Philips seria PFL 5008 - nowości 2013

myszor81

New member
No własnie odpalam Intel Widi obraz niby jest,ale opóznienie 5sek,więc trochę lipa.Możecie polecić co ewentualnie trzeba dokupić?
 

pawel1304

New member
U mnie pomogla wymiana laptopa z nowsza i szybsza karta sieciową, na starym miałem nawet i 10 sek opóźnienie. Uzywasz zewnetrznego adaptera Intel widi?
 

tdx

New member
Bez reklam
No to juz predzej a aktualizowales sterowniki?
Na najnowszych jest kilkadziesiat ms opoznienia

Wysłane z mojego GT-I9100
 

pados135

New member
Mam mały problem z klawiaturą K400. Do tej pory było bez problemowo. Dzisiaj raz odpaliła , teraz jest martwa. Pod PC-tem jest OK . Działa jak należy i jest OK. Co może być problemem ?

Problem usunięty !
 
Ostatnia edycja:

kadaj2

New member
Up:
jak rozwiazac problem gdy przez usb nie chce mi odcinka odpalic serialu w mkv 720 rozdzielczosc..., skonwertowalem do avi i tez nie poszło, pisze cały czas nie obsługiwana rozdzielczosc...czy mozna to odpalic np na kinie domowym, bo ma wiecej kodeków niz tv, ale tv ten ma procek itp i nie radzi sobie... dziwne
 

phil7008

New member
Bez reklam
Na stronie Intela automatycznie sprawdza czy sa zainstalowane najnowsze sterowniki no i są najnowsze-co robic?
Jak masz ustawione zarzadzanie energia? prubowales na wysokiej wydajnosci? na ile procent masz ustawione zurzycie procesora i karty graficznej? wszystko znajdziesz w zaawansowanych ustawieniach planu zasilania
 

pados135

New member
Niestety bez obejrzenia obrazy i miarodajnych testów trudno powiedzieć. Ale myślę ,że 4908 jest następcą 4508 i ten model nie jest zły ale 5008 chodzi na pewno lepiej. 4508 ma okulary migawkowe więc ja dla mnie 3D jest w nim lepsze choć oczy się szybciej męczą.
 

polo508

New member
Mam drobny problem z TV, a właściwie z wyświetlaniem napisów w serialach.
Do niektórych napisy wyświetlają się z opóźnieniem, a do innych dublują się (wygląda to mniej więcej tak że w kolejnych liniach pojawiają się ostatnie linie z poprzedniej wypowiedzi) . Oczywiście problem występuje tylko na PC.
Ma ktoś podobny problem? Wiecie jak to rozwiązać?
 

tomii38

New member
Ratunku ! Na SMARcie nie da się regulować głośności.Od jakiegoś czasu .Dlaczego ? Co się dzieje ?:x

U mnie z kolei raz działa a raz nie. Zauważyłem, że za drugim razem jak uruchomie Smarta bez uruchamiania ponownego telewizora to mam możliwość sterowania głosem.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
dżwięk w Smarcie

Zaktualizowałem oprogramowanie przez internet do wersji 002.030.000.001 i dżwięk na SMART się pojawił.Dziwna ta aktualizacja bo z sierpnia 2013r.Dlaczego się nie zaktualizowała do wersji z 2.10.2013 nie mam pojęcia.Serwis Philipsa proponuje mi samodzielną aktualizację przez USB z ich strony internetowej.Dali nawet przepis jak to zrobić.Dodali jednak uwagę że wszystko robię na WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.Dziekuję,postoję...Ważne że już dobrze chodzi SMART:-o
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
katastrofa

Tak,tak regulacja dżwięku się pojawiła się ale znikło 3D z You tube !!!Okazuje się że wgrałem 003.030.000.001.Niby najnowsze oprogramowanie,ale jak ktoś pisał wcześniej nie na polski rynek.Próbowałem zgodnie z instrukcją przegrać oprogramowanie 002.030.000.001 na pendriva i wgrać do TV przez USB.Skutek:brak w ogóle funkcji SMART w TV.Nie wiem co robić,bo filmy 3D z you tube to największa atrakcja dla gości oglądających mój TV.Nabroiłem-chyba czeka mnie serwis...
 
Do góry