Philips seria PFL 5008 - nowości 2013

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cytuję
" Kupiłem Philipsa. Sporo czytałem o problemach z tym telewizorem, ale przez 3 tygodnie nie doświadczyłem żadnego problemu. Obraz i dźwięk genialny. Ambilight to rzeczywiście fajny dodatek, dający fajny efekt.
Na razie nie wydarzyło się nic, co zniechęciło by mnie do tego telewizora.

Dzięki za pomoc! "
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pfl5008h

A korzystasz ze SMART-a ? Miracast ? Oglądasz 3D z You Tube ? Odtwarzasz przez DLNA ? Jeśli tak to wszystko u Ciebie chodzi płynnie ? A może kupiłeś inny TV ?
 

pawel1304

New member
Ja się pozbyłem tego Philipsa, ale widziałem u kolegi, który go ode mnie odkupił, że po najnowszej aktualizacji w końcu przyspieszył i ze SMARTA da się korzystać już praktycznie normalnie, ale HBB nadal kuleje.
 

Adziu5

Member
Co wy się na te 3D z you tuaba napaliliście. Zeby tam jeszcze dużo tego materiału było, a tam pare krótkich filmików demo.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
3d

Dobre i to.Tego materiału tak mało nie jest,czasem dochodzi nowy.A programów Tv w 3D praktycznie nie ma,więc telewizor 3D służy tylko jako monitor pod odtwarzacz blue ray 3D.Ta technologia chyba się wypala,a tak na dobre nigdy nie wystartowała.A szkoda.
 

Adziu5

Member
Wypala? Co jakiś czas wychodzi jakiś film w 3d, co prawda większość z nich to tylko głębia bez efektu wychodzenie z ekranu,ale i tak ogląda sie je przyjemniej niż w 2d. Z zapowiedzi filmów na 2014 widzę że dużo będzie w tej technologii.
 

Cauti

Member
Raczej nawet się nie narodziło. Mi osobiście bardzo się podoba technologia 3D, fakt że efekty są tylko na filmikach pokazowych, ale głebia też mnie zadowala o wiele lepsze to niż 2D. Granie w 3D także jest super.

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka
 

ToomiGos

New member
Także uwielbiam oglądać filmy w 3D choćby i dla samej głębi.Dla mnie nawet konwersja 2d na 3d Władcy pierścieni zadowoliła.Obraz jeszcze bardziej żywszy przez to się staje, chociaż jako takiego efektu nie ma , nawet o większą głębię ciężko.Co do programów 3d w tv to w sumie kilka oglądałem na TVP HD i jakoś mi do gustu nie przypadły.Nawet o życiu w oceanie.To już wolałem sobie ściągnąć ten film z neta i o wiele lepszy obraz.
Co do premier na ten rok zapowiada się kilka widowiskowych filmów ;-) a na chwilę obecną czekam na THORA ;-) na BR
 

Adziu5

Member
A tak apropo jeszcze, mam zamiar dokupić sobie coś takiego Zestaw kina domowego Yamaha HTR-2866B + GŁOŚNIKI (4037972340) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i czy jest mi ktoś wstanie odpowiedzieć czy po podłączeniu tego przez hdmi bądź Cyfrowe wyjście audio (koncentryczne), używając playera telewizora sprzęt rozkoduje DTS, czy będzie trzeba używać dodatkowego urządzenia zewnętrznego do odtwarzania plików video.

Do DTS dokupiłem egreat r6s pro.
 

pawel1304

New member
Jestem ciekaw czy ty tylko neta używasz do GG, faceboka, onetu i -emaila.:p

Do różnych celów używam, ale nie do piractwa. Jak mnie stać to kupuję filmy i oglądam, jak mnie nie stać to nie kupuję i nie oglądam. Tak samo jak np. z telewizorem. Nie stać mnie na najwyższy model np.: Samsunga lub po prostu szkoda mi na niego pieniędzy to przecież nie pójdę i go nie ukradnę! Zadowolę się innym lub wcale nie kupię i analogicznie w przypadku filmów czy innych treści z internetu. Jest to takie samo złodziejstwo.
 

ToomiGos

New member
Do różnych celów używam, ale nie do piractwa. Jak mnie stać to kupuję filmy i oglądam, jak mnie nie stać to nie kupuję i nie oglądam. Tak samo jak np. z telewizorem. Nie stać mnie na najwyższy model np.: Samsunga lub po prostu szkoda mi na niego pieniędzy to przecież nie pójdę i go nie ukradnę! Zadowolę się innym lub wcale nie kupię i analogicznie w przypadku filmów czy innych treści z internetu. Jest to takie samo złodziejstwo.

Oby wszystko na Twoim kompie było legalne DAJ BÓG,i dzięki Ci panie za takich wspaniałych ludzi jak TY.
KONIEC tematu bo nie dla tego tu to forum :blagam:
 
Do góry