Philips, TCL czy samsung?

wojtss

New member
witam serdecznie wszystkich i proszę o pomoc. Po wertowaniu tygodniami w sieci różnych testów, opinii itd. nie mogę podjąć decyzji w sprawie nowego TV więc postanowiłem udać się do fachowców czyli do was:) zawęziłem opcje wyszukiwania do TV LED TCL 75EP660, Philips 75PUS7354/12 oraz Samsung UE75RU7102K. Bardzo proszę was o pomoc w wyborze odpowiedniego modelu. Posiadam dość duży salon i odległość to około 6m do TV. Niestety budżet 5-6tyś. nie puszcza mnie na większe rozmiary. TV oglądamy głównie popołudniem i wieczorami. Wiadomo dzieci jakieś bajki i netflix. Zależy mi na poprawnym obrazie i fajnie gdyby to jakoś przyzwoicie wypadało dźwiękowo aczkolwiek pewnie i tak skończy się na jakimś soundbarze...Ewentualnie otwarty jestem na nowe propozycje.
 
Jak zrobisz się niebieski masz super cene na TCL75C815. Napisz do Kikiego pw to poda Ci szczegóły. A to chyba najlepsza opcja z tych 3.
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Popieram JazzyJones-a w sprawie TCL-a 75C815 lub ewentualnie 75Q60R od SAMUNGA. Dla tej wielkości kupowanie TV z matrycą 50Hz to moim zdaniem błąd. W przypadku TCL-a nie musiałbyś myśleć o soundbarze.
 
To model który w sumie dopiero co wychodzi, jest wątek na forum. Kiki już ma go u siebie i bardzo go sobie chwali.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Testy będą na dniach.
Sprawdź dobrze 75EP660 masz w super ofercie i to z pełnym pakietem.
 
Do góry