Philips PUS8807 Telewizor LED The One, od 43'' do 86'', 120 Hz, Ambilight 3, HDR Dolby Vision/HDR10+, HDMI 2.1, Android 11…

Katar10

Member
Co to znaczy "brak obsługi hue+."? Czyli dobrze zrozumiałem że nie będzie połączenia tv z mostkiem ?
Ciekawe czy wszystkie modele czy tylko ten . Masakra
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ma już kanałów analogowych w telewizji naziemnej od 2013 roku, więc musieliście sprawdzać cyfrowe w standardzie DVB-T (MUX-3 i 8, lub DVB-T2 (MUX-1, 2, 4, 6) z satelity też są cyfrowe w DVB-S i DVB-S2. Jedynie kablówki nadają jeszcze część swoich kanałów w analogu.

Będzie to dotyczyć wszystkich wyższych modeli Philipsa na tym nowym procesorze w tym Oledy. Mini LED nie dostały Google TV tylko swój jakiś nowy Smart TV (nie Shapi). Niższe modele dostały inny procesor.

Tu macie tabelkę który model dostał jaki procesor i system Smart: https://toengel.net/philipsblog/202...sicht-line-up-range-aller-2023er-philips-tvs/
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Może już czas na nowy wątek o PUS8818 ?

Sprawdźcie Kiki z Markiem jeszcze:

-działanie kanałów wirtualnych w HbbTV jak TVP Kultura 2, TVP Historia 2, TVP ABC 2, TVP World, Ukraina jak szybko one wskakują od momentu wciśnięcia przycisku na pilocie do pojawienia się prawidłowego obrazu

- EmiRadio i EmiTv czy działa prawidłowo.

- Na kanale np TVP 1 z naziemnej, następnie niebieski przycisk i czy strzałką w lewo (róża wiatrów) można cofnąć płynnie o parę minut do tyłu audycję nadawaną na żywo (przydatne jak się coś przegapi), bo w PUS85X6 jest błąd i nie da się cofnąć do tyłu o parę minut, tylko można od początku audycji, a tak to nie powinno działać. Zgłoszone od dawna do Philipsa jeszcze nie naprawili.

- Czy da się listę kanałów ze starszego Philipsa np PUS8807 wgrać z pendrive do nowego PUS8818? Wyszukać na starym kanały naziemne, stworzyć z nich byle jaką listę kanałów ulubionych I zapisać jako kopia na pendrive, a następnie przenieść ją do nowego i przywrócić na nim ta kopię zapisana ze starego.

- Czy da się stworzyć listę kanałów ulubionych naziemno-satelitarną jak w starszych modelach, nie dacie pewnie rady tego sprawdzić, bo nie macie sygnału z sat, szkoda bardzo, o to będę się musiał dopytać infolinii Philipsa
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ok, co się da sprawdzamy...
Satelity nie mamy - więc tego nie sprawdzę , mogę tylko dopytać.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem o które funkcje Ci się rozchodzi, ale HbbTV jest dosyć popularne na telewizorach, zresztą muszą mieć to telewizory które mają możliwość podłączenia do Internetu zgodnie z ustawą.
Końcem tego roku w Emiratach Arabskich będą dyskutować czy zabrać pasmo telewizyjne 600 MHz pod internet, po 2030 roku. Jeśli zapadnie dezyzja ze zabierają, wówczas praktycznie przestanie istnieć telewizja naziemna.

Kiki, czy 65PUS8807 jest jeszcze produkowany? , gdyby te nowe okazały się że zostały za bardzo wykastrowane w różne funkcje
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Jesli chodzino mniento moze orzestac nawet dzisiaj....jak czytam o kanałach typu tvp historia czy kultura, albo abc czy Ukraina Jezu kochany.... ktoś to oglada??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też mam takie wątpliwości...
=====================
Modele 8807 - są jeszcze w sprzedaży.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Nie sądzę... Sam jestem 40+ i mam masę znajomych w podobnym wieku i uwierz mi że nikt tego gow..a nie ogląda. Mało że nie oglądają tych kanałów, po prostu praktycznie nikt nie ogląda tv naziemnej... Dosłownie na palcach jednej ręki policzyłbym osoby które oglądają tv naziemną...
 

panaho

Member
Mam odmienne spostrzeżenia. Też jestem 40+ i zdarza mi się oglądać historię i kulturę. Tyle że już od dawna z satelity. Wystarcza mi te 200 kanałów z sat z których oglądam może ze 20-30. Nie potrzebuje dodatkowo dziesięciu stremingow na których i tak nic dla siebie bym nie znalazł. A jak już mnie przypili to znajdę sobie nieoficjalnymi kanałami.
Pozdrawiam.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam naziemną i satelitę z pakietem TNK Smart HD+, takie rozszeżenie kanałów naziemnych o kilkanaście kanałów płatnych i mnie to wystarcza. Dodatkowo naziemną jest rozszeżona o kanały wirtualne w HbbTV.
Czasami dodatkowo Kodi z kanałami, ale to taka zabawa dziś chodzi jutro nie, i szukaj nowego linka.

Kiki jak tem test nowego Philipsa i to o co Ciebie prosiłem wyżej przetestowane czy jeszcze nie?
 
Do góry