Philips PUS8807 Telewizor LED The One, od 43'' do 86'', 120 Hz, Ambilight 3, HDR Dolby Vision/HDR10+, HDMI 2.1, Android 11…

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście że jest różnica bo matryca 120 Hz, wg mnie warto.
Jutro Ci powiem czy jest wersja czarna, ale oklejalismy na czarno już modele srebrne i wyszło extