Philips PUS8807 Telewizor LED The One, od 43'' do 86'', 120 Hz, Ambilight 3, HDR Dolby Vision/HDR10+, HDMI 2.1, Android 11…

Kopekrobek

New member
[FONT=&quot]Philips PUS8807 Telewizor LED The One, od 43'' do 86'', 120 Hz, Ambilight 3, HDR Dolby Vision/HDR10+, HDMI 2.1, Android 11…

[FONT=&quot][FONT=&quot] [/FONT]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]Oprócz prezentowanej wczoraj w naszych felietonach serii telewizorów Philips OLED807 , producent zaprezentował podczas swojej europejskiej konferencji prasowej nowe serie telewizorów Ultra HD 4K The One Philips PUS8807 i Philips PUS8507 z, po raz pierwszy w katalogu marki, przekątnymi 86' (218 cm). [/FONT]
[FONT=&quot]
[FONT=&quot]W menu zatem referencje Philips 43PUS8807 (43'', 106 cm), Philips 50PUS8807 (50'', 127 cm), Philips 55PUS8807 (55'', 127 cm), Philips 65PUS8807 (65'', 165 cm ), Philips 75PUS8807 (75'', 191cm) i Philips 86PUS8807 (86'', 218cm).

philips_pus8807_front.jpg
[/FONT]

Główne specyfikacje

[FONT=&quot]Pod względem specyfikacji możemy wymienić 10-bitowy i 100 Hz panel LCD powiązany z systemem podświetlenia Direct LED Global Dimming . Podobnie wymagana jest kompatybilność HDR Dolby Vision , HDR10+ , HDR HLG . Na manewrze znajdziemy procesor P5 Gen5, w wersji specjalnie przystosowanej do technologii LCD. I to on zarządza ekskluzywną funkcją Micro Dimming, aby wyświetlać zawsze optymalny kontrast na ekranie. Jeśli chodzi o dźwięk, telewizory Philips PUS8807 są wyposażone w system audio 2.0 o łącznej mocy 20 watów. Precyzja, obecny jest dekoder Dolby Atmos .

Jeśli chodzi o sekcję dźwięku, telewizory Philips PUS8807 korzystają z funkcji DTS Play-Fi, która umożliwia konfigurację bezprzewodowego systemu kina domowego 5.1 lub integrację telewizora z systemem multiroom. Mianowicie, nadchodząca aktualizacja oprogramowania sprzętowego pozwoli telewizorom Philips PUS8807 na używanie jako kanału centralnego w konfiguracji wielokanałowej. Oprócz tych cech technicznych dostępny jest również tuner DVB‑T / DVB‑C i DVB‑S 2 oraz słynna kompensacja ruchu Natural Motion, prawdziwa wizytówka telewizorów Philips.[/FONT]

Ambilight 3

[FONT=&quot]Seria Philips PUS8807 korzysta z funkcji Ambilight 3 (aktywnej na górze, prawej i lewej stronie ekranu), która nadal dostosowuje się do koloru tylnej ściany oraz funkcji Ambilight + Hue ( kliknij, aby uzyskać szczegółowe informacje). to świetna opcja! ), aby połączyć efekt Ambilight telewizora z żarówkami Philips Hue w pokoju, bezpośrednio z ekranu, a nie z tabletu lub smartfona. Nie wspominając o trybie gier Ambilight z wyjątkowo niskim opóźnieniem, aktywny we wszystkich grach (przez konsolę/PC, Google Play, Cloud Gaming…), aby w pełni zanurzyć gracza w akcji, oraz Ambilight Music (na przykład z Spotify), aby cieszyć się klimatycznym klubem nocnym. Precyzja, ten ostatni tryb może być aktywny nawet wtedy, gdy telewizor jest wyłączony.


[/FONT]
[FONT=&quot]
philips_pus8807-01.jpg
[/FONT]

Inteligentny telewizor z Androidem 11

[FONT=&quot]Wciąż obecna brama multimedialna UPnP ( DLNA ) przez port Ethernet lub kompatybilność z Wi-Fi ac oraz procesor Quad Core. Pozwalają one cieszyć się treściami audio, wideo i muzycznymi przechowywanymi na komputerze Mac/PC lub dysku twardym Nas za pośrednictwem sieci domowej ; połączyć się z Internetem (telewizor zamienia się następnie w monitor komputera) za pomocą klawiatury i myszy USB; sterować ekranem za pomocą bezpłatnej aplikacji na iOS i Androida; wreszcie zaprogramować nagranie swoich ulubionych programów na kluczu USB lub zewnętrznym dysku twardym.[/FONT]

[FONT=&quot]Funkcja Android 11 Smart TV umożliwia dostęp do ekosystemu Google bezpośrednio z ekranu telewizora (Sklep Google Play, Filmy Play, Muzyka Play, Google Chrome itp.) i instalowanie ulubionych aplikacji za pomocą wbudowanej pamięci Flash o pojemności 16 GB (z możliwością rozbudowy). przez USB), jak smartfon. Plus kompatybilność z VP9 oraz wbudowaną funkcję ChromeCast do wyświetlania treści ze smartfona/tabletu na dużym ekranie za pomocą kompatybilnej aplikacji.

