nie zauważyłem takiego efektu. U mnie nie szumią. Bas też jakiś jest - owszem skromny ale innego się nie spodziewam biorąc pod uwagę rozmiary przetworników z tyłu TV :).
 

Zigi

New member
Bawi się ktoś Kodi 17 betą na naszym TV?

Po aktualizacji do oficjalnej bety 4 z bety 4 wersji nocnej zamiast obrazu video z sieci lokalnej mam czarny ekran. Niby wszystko działa -jest audio są napisy ale obrazu brak. Co ciekawe po takiej próbie odtwarzania Tv przestaje dekodować nawet w swoim odtwarzaczu i tv. Pomaga dopiero odłączenie tv od zasilania. Nie jest to problem samego tv bo do czasu odpalenia filmu w Kodi wszystko jest ok. Reinstalacja na istniejącej wersji i czyszczenie cache aplikacji nic nie dają. Zainstalowałem nawet nocną betę 5 ale to nic nie dało oprócz braku normalnej możliwości powrotu do wcześniej działającej wersji bety 4 Nightly.
 

nadal

New member
Witam mam pytanie dotyczące głośników 55 pus 8601 moje przy niskiej głośności szumią . Basów nie ma prawie wcale dźwięk jest syntetyczny . Czy macie tak samo ? Czy to jakaś wada albo błąd w ustawieniach.

u mnie nie szumią. Dźwięk jest bardzo dobry. Nie słyszałem telewizora z lepszym dźwiękiem.
 

AD72

New member
Już wszystko jest ok. Kwestia ustawień przesyłu dźwięku po hdmi . Interesuje mnie czy można dokupić jakiś bezprzewodowy sub. by połączyć go z głośnikami pta 860 i wzmocnić basy
 
Do góry