Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

lukasz1983

New member
Zakładam, że tv kupiliście w RTV Euro. Telewizor musicie zatem reklamować w sklepie. Plus jest taki, że Philips oświadczył, że 3D jest zjeb... i nie będą tego naprawiać. W reklamacji trzeba zatem umieścić ich komunikat jako dowód, że towar niezgodny z opisem
 

markx

New member
No właśnie. Oświadczenie Philipsa jest tutaj kluczowe. Pytanie czy ktoś dostał w euro raty przez internet? Niestety tylko przez internet ważny jest kod rabatowy na 300 zł. Odrzucają mi wniosek i każą iść do salonu. Wiem, że to czysto marketingowa zagrywka, a zależy mi żebym miał możliwość zwrotu do 14 dni, no i cena w necie niższa niż 300 zł. Nie wiem co zrobić żeby te raty przepchnac. W media dostępny tylko 6510.
 

mik61

New member
No właśnie. Oświadczenie Philipsa jest tutaj kluczowe. Pytanie czy ktoś dostał w euro raty przez internet? Niestety tylko przez internet ważny jest kod rabatowy na 300 zł. Odrzucają mi wniosek i każą iść do salonu. Wiem, że to czysto marketingowa zagrywka, a zależy mi żebym miał możliwość zwrotu do 14 dni, no i cena w necie niższa niż 300 zł. Nie wiem co zrobić żeby te raty przepchnac. W media dostępny tylko 6510.

Tak ja dostałem raty przez internet bez żadnego problemu
 

markx

New member
Coś mi się wydaje ze jak jest rabat w sklepie internetowym to akceptowana jest tylko gotówka. Jak nie ma rabatu to może te raty jakoś przechodza. Irytuje mnie to bardzo, tym bardziej ze w internecie jest max 20 rat, a w stacjonarnym 40. Powalona polityka.
 

mik61

New member
Coś mi się wydaje ze jak jest rabat w sklepie internetowym to akceptowana jest tylko gotówka. Jak nie ma rabatu to może te raty jakoś przechodza. Irytuje mnie to bardzo, tym bardziej ze w internecie jest max 20 rat, a w stacjonarnym 40. Powalona polityka.

Jest dokładnie tak ja mówisz jeśli rabat to gotówka ja kupiłem do w ratach 40x0 z tym że raz był za max 20x0 potem był za 50x0 potem za 40x0
 

rusty666

New member
Wgrałem nowe kodi 16 i w kqzdym filmie włącza mi się efekt teatru. Nie da się tego wyłączyć bo jak nacisne na pilocie opcje to wychodzi z filmu do kodi z powrotem. Dodam że efekt teatru jest wyłączony w opcjach. Tez tak macie?

Jakby ktoś chciał to naprawić - opcje-> wideo->akcekeracja->dopuszczaj sprzętowa akceleracje media codec powierzchniowy - trzeba ta opcje wyłączyć i sytuacja wraca do normy.
 
Ostatnia edycja:

mik61

New member
Wiesz co to było i w jaki sposób naprawili...?

Pisze wymiana modułu płyty głównej. Mam kontakt z jednym z testerow tv Philips przed publikacja stanowiska philips ze nie beda tego naprawiac wyslalem tv na serwis w krakowie w celu naprawy usterki 3D i tv wrocil 3d jest miodzio. Oczywiscie zaktualizowany do ostatniej wersji kilka razy reset, kilka razy reset z pradu, ponowna instalacja i 3D nadal dziala wiec pewnie to bylo przyczyna A dodam ze jestem pedantem bo kupilem go glownie do 3D (filmy, xbox 360 szwagra i moje ps4) teraz np na x360 w Blur mozna smialo pograc na pelnym ekranie 2 graczy wczesniej sie nie dalo bo przeplataly sie cienie obydwu samochodow
 
Ostatnia edycja:

Tomek3city

New member
Pisze wymiana modułu płyty głównej. Mam kontakt z jednym z testerow tv Philips przed publikacja stanowiska philips ze nie beda tego naprawiac wyslalem tv na serwis w krakowie w celu naprawy usterki 3D i tv wrocil 3d jest miodzio. Oczywiscie zaktualizowany do ostatniej wersji kilka razy reset, kilka razy reset z pradu, ponowna instalacja i 3D nadal dziala wiec pewnie to bylo przyczyna A dodam ze jestem pedantem bo kupilem go glownie do 3D (filmy, xbox 360 szwagra i moje ps4) teraz np na x360 w Blur mozna smialo pograc na pelnym ekranie 2 graczy wczesniej sie nie dalo bo przeplataly sie cienie obydwu samochodow

Być może nie przewidują nowego softu bo wina leży po stronie sprzętu i żadna aktualizacja tego nie naprawi, ale tego już w prost nie powiedzą, a jak już ktoś reklamuje to wtedy wymieniają płytę główna i śmiga.
 

mik61

New member
Być może nie przewidują nowego softu bo wina leży po stronie sprzętu i żadna aktualizacja tego nie naprawi, ale tego już w prost nie powiedzą, a jak już ktoś reklamuje to wtedy wymieniają płytę główna i śmiga.

Prawdopodobnie masz rację bo tak samo jak wy morduję się z tym już od Października...i nie pomogło nic poza serwisem
 

Ziewnik

New member
No to ładny wuj.... Ciekawy jestem czy to jakaś nowa wersja płyty głównej, czy po prostu niektóre są do dupy, a jeszcze inne nie. Ja nie sprawdzę, bo nie mam okularów..., a może jest ok. xD
 

martinesco

New member
Panowie, tv Philips trzeba wysyłać do serwisu?
Serwisant nie przyjeżdża na miejsce?

Pewnie wielu z was zaskoczy moje pytanie, ale jak kiedyś miałem LG 42lm640s, i szwankował, to przyjechali na miejsce, wymienili płytę, i po 15 minutach miałem ponownie sprawny tv. Do tego serwisant stwierdził, że w przypadku tv od przekątnej (bodajże)40' serwis przyjeżdża. No chyba, że tyczyło się to tylko tv LG.
 

mik61

New member
Panowie, tv Philips trzeba wysyłać do serwisu?
Serwisant nie przyjeżdża na miejsce?

Pewnie wielu z was zaskoczy moje pytanie, ale jak kiedyś miałem LG 42lm640s, i szwankował, to przyjechali na miejsce, wymienili płytę, i po 15 minutach miałem ponownie sprawny tv. Do tego serwisant stwierdził, że w przypadku tv od przekątnej (bodajże)40' serwis przyjeżdża. No chyba, że tyczyło się to tylko tv LG.

Oni zjawiają się w domu, ale telewizor zabierają do ekspertyzy i działają na miejscu u siebie w serwisie.
 
Do góry