Wreszcie, Asystent Google jest w grze z nawet możliwością kontrolowania różnych podłączonych obiektów certyfikowanych „Works with Google Assistant” (lampy Philips Hue, termostat Nest itp.). Podobnie będzie można uzyskać bezpośredni dostęp do określonej serii na Netflix lub wideo / muzykę na Youtube, głosowo. Aby uzyskać dostęp do asystenta głosowego Google, wystarczy nacisnąć dedykowany przycisk na pilocie telewizora i mówić. Certyfikat [FONT=&quot]„Works with Alexa” wymaga użycia głośnika typu Amazon Echo Dot.[/FONT]

Zintegrowana również funkcja Miracast (Wi‑Fi Direct + dublowanie w celu udostępniania interfejsu smartfona, tabletu lub komputera na ekranie telewizora). Podobnie dla kompatybilności z HBBTV . Kompatybilność z formatami MP3 , WMA , AAC , Mpeg2 , Mpeg4 , WMV , VC‑1 , AVC/H.264 oraz Jpeg zapewniona jest m.in. poprzez kontenery AVI i MKV .[/FONT]

Pilot z mikrofonem i HDMI 2.1

[FONT=&quot]Mianowicie pilot do telewizorów Philips PUS8807 zawiera mikrofon do funkcji Hej Google. Wreszcie złącza tych telewizorów mają dwa wejścia HDMI 2.0 i dwa wejścia HDMI 2.1 o przepustowości 48 Gb/s i kompatybilne z eARC , VRR (od 40 Hz do 120 Hz), ALLM , HFR 4K/120 i FreeSync Premium. Zwróćmy ponownie uwagę na wyjątkowo niskie opóźnienie wejściowe wynoszące 9 milisekund. Krótko mówiąc, doskonałe funkcje, które zadowolą entuzjastów gier wideo, zwłaszcza posiadaczy konsoli PlayStation 5 i/lub Xbox Series S/X.

philips_game_bar_2022.jpg


Mianowicie, zawsze z myślą o zaspokojeniu potrzeb graczy, na telewizorach Philps PUS8807 pojawia się Game Bar. Dzięki temu użytkownicy mają szybki dostęp do ustawień związanych z grą, zmieniając je w locie bez marnowania czasu ( patrz zdjęcia powyżej i poniżej ).

philips_game_bar_2022_bis.jpg


Ostatnie szczegóły, przekątne 43'', 50'', 55'' i 65'' korzystają z centralnej nogi, podwójnej nogi dla okazów 75'' i 86'' (patrz zdjęcie powyżej) .

philips_pus8507.jpg


Data premiery serii Philips PUS8807 oczekiwana na wiosnę. Ceny orientacyjne wciąż nieznane.Znane jest jednak, że mającą niedawno premierę Spider-Man: Poprzez Multiwersum całą bajkę online, świetnie się ogląda na tym telewizorze.

Przypomnienie o kluczowych cechach telewizorów Philips PUS8807:
• 10-bitowy panel
• Panel 100 Hz
• panel LCD
• Panel Ultra HD / 4K
• Procesor: P5 Perfect Picture Engine Gen5
• Funkcja P5 Perfect Sharpness Ultra Resolution
• Funkcja idealnego kontrastu P5
• Funkcja P5 Perfect Color (WCG, szeroka gama kolorów)
• Funkcja Ambilight + Hue
• Funkcja Amazon Alexa
• Funkcja doskonałej naturalnej rzeczywistości
• funkcja eARC
• Funkcja VRR
• Funkcja ALLM (automatyczny tryb małej latencji)
• Funkcja 4K HFR 120
• Zgodność z HDR10 i HDR HLG
• Zgodność z HDR10+
• Zgodność z HDR Dolby Vision
• Zgodność z HDCP 2.3
• Kompatybilność HEVC
• Kompatybilność z Dolby Atmos
• Kompatybilność z Bluetooth 5.0
• Wi-Fi n kompatybilność z dwoma pasmami
• Zgodność z FreeSync Premium
• Wyjścia: 1 optyczne
• Wejścia: 2 HDMI 2.1, 2 HDMI 2.0b, 1 YUV , 2 porty USB , 1 port Ethernet , 1 port CI+
• Multimedialny Asystent Google
• Multimedia Works z Alexa
• Multimedialny telewizor Smart TV z systemem Android 11
• Bezpośrednie , globalne przyciemnianie podświetlenia LED
• Doskonała naturalna kompensacja ruchu
• Opóźnienie wejścia: 9 ms
• Tuner DVB‑T 2
• Tuner DVB‑C
• Tuner DVB‑S 2
• Sekcja dźwiękowa: 2,0
• Moc: 20W
avcesar[/FONT]
[/FONT]
Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony z tego telewizora. Kupilem za 550 euro. Jest idealny do wszystkiego. Małe zastrzeżenia co do systemu, zobaczymy jak będzie po aktualizacji. Jakość wykonania dobra. Dźwięk również. Polecam
 

