Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

Ziku90

New member
Sukces to by był gdyby w końcu wyszedł soft, który działa stabilnie i nie wprowadza nowych problemów...

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 

rafalpg

New member
Witam a do 48pfs8109 będzie jakaś aktualizacja ? Ostatnia była w listopadzie, a jak z aktualizacja androida?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

grzesiek1945

New member
Sukces to by był gdyby w końcu wyszedł soft, który działa stabilnie i nie wprowadza nowych problemów...

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
No fakt. Ale ja ogólnie nie narzekam na najnowszy soft, 3d nie używam a reszta mi działa także spoko.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

mix-net

New member
Panowie i Panie proszę o pomoc. Wchodzę sobie dzisiaj na kodi, a tam "waiting for external storage....". Jak się tego pozbyć?

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

fuks87i

New member
Cześć,
Dwie sprawy:
1. Czy też u Was telewizor nie potrafi wyszukać najnowszego upgrade ze stycznia 2017?
2. HBO Go działa po podłączeniu z siecią Internet po Wi-Fi. Działa do momentu odpalania dowolnego materiału- potem następuje samoczynny restart TV.
 

mik61

New member
Cześć,
Dwie sprawy:
1. Czy też u Was telewizor nie potrafi wyszukać najnowszego upgrade ze stycznia 2017?
2. HBO Go działa po podłączeniu z siecią Internet po Wi-Fi. Działa do momentu odpalania dowolnego materiału- potem następuje samoczynny restart TV.

1. Widział upgrade
2.U mnie brak takowego problemu 50PFH6550 (HBO GO)
 

zakli

New member
Cześć,
Dwie sprawy:
1. Czy też u Was telewizor nie potrafi wyszukać najnowszego upgrade ze stycznia 2017?
2. HBO Go działa po podłączeniu z siecią Internet po Wi-Fi. Działa do momentu odpalania dowolnego materiału- potem następuje samoczynny restart TV.
ad 1 nie widzi
ad 2 tak
 

balekkombo

New member
Koledzy a udało się komuś połączyć ten TV poprzez technologię WIDI z laptopem ? aby przekazywać bezprzewodowo obraz z komputera?
 

krzypaw

New member
Mogę poprosić o informację jaką kamerę skype można podłączyć do tego TV Philipsa?? Czy to9 musi być dedykowana czy można obojętnie jaką?>?
 

efel

New member
Moje wrażenia z softu 000.005.255.114.

U mnie dla 55PFT6550/12 nie widział tej aktualizacji, ściągnałem ją ręcznie i zainstalowałem z pendrive. Na szczęście mnie nie dotyczył problem opóźnienia dźwięku w poprzedniej aktualizacji i w wersji 000.005.255.114 też go nie mam. Ale ludzie na oficjalnym forum psy wieszają na Philipsie za to.

Co zauważyłem:
- nie zdarza się już że przy przęłączaniu na wejścia HDMI obraz nie rozciąga się na cały ekran, a zajmuje jakieś 10% pasu po środku. Teraz jest ok.
- coś się popierdykało z godziną. Np jest 22:30 a w menu telewizora pokazuje mi np cały czas 20:18
- 3D tak samo skopane jak dotychczas

Czyli tak jak zwykle. Jedną rzecz poprawią, inną skopią. Innych problemów nie zauważyłem, bo mało w domu jestem i nie korzystam za często. Ja nie wierzę że będzie aktualizacja do Androida 6 biorąc pod uwagę że załatanie tak krytycznego błędu jak opóźnienie dźwięku zajmuje Philipsowi już 3ci miesiąc. Podejrzewam że nad tym softem pracuje jeden chińczyk w dodatku po godzinach, albo hobbystycznie. Myślicie, że on jest w stanie przygotować update do Androida 6? Wątpię. A jak to zrobi, to strach będzie instalować...
 

Ziku90

New member
A masz rację - ale do modeli 2015 również będzie aktualizacja i to nie długo.
Mają być wszystkie modele 2015 i 2016 z Androidem oczywiście.
Będzie też update do 7,0 ale nie wiem czyt tylko 2016 czy również 2015.
Ale dopytam.

proszę o komentarz odnośnie poniższego wpisu:

Niestety zostałem okłamany przez Philipsa i zesrali się z oprogramowaniem nowym.

14952-philips-seria-6500-z-ambilightem-i-z-androidem-czyli-nowe-modele-na-rok-2015-zrzut-ekranu-2017-02-09-o-18.06.10.jpg
 
Ostatnia edycja:

efel

New member
Haha czułem, że skoro Philips nas dyma od samego początku olewając wparcie użytkowników i wypuszczając coraz gorsze oprogramowanie, to zostaniemy wydymani również z Androidem 6.0. Jak widać, nie zawiodłem się.

Brawo Philips! Brawo TP-Vision. Mam nadzieję, że zbankrutujecie.
 

Lukaszek78

New member
Oo wlasnie mnie tez to interesuje.. PFH 6550 40 jaka mialem od pazdziernika 2015r z powodu przepiecia w domu padl.. oczywiscie serwis powiadomiony przyjechal zabral tv. Dzis przywiozl z powrotem nie naprawiony.. Z powodu przepiecia w zlaczu hd odmowa naprawy..Co w takiej sytuacji dalej robic? Zglosilem tez szkode do ubezpieczyciela
 

markx

New member
Panowie i Panie proszę o pomoc. Wchodzę sobie dzisiaj na kodi, a tam "waiting for external storage....". Jak się tego pozbyć?

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Panowie i Panie 2 pytania.

1. Dlaczego jednym widzi nowe oprogramowanie, a innym nie? Ja czasly czas jade na QM152E.0.5.234.14 i nowszego TV nie znajduje. :(

2. "Waiting for external storage - kodi 17. Szlag mnie trafia, bo nie wiem jak rozwiazac ten problem. Kodi sie nie uruchamia, nie pomaga instalacja od nowa, wsadzanie pendrive w gniazdo USB, czyszczenie danych aplikacji, cache. NO NIC. Myslalem, zeby zaktualizowac TV ale aktualizacji jak pisalem w punkcie 1 NIE WIDZI :twisted:

Widzialem w internecie ze nie tylko ja mam takie problemy, ale nikt nie podal skutecznego rozwiazania.

Error - Waiting for external storage
 
Do góry