Philips seria 3405 jakie opinie?

CORTEZ

New member
Witam,
potrzebny mi mały telewizor do sypialni, więc celuję w przekątną 22", ponieważ 19" to już zupełne maleństwo, na upartego wcisnąłbym 26", ale więcej nie wchodzi w rachubę. Zobaczyłem ostatnio w sklepie małe LED-owe Philipsy z serii PFL3405 i skąpą ilość informacji na ich temat w sieci. Czy ktoś może korzysta z podobnych odbiorników i może mnie oświecić w tym zakresie. Docelowo telewizorek ma służyć jako drugie źródło odbioru, głównie sygnał z kablówki, sporadycznie jakiś film z Asmaxa. Wyczytałem na jakimś forum, że o ile 19 i 22 są pod tym względem bez zarzutu, to model 26" uwidacznia podobno fabryczną cechę w postaci białych plam widocznych zwłaszcza po zmroku (nierównomierne podświetlenie matrycy?). Czy ktoś się orientuje jaki panem w nich siedzi i czy podobnie jak u innych producentów w różnych przekątnych montowane są inne panele? Za każdą opinię będę wdzięczny.

PS. Oczywiście wszelkie sugestie mile widziane, choć jak mówiłem głównym wyznacznikiem jest wielkość i tego nie przeskoczę. Philips wydaje się rozsądnym wyborem, tym bardziej, że jest ciut tańszy od chociażby Toshiby czy Sharpa. Pozdrawiam.
 

CORTEZ

New member
Uprzedzając ewentualne wpisy, kupiłem ten telewizorek i po wstępnej instalacji i obejrzeniu możliwości z 3 źródeł uważam go za udany zakup. Co będzie dalej, czas pokaże.
 
Do góry