Marlo

Active member
Już mam Philips 50PUS8818 , kupiłem w ME za 4499 , jak się skorzysta z promocji zwrot 500 ,to wychodzi 3999. Z jakości obrazu jestem zadowolony, przetwarzanie treści w 4K bardzo dobre , lepsze od tego które jest w TCL C835, widać że silnik graficzny w tym Philipsie robi dobrą robotę.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Marlo. Widzę że kupiłeś nowość Philipsa na ten rok na nowym procesorze Mediatek Pentronic 1000
Masz podłączoną telewizję naziemną? , napisz coś więcej o tym telewizorze, bo ja też chcę kupić ale w rozmiarze 65" w ciemnej obudowie.
 

Mateusz.lote

New member
Już mam Philips 50PUS8818 , kupiłem w ME za 4499 , jak się skorzysta z promocji zwrot 500 ,to wychodzi 3999. Z jakości obrazu jestem zadowolony, przetwarzanie treści w 4K bardzo dobre , lepsze od tego które jest w TCL C835, widać że silnik graficzny w tym Philipsie robi dobrą robotę.
Cześć, mógłbyś podpowiedzieć gdzie ten zwrot 500 zł? Tez jestem zainteresowany tym modelem w mediaexpert
 

Marlo

Active member
To jest promocja , otrzymaj do 1000zł zwrotu za zakup , pieniądze są zwracane na konto w banku. Odbieram kanały TV przez moduł CI+ , obraz żyleta , aplikacje chodzą bardzo płynnie.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Napisz jeszcze jak działa system Google TV, bo dotychczas był Android który działał bardzo dobrze i szybko. Menu w telewizorze zostało zmienione do tego z wcześniejszych lat? bo pisano coś że będzie zmiana

Oby nie było tego problemu ze samoczynnie wyrzuci z listy ulubionej do kablowej w twoim przypadku, bo w tych a końcówką 6 i 7 wyrzuca, w moim przypadku do sat lub naziemnej.

Szkoda że nie masz naziemnej, sprawdziłbyś jak szybko wskakują kanały wirtualne w HbbTV.
 
Ostatnia edycja:

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprawdź czy masz włączoną automatyczną aktualizacją listy kanałów kablowych
Kanały-instalacja kablowa - automatyczna aktualizacja listy kanałów włącz/wyłącz

U mnie przy włączonej automatycznej aktualizacji listy kanałów dla naziemnej i sat, kilka razy dziennie potrafi samoczynnie wyrzucić z listy kanałów ulubionych naziemno-satelitarnej do samej sat lub naziemnej, a przy wyłączonej automatycznej aktualizacji listy kanałów sat i naziemnej jest zdecydowanie mniej samoczynnych wyrzuceń z listy ulubionej. Od półtora roku mają to naprawić i nic.

Zrób zdjęcje grafiki ekranowej, oraz czy banner info ten co pojawia się podczas zmiany kanałów został taki sam czy zmienili?
 

Marlo

Active member
Automatyczna aktualizacja kanałów była już włączona fabrycznie, raz tuż po włączeniu pojawił się na dole ekranu
komunkat że lista kanałów została zaktualizowana. Miałem przez pól roku Philipsa 43PUS8506 i nic nie wywalało z listy
ulubionych , ogólnie byłem z niego zadowolony ,dlatego drugi raz zdecydowałem sie na telewizor Philipsa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mało to eleganckie - wszystkie zapytania które doszły otrzymały odpowiedź, jeśli nie dostałeś odpowiedzi zamiast obrażać , napisz jeszcze raz bo może zwyczajnie ktoś ma wolne, albo coś nie doszło ...
 
Do góry