Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

grzesiek1945

New member
Mi znalazło nowy soft przez tv, z tym że nawet jak uaktualnienie i sprawdzę znowu to cały czas pokazuje że jest nowy soft a tak naprawdę to ten sam z tego co po numerach widzę.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

mik61

New member
Są aktywne nieznane źródła, mój model to 55pft6550/12.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Pierwsze spostrzeżenia wersja jest 234. Telewizor robi się tak samo mułowaty jak przy wersji 210, 3D glebnięte,wyłączyłem TV a on mi się odpalił z restartem z napisaem ANDROID więc prawdopodobnie trzeba znowu zrobić downgrade i po ponownym uruchomieniu przestał reagować na pilota gratuluję debile z philips... i tyle poza tym... nic innego extra nie zauważyłem. KONIECZNIE PO WGRANIU SOFTA ZROBCIE PONOWNA INSTALACJE
 
Ostatnia edycja:

Gucio2004

New member
Pierwsze spostrzeżenia wersja jest 234. Telewizor robi się tak samo mułowaty jak przy wersji 210, 3D glebnięte,wyłączyłem TV a on mi się odpalił z restartem z napisaem ANDROID więc prawdopodobnie trzeba znowu zrobić downgrade i po ponownym uruchomieniu przestał reagować na pilota gratuluję debile z philips... i tyle poza tym... nic innego extra nie zauważyłem. KONIECZNIE PO WGRANIU SOFTA ZROBCIE PONOWNA INSTALACJE

Hmm na stronie 286 tego tematu pisałeś że 3D masz zrobione i w sumie miałeś podesłać filmik, więc co masz glebnięte. To jak to w końcu jest. MI na 054 chodzi stabilnie.
 

mik61

New member
Hmm na stronie 286 tego tematu pisałeś że 3D masz zrobione i w sumie miałeś podesłać filmik, więc co masz glebnięte. To jak to w końcu jest. MI na 054 chodzi stabilnie.

To że 3D mam od nowa glebnięte :/ zwracam do Philipsowi po serwisie i na 054 3D działało extra po wgraniu 210 działało po downgrade do 054 nadal działało po wgraniu ostatniej padło po downgrade do 054 dalej znowu nie działa
 

pawelik2015

New member
Po ostatniej aktualizacji (dla modelu PFH6550/88), faktycznie dodano też instalacje z nieznanych źródeł . Udało sie zainstalować: adobe flash, firefox, messenger Facebooka. Facebook natomiast nie chciał sie zainstalować. Z Facebookiem w celach testowych, Firefox działa normalnie i najważniejsze działa na nim flash. Jedyne co , nie widzę ikony programu w smart tv. Uruchamia sie przez ustawienia android. Były też chwilowe problemy z pilotem .Ale po wyłączeniu tv z prądu , później wróciło do normy wszystko.
 

jacek.ok66

New member
W koncu oficjalny soft....TV znalazl, zrobilem. Pilot po aktualizacji nie dziala. Na szczescie ten klopocik przerabialem juz cztery razy w ciagu miesiaca wiec ponowna instalacja TV. Zobaczymy na jak dlugo...
 

dark c

New member
Nie może być w końcu naprawili pnm! Ciekawe co popsuli, ale póki co jest stabilnie.

Edit: Żeby nie było, że cały czas narzekam. Po około 2h mogę potwierdzić działające w końcu ustawienia obrazu, instalacje apek z nieznanych źródeł, działający tvn player. Telewizor o dziwo jeszcze się nie zawiesił, nie musiałem też robić ponownej instalacji ani nic z tych rzeczy. Co do 3D nic nie wiem, bo nie mam okularów. Nie wiem też jeszcze czy w końcu zniknie Samoczynne odpalanie się ambilight po wyłączeniu Tv.
 
Ostatnia edycja:

dark c

New member
Po aktualizacji nie działają gniazda hdmi... Trzeba kilkukrotnie włączyć i wyłączyć tv żeby załapały... Na naziemnej było ok ale Później postanowiłem pograć w konsole. Na żadnym porcie nie chciało jej wzbudzić. Z drugą konsola to samo... Dopiero kilkukrotne włączenie tv pomaga... To jakaś paranoja jest...
 

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP
czy po instalacji nowego softu robicie reinstalacje od nowa tv ( czyli kasowanie wszystkiego jak z fabryki 0 czytylko ustawienia fabryczne ( kolory wejscia dzwiek)

po była kiedys informacja ze nalazy przeprowadzic reinstalacje .

p.s. czy działa wam instalowanie na ( przenoszenie aplikacji na dysk zewnetrzny ) u mnie po przeniesieniu aplikacji i po ponownym uruchomieniu tv GINA te aplikacje brak miniaturek w menu lub nie mozna ich uruchomić?
czy sprawdzaliście nieznane źródła ( instalacja np.facebook mesenger) chrome
 

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP
czy ma ktoś nowy changelog ( czyli co poprawili bo na stronie philips w komunikatach nie ma nic na temat poprawek )
 
Do góry