Philips PUS8807 Telewizor LED The One, od 43'' do 86'', 120 Hz, Ambilight 3, HDR Dolby Vision/HDR10+, HDMI 2.1, Android 11…

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zapowiadany jest na MediaTek Pentonic 1000

Sam ostrzę sobie zęby na 65PUS8808 w czarnej obudowie, może Kiki wiesz już czy będzie w tym kolorze?
Kiki - dostaliście juz sampla przedprodukcyjnego na testy?
Ciekawe jak na nowym procesorze będzie działał już nie Android a Google TV

Edyt.
Chyba będzie w Polsce dostępny też w ciemnej antracytowej ramce 👍
 
Ostatnia edycja:

naimad89

New member
Kiki, masz już wiedzę od kiedy będą dostępne nowe tv z serii the one i xtra, i jakie mogą być ich ceny? Bo chciałbym wymienić tv na coś nowszego pod oglądanie i konsolę. Po przeczytaniu testu na konkurencyjnym portalu byłem pierwotnie zdecydowany na 55pus8807, ale teraz sobie pomyślałem, że może warto by poczekać na tegoroczne nowości. Ja aktualnie od 9 lat używam philipsa 42PFS7509/12 którego kupiłem tutaj u Ciebie. Jestem bardzo zadowolony z tego tv, ale trzeba spróbować coś nowszego i o większej przekątnej. Jako, że zakochałem się w ambilight to powiedziałem sobie, że na 99% następny tv będzie też z tą technologią.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ceny będą w tym tygodniu.
Dostępność koniec maja.
Ambilight ( też mam) i też będę kontynuował bo to fajna sprawa.
 

Marek S

Member
No fajnie ze tu dotarłem bo mam okropny problem z wyborem TV niestety brak miejsca ogranicze do 42 cali na razie wybor padł na 43PUS 8806/7 Wybor telewiorów niby jest ogromny ale jak się czyta recenzje to wszystkie sa wspaniałe. Jak jest z ta kalibracją ? A czytam tu o jakiś promobyjnych cenach może ja się załapie ?
 
Ostatnia edycja:

Marek S

Member
Mam i ja ale jak na razie mózg mi się gotuje od nadmiaru informacji i do użytkowników mam pytania
  • nie rozgryzłem jak nagrywać na USB program tv z sweet.tv instrukcja nie wyjaśnia
  • nie mogę znaleźć apki która by pozwoliła na przenoszenie plików a konkretnie .kodi w androidzie mam fajny file menager.
Bardzo jestem zadowolony nie widzę zasadnych na razie wad czerń czarna biel biała kolory ok
 

Xavris

New member
Cześć. Czy są już znane ceny tych nowych modeli philipsa, 8808?
Na przełomie maja i czerwca planuje kupić tv i myślałem o 8807, ale jak ma akurat być nowy model i nie będzie kosmicznej różnicy cenowej to pewnie lepiej wziąć nowszy.
 

Marlo

Active member
Jak będzie dużo chętnych na Philipsa PUS8808/8818 to może Kiki da dobrą cenę.
Ja kupuję jak tylko się pojawi w sprzedaży 50 cali . Miałem Phillipsa 43PUS8506
i bardzo dobrze wspominam ten telewizor.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena jak zawsze będzie specjalna dla członków forum. Ale czekamy na oficjalne Philipsa , bo jeszcze nie podali.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja czekam na 65PUS8818 w ciemnej antracytowej ramce, która według infolinii powinna być dostępna w Polsce.
 

Marek S

Member
Czy ktoś mi może powiedzieć co jest z blokowaniem zapisu na dysku usb ?
problem mam taki ze chce przenieść plik konfiguracyjny Kodi czyli ./kodi i nie mogę wejść w położenie tego katalogu w Android TV
następnie chciałem pobrac nieoficjalną apk z przegladarki i tez nie chciał zapisać jakas blokada ? sklep jest bardzo ubogi i nie sadziłem az tak jestem rozczarowany
 
Do góry