Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

mik61

New member
Panowie, jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł jak wymusić na euro rtv agd, już nawet nie zwrot kasy, bo o to dawno nie walczę, ale po prostu możliwość kupienia innego tv w ich sklepie za te same, a nawet ciut większe pieniądze, to chętnie go usłyszę, bo już śmieje się przez łzy z tej całej sytuacji...[/QUOTE]

Jeśli aż tak Cię irytuje ten tv to pierwsze co bym zrobił zapłacił te 50zł pojechał z tym do rzeczoznawcy żeby wystawić Ci opinię i na tej podstawie napisać roszczenie i wysłać z kserokopią rzeczoznawcy listem priorytetowym za potwierdzeniem odbioru muszą Ci pisemnie odpowiedzieć w przeciągu 2 tygodni jeśli tego nie zrobić jedyną możliwością jest zgłoszenie tego do Urzędu ochrony konkurencji i konsumenta wtedy oni zajmą się sprawą, bo takie roszczenia z UOKiK bez żadnej podstawy nic nie załatwią a podkładka w postaci opinii rzeczoznawcy już wprowadzi zamęt w RTV...

jak poczytacie TEST to wam kopara opadnie:

http://obywatelhd.pl/index.php/2015...-do-zainteresowania-sie-tym-telewizorem-test/
 

dark c

New member
Panowie, jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł jak wymusić na euro rtv agd, już nawet nie zwrot kasy, bo o to dawno nie walczę, ale po prostu możliwość kupienia innego tv w ich sklepie za te same, a nawet ciut większe pieniądze, to chętnie go usłyszę, bo już śmieje się przez łzy z tej całej sytuacji...

Jeśli aż tak Cię irytuje ten tv to pierwsze co bym zrobił zapłacił te 50zł pojechał z tym do rzeczoznawcy żeby wystawić Ci opinię i na tej podstawie napisać roszczenie i wysłać z kserokopią rzeczoznawcy listem priorytetowym za potwierdzeniem odbioru muszą Ci pisemnie odpowiedzieć w przeciągu 2 tygodni jeśli tego nie zrobić jedyną możliwością jest zgłoszenie tego do Urzędu ochrony konkurencji i konsumenta wtedy oni zajmą się sprawą, bo takie roszczenia z UOKiK bez żadnej podstawy nic nie załatwią a podkładka w postaci opinii rzeczoznawcy już wprowadzi zamęt w RTV...
Dzięki kolego, spróbuję z tym rzeczoznawcą.
 
Ostatnia edycja:

Gucio2004

New member
Panowie, jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł jak wymusić na euro rtv agd, już nawet nie zwrot kasy, bo o to dawno nie walczę, ale po prostu możliwość kupienia innego tv w ich sklepie za te same, a nawet ciut większe pieniądze, to chętnie go usłyszę, bo już śmieje się przez łzy z tej całej sytuacji...

Jeśli aż tak Cię irytuje ten tv to pierwsze co bym zrobił zapłacił te 50zł pojechał z tym do rzeczoznawcy żeby wystawić Ci opinię i na tej podstawie napisać roszczenie i wysłać z kserokopią rzeczoznawcy listem priorytetowym za potwierdzeniem odbioru muszą Ci pisemnie odpowiedzieć w przeciągu 2 tygodni jeśli tego nie zrobić jedyną możliwością jest zgłoszenie tego do Urzędu ochrony konkurencji i konsumenta wtedy oni zajmą się sprawą, bo takie roszczenia z UOKiK bez żadnej podstawy nic nie załatwią a podkładka w postaci opinii rzeczoznawcy już wprowadzi zamęt w RTV...

jak poczytacie TEST to wam kopara opadnie:

Philips PFK6550, PFH6550 – pięć powodów by zainteresować się tym telewizorem [test] | Obywatel HD[/QUOTE]

czemu ma opaść, w większości zgadzam się z autorem ale jako użytkownik stwierdzam że są pewne problemy, kumpel ma sony na androidzie i qrwi więcej niż ja - a taki miał być dobry. Każdy tv ma coś na tak a coś na nie. Ja jestem bardziej na tak ale zawsze jest jakieś ale. Jak ktoś chce super tv niech kupi oleda i po sprawie ...... aha kosztuje 7000 +. No ale coś za coś. Sprzęt kupuję przez internet w razie w żeby go oddać w ciągu 14 dni.
 

mik61

New member
czemu ma opaść, w większości zgadzam się z autorem ale jako użytkownik stwierdzam że są pewne problemy, kumpel ma sony na androidzie i qrwi więcej niż ja - a taki miał być dobry. Każdy tv ma coś na tak a coś na nie. Ja jestem bardziej na tak ale zawsze jest jakieś ale. Jak ktoś chce super tv niech kupi oleda i po sprawie ...... aha kosztuje 7000 +. No ale coś za coś. Sprzęt kupuję przez internet w razie w żeby go oddać w ciągu 14 dni.[/QUOTE]

Pisałem z tym gościem który zajmuje się tymi testami ( ObywatelHD ) jest on testerem telewizorów dużo rozmawialismy na temat Cross Talk i wydaje mi się iż brak okularów w zestawie nie był wcale przeszkodą by o czymś wspomnieć w teście, ale o czym tu wspominać skoro 3D to jeden wielki rozmaz
 

Gucio2004

New member
rozmawiałem z nim i nie ma tylko jednego telewizora poza tym nie ma okularów 3d, kwota za ten etelewizor jest korzystna również z tego powodu że nie ma zestawie okularów, a jak ktoś śledzi aukcje i internet to zakup okularów do tego modelu jest praktycznie niemożliwy albo ceny z 79 zł za parę urosły do nawet 200 zł.
 

mik61

New member
rozmawiałem z nim i nie ma tylko jednego telewizora poza tym nie ma okularów 3d, kwota za ten etelewizor jest korzystna również z tego powodu że nie ma zestawie okularów, a jak ktoś śledzi aukcje i internet to zakup okularów do tego modelu jest praktycznie niemożliwy albo ceny z 79 zł za parę urosły do nawet 200 zł.

No tak skoro kogoś nie stać na telewizor za 3500zł z okularami to Philips:

Dajmy cenę 3000zł bez okularów, za nim ktoś kto kupił ten TV dokupi sobie okulary my zdążymy naprawić oprogramowanie żeby 3D wreszcie zaczęło funkcjonować i sprawę załatwi się po cichu, bo po co wypuszczać pełnowartościowy towar...

A po drugie co do obywatela HD nie wierzę że nie ma okularów 3D na tyle:
PTA507
• PTA508
• PTA509
• PTA517
• PTA518
• PTA519
• PTA529
zgodnych mode, nie wierzę że nie miał żadnych skoro jak mowisz "NIE MA TYLKO JEDNEGO TELEWIZORA" więc z innego modelu philipsa z okularami na pewno ma któryś model okularów podany w instrukcji.

RECENZJA/TEST JEST NIE RZETELNY TYLE W TEMACIE!!

Mówisz nie możliwy? 79zł
http://allegro.pl/okulary-aktywne-3d-philips-pta-508-bk-oryginalne-i5216625310.html PTA508 75zł
http://allegro.pl/philips-pta518-okulary-aktywne-3d-nowe-okazja-i5840661276.html PTA518 74zł

osobiście mam PTA529 działają i co z tego skoro nie da się oglądać.
 
Ostatnia edycja:

Gucio2004

New member
nie każdy ma kilka modeli jednej firmy pzoa tym spojrzyj na oficjalną stronę i tam jest powiedziane że działają PTA509 I PTA 529, PTA 519 może a nie muszą (tak piszą na stronach sklepów, nie na witrynie producenta), pozostałe raczej nie działają, mam PTA 507 i dupa nie działa.
 

mik61

New member
Za nim kupiłem swoje przyszedł do mnie szwagier ze swoimi PTA 507 i żadnego problemu z działaniem nie miałem, próbowałeś inne okulary? Może masz odbiornik strzelony w TV/Okularach ja mam 50PFH6550/88 mi się udało kupić okulary parę dni po zakupie PTA529 2szt. za 85zł w wysyłką nowe
 
Ostatnia edycja:

Gucio2004

New member
Na konkurencyjne stronie z hdtv w tytule w obszernym teście też nie eskazali problemów z 3d a tam rozdrabniali się nad matrycą, kalibracją itp.
 

Gucio2004

New member
Za nim kupiłem swoje przyszedł do mnie szwagier ze swoimi PTA 507 i żadnego problemu z działaniem nie miałem, próbowałeś inne okulary? Może masz odbiornik strzelony w TV/Okularach ja mam 50PFH6550/88 mi się udało kupić okulary parę dni po zakupie PTA529 2szt. za 85zł w wysyłką nowe

qrde może być u mnie nie działały :) dzisiaj dostanę (mam nadzieję PTA 529) to napiszę co i jak. Sprawdzę też 3d z mniejszym bitratem i różnymi rodzajami SBS , OU. Ja swoje kupiłęm za 119 :)
 
Ostatnia edycja:

mik61

New member
Mam namiar na gościa który mi sprzedawał te okulary w tej cenie fakt że są kur****o nie wygodne ale działają. Daj znać co z okularami będziemy radzić. Tak patrzę na te zdjęcia z testów skąd oni mają te aplikacje np BD tools
 
Ostatnia edycja:

hyniks

Member
A czy ktoś z was się pofatygował i podszedł do sklepu żeby pogadać z jakimś kierownikiem?
Dzięki temu ja nie mam na szczęście Waszych problemów.
 

lukasz1983

New member
A czy ktoś z was się pofatygował i podszedł do sklepu żeby pogadać z jakimś kierownikiem?
Dzięki temu ja nie mam na szczęście Waszych problemów.
ja mojego 6550 za pierwszym razem w RTV Euro tak próbowałem zwrócić, ale nic z tego. Oni tłumaczą się, że decyzję podejmuje Warszawa i trzeba zatem reklamować oficjalną drogą. Kierownik może Ci pójść na rękę, jeśli kupiłeś stacjonarnie i chcesz dokonać zwrotu/wymiany w przeciągu pierwszych dni po zakupie, później klapa. Mi na szczęście udało się 6550 zwrócić, choć trwało to dwa miesiące. Wątek śledzę jednak z sentymentem, bo miałem większość waszych problemów i tak po ludzku mi szkoda tych, którzy mają dalej takie problemy. Naciskajcie na sklep jak tylko możecie, telefony, chodzenie do nich, czy kolejne pisma. Pisałem już kiedyś, dziwie się tym, co zakupili i mając prawo do zwrotu czekają nadal na aktualizacje
 

maroani

New member
ja mojego 6550 za pierwszym razem w RTV Euro tak próbowałem zwrócić, ale nic z tego. Oni tłumaczą się, że decyzję podejmuje Warszawa i trzeba zatem reklamować oficjalną drogą. Kierownik może Ci pójść na rękę, jeśli kupiłeś stacjonarnie i chcesz dokonać zwrotu/wymiany w przeciągu pierwszych dni po zakupie, później klapa. Mi na szczęście udało się 6550 zwrócić, choć trwało to dwa miesiące. Wątek śledzę jednak z sentymentem, bo miałem większość waszych problemów i tak po ludzku mi szkoda tych, którzy mają dalej takie problemy. Naciskajcie na sklep jak tylko możecie, telefony, chodzenie do nich, czy kolejne pisma. Pisałem już kiedyś, dziwie się tym, co zakupili i mając prawo do zwrotu czekają nadal na aktualizacje

Dzwoniłem do philips'a no i oczywiście problem z 3D to sprawa firmwareowa niby ktoś w holandii nad tym pracuje... dziwię się tylko że już 9 raz pracuje...
 

pawelik2015

New member
Dziwne że najwiecej problemów maja ludzie którzy kupili w RTVEuro. Ja kupilem 50pfh6550/88 w MediaExpert w sumie chyba jako jeden z pierwszych i do tej pory zdarzały sie czasem rożne problemy o których pisałem jakiś czas temu w tym temacie. Jednak nigdy to nie była droga przez męke. Co prawda ustawienia pamięta dopiero po ostatniej aktualizacji. 3D mnie nie interesuje. Co do jakości obrazu to nie mogę złego słowa powiedzieć. Na pilota jest sposób. Problemy są tylko przez pierwsza minute po włączeniu tv ale i też nie zawsze. Jedynie co to przestroga na przyszłość aby nie kupować telewizora na samym początku sprzedaży. Wg obecnych cen straciłem z 800zł. W tej chwili szukam jakiegoś taniego mini pc który będzie robil za smart tv , koniecznie z Windowsem. Mam na oku Intel Stick , tylko ponoc ma problem z wifi . Jestem w małej grupie osób które są ogólnie zadowolone z tego TV
 

mik61

New member
Dziwne że najwiecej problemów maja ludzie którzy kupili w RTVEuro. Ja kupilem 50pfh6550/88 w MediaExpert w sumie chyba jako jeden z pierwszych i do tej pory zdarzały sie czasem rożne problemy o których pisałem jakiś czas temu w tym temacie. Jednak nigdy to nie była droga przez męke. Co prawda ustawienia pamięta dopiero po ostatniej aktualizacji. 3D mnie nie interesuje. Co do jakości obrazu to nie mogę złego słowa powiedzieć. Na pilota jest sposób. Problemy są tylko przez pierwsza minute po włączeniu tv ale i też nie zawsze. Jedynie co to przestroga na przyszłość aby nie kupować telewizora na samym początku sprzedaży. Wg obecnych cen straciłem z 800zł. W tej chwili szukam jakiegoś taniego mini pc który będzie robil za smart tv , koniecznie z Windowsem. Mam na oku Intel Stick , tylko ponoc ma problem z wifi . Jestem w małej grupie osób które są ogólnie zadowolone z tego TV

Też nie narzekam na TV co na samo oprogramowanie i zajebiście irytuje mnie Cross Talk w 3D ale Ciebie to nie interesuje więc problemu nie widzisz pewnie nawet nie wiesz że go masz, bo jak mowisz 3D Cię nie interesuje to i pewnie nie masz okularów a tv kupiłem w RTV Euro
 

maroani

New member
Też nie narzekam na TV co na samo oprogramowanie i zajebiście irytuje mnie Cross Talk w 3D ale Ciebie to nie interesuje więc problemu nie widzisz pewnie nawet nie wiesz że go masz, bo jak mowisz 3D Cię nie interesuje to i pewnie nie masz okularów a tv kupiłem w RTV Euro

Dokładnie dziwie się że ktoś kupuje tv z 3D i go to nie interesuje... jak bym nie chciał 3D to bym kupił inny model... bez 3D.
 
Do góry