Philips PUS8807 Telewizor LED The One, od 43'' do 86'', 120 Hz, Ambilight 3, HDR Dolby Vision/HDR10+, HDMI 2.1, Android 11…

luckat

New member
I własnie dlatego się wstrzymałem, zastanawiam się nad Sony, droższy ale wydaje się duzo lepszy. Nie wiem może poczekam i dozbieram na Oleda, ale oled 75 to ponad 10 tys
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Świeci pięknie bo ma 40". Na smartfonie jest extra ale jak puścić to samo na większy ekran - to nie jest extra, a jak na duży ekran to jest słabo.
Wówczas dobry procesor potrafi zrobić cuda.
 

arek331

New member
Świeci pięknie bo ma 40". Na smartfonie jest extra ale jak puścić to samo na większy ekran - to nie jest extra, a jak na duży ekran to jest słabo.
Wówczas dobry procesor potrafi zrobić cuda.
Kiki czym czyścić ekran skoro po mikrofibrze zostają plamy tak jak pisze kolega wyżej?
 

Malewskito

New member
Cześć. Panowie śledziłem ten wątek przez 2 tygodnie i zdecydowałem sie na zakup 50pu8807- wszystko ok jestem mega zadowolny, mam tylko ptanie o odtwarzane formaty filmów. W instrukcji jest napisane

Odtwarzane formaty wideo: Kontenery: AVI, MKV, H264/ MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, VP9, HEVC (H.265), AV1

mam film w takim formacie jak w załączniku i mi go nie widzi w TV (do TV podłączony dysk przenośny na którym jest film)
 

Attachments

  • gfd.png
    gfd.png
    14,2 KB · Wyś: 37

dux99

New member
Od dzisiaj go użytkuję, zakup w Euro 55". W lewym dolnym i prawym górnym są delikatnie przebicia, ale nie aż takie jak u niektórych z Was występuje. Mogę dostać od kogoś przykładowe ustawienia z kalibracji dla tego modelu? Dzięki,
 

dux99

New member
Podsyłam zdjęcia jak to wygląda, trochę wyolbrzymiają jednakże wszystkie rogi są delikatne prześwietlone. Podczas używania telewizora tego nie widać, ustawienia "standardowe" film. Jest to panel IPS tak jak w recenzji hdtv widać przybliżenie pixeli.
 

Attachments

  • IMG_20230130_211803.jpg
    IMG_20230130_211803.jpg
    1,7 MB · Wyś: 119
  • IMG_20230130_211342.jpg
    IMG_20230130_211342.jpg
    1,6 MB · Wyś: 117
  • IMG_20230130_211720.jpg
    IMG_20230130_211720.jpg
    2,7 MB · Wyś: 119

SzyH

Member
Czy ktoś może wie, czy i ew jak zmniejszyć podświetlenie matrycy w trybie HDR / Dolby Vision. Wykrycie tych sygnałów TV podświetla matrycę na maxa i trochę mnie te poświaty na czarnych pasach drażnią. Podczas odbioru standardowego sygnału wszystko sobie poustawiałem i jestem zadowolony.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kłania się kalibracja.
Jak widać zwiększanie podświetlenia matrycy , to nie zawsze sama radość.
 

SzyH

Member
Kalibracja, kalibracją, ale jaki ona będzie miała wpływ na podświetlenie matrycy w HDR lub DV... Chyba żaden, bo TV w tych trybach świeci na maxa.

Jest HDR osobisty, ale bez możliwości zmiany podświetlenia matrycy (chyba, że nie wiem gdzie to jest)

Aaa i ja chce zmniejszyć podświetlenie matrycy, a nie zwiększyć...
 

longhigh

New member
Ja po 5 miesiącach użytkowania niestety ale zmieniam zdanie na temat tego telewizora.
Praktycznie wszystko co napisałem wcześniej na temat telewizora 50PUS8807 się nie zmienia poza chyba najważniejszym.
Matryca w tym TV a może raczej podświetlanie jest do "bani".
Te przyciemnione miejsca w rogach na białym tle (na kolorze tego nie widać) są coraz bardziej denerwujące. Na recenzjach video też to teraz widzę, więc to jest raczej ich przypadłość.
W starym modelu tego nie ma (50PUS7334/12).
Jak bym miał kupować ponownie to chyba już by nie padło na Philipsa. Do tego zaczynam widzieć nierównomierność podświetlania jak na całym ekranie wyświetlana jest szara plansza.
 

Katar10

Member
Witam serdecznie, syn zamówił w Media markt 43pus8807 różnica w cenie między MM a eurortv prawie 600zł . Konkretnie pod konsole zbox x czy dobrze zrobił ? za dwa dni odbiera ale możemy jeszcze zrezygnować 3090.zł
 

tdk76

Member
on latał po 3k normalnie (ale ceny podnieśli w tym roku) i często w podobnej cenie lub ciut drożej (+200 zł) można było dorwać 50 cali, zapytaj Kikiego może mieć taniej. Jedna uwaga zastanów się czy będzie ci przeszkadzać, że przy 4k120hz brak pełnej pionowej rozdzielczości (jest tylko 1080). Sprawdź ceny pus8858 - to samo czyli srebrny tv i czarny pilot jak dobrze pamiętam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cena do jakości - wg nie wybrałeś bardzo dobrze. Cena 3099 zł z pakietem.
 

Katar10

Member
Panowie jak sprawdzić ilość godzin przepracowanych - to jakiś kod z pilota ? Czy to bezpieczne? Czy wejście w tryb serwisowy = utrata gwarancji?
 

Katar10

Member
Już jest nówka sztuka wszystko śmiga soundbar wszedł między matryce a podstawę idealnie .
 

Attachments

  • 20230302_193115.jpg
    20230302_193115.jpg
    2,3 MB · Wyś: 104
Do góry