Philips seria PFL 5008 - nowości 2013

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
3D na you tube

Największym skandalem jest brak obrazu 3D na You Tubie.W BOK-u Philipsa obiecano mi /w listopadzie/,że przy następnej wersji oprogramowania zostanie to poprawione. I co ? W końcu kupiłem telewizor 3D i przy braku programów tego typu ,You Tube jest jedynym żródłem filmików 3D/nie licząc płyt Blue Ray 3D/.Nie wiem czy następny telewizor jaki kupię będzie Philips...:???:
 

Cauti

Member
Mam ten model od września w rozmiarze 32" i kilka dni temu zauważyłem, że nie z tąd ni z owąd pojawił się duży clouding w lewym dolnym rogu:niewiem: a było dobrze. Także również nie wiem jak to jest możliwe, ale nagle na ekranie pojawiła się mała ryska wielkości małego piksela:niewiem:
 

Adziu5

Member
Ja na początku mialem tylko w lewym dolnym rogu, a teraz, nie wiem czy to przez czyszczenie szmatką, ale chmurki mam tez po środku matrycy. Niby w oglądaniu za bardzo nie przeszkadza ale z długiej stronu mocno irytuje z zwłaszcza że w poprzednim LG mialem delikatnie podświetlone gorne rogi, tak teraz w philipsie jest o wiele bardziej widoczne.
 

ToomiGos

New member
Po aktualizacji na 3 nie działa Tuba FM ;-( to samo było jak się wcześniej aktualizowało przez internet.
Też nie dawno przyuważyłem , bardziej podświetlony dolny lewy róg.Myślałem , że już mam schize od ciągłego doszukiwania się czegokolwiek w tym tv,a tu widzę,że i u was podobnie.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
soft 3

Czy jest jeszcze ktoś kto wgrał aktualne oprogramowanie i opisze różnice w stosunku do obecnego ? Nie wiem czy wgrywać,bo ostatnio się pośpieszyłem i żałowałem i /dziwne/ nie było powrotu do poprzedniego.
 

Vale-Tudo

New member
fakt, ze ambilight jest ciekawą opcją ale nie na tyle aby zaważyła nad kupnem tv, ale jak mówisz, że każdy inny byłby lepsze to miło by było gdybyś i Ty, jak i reszta forumowiczów pomogła mi w wyborze w moim temacie, który założyłem jakiś czas temu...myślałem też o PEAQ w 55calach, o którym mowa w innym temacie i nawet mnie zainteresował ;D. Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo to super sprawa nawet dla zdrowia.
A korzystasz samego ambilightu , bez światła?
 

elloco

New member
Ambi może i jest super. Ale sorki. Ten telewizor to totalna porażka, prawie najdroższe 32 cale jakie były na rynku, a wrogowi bym nie polecił.
Powolność działania i nie mówię tu tylko o smarcie, po włączeniu zanim stanie się w pełni operacyjny kiedy będzie można ściszyć na przykład też mija sporo czasu - nie wiem co wtedy się dzieje - działa jak jakiś stary zamulony komputer. Naprawdę jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim telewizorem - w żadnej klasie cenowej, a przy 32 calach on jest z górnej półki.

Nie wiem jak ktokolwiek może polecać ten TV, nie wspomnę o zachwycaniu się.

Jakość obrazu też nie powala niestety.
 
Do góry