Philips SHP5401 czy Sennheiser HD201

_szymar_

New member
Witam.
Poszukuję dla siebie pierwszych poważniejszych słuchawek.
Zastanawiam się nad dwoma modelami:
Philips SHP5401
Sennheiser HD201
Do wydania mam ok 70-90 zł i nie chcę dokładać bo pewnie z każdą dodatkową dychą będą się pojawiać kolejne modele.
Mają one głównie służyć do słuchania playera i podłączania pod miniwieżę samsunga. Z racji rozmiaru odrzuciłem superluxy hd681 ale wiem, że zbierają dobre recenzję i mogę dorzucić je do mojej dwójki faworytów.
Dzięki za wszystkie podpowiedzi.
Pozdrawiam.
 

krisder

New member
Bez reklam
Nie dużo droższe a znacznie lepsze Koss UR-40. Moim zdaniem biją oba modele(posiadam wszystkie trzy + UR 20) na głowę we wszystkich kategoriach.
 

YogiCK

New member
A te Creativy w tej samej cenie są bez problemu pokonywane przez Shure SRH240...

Można by się bez przerwy przekomarzać podbijając cenę, a chyba nie o to chodzi. Z tych 2 zaproponowanych par słuchawek zdecydowanie brał bym Philipsy - HD201 miałem wcześniej 1,5 roku, teraz ten sam czas używam SHP5401 i grają dużo lepiej.
 

krisder

New member
Bez reklam
Jeżeli koniecznie tylko te dwa modele, to zdecydowanie Philips. Dałem się skusić nazwą Sennheiser i to był bardzo nie trafiony zakup.
 

_szymar_

New member
Ze względów praktycznych wybrałem hd201, musiałem szybko odebrać a miałem taką możliwość we wrocławiu. Przerzucenie sie z słuchawek za 30pln to jest kosmos, a pewnie kiedyś sprawdzę philipsy. Dzięki za wszelkie rady. Pozdrawiam.
 

Manetka2

New member
Od 3 lat korzystam z Sennheiserów 201 (były to moje pierwsze prawdziwe słuchawki) i byłam zadowolona. Teraz niestety złamał mi się pałąk i muszę kupić coś nowego. Nie jestem specjalnie wymagająca (przez 3 lata 201 mi wystarczały), ale lepiej zapytać innych: co polecacie w takim budżetowym przedziale cenowym?
 
Do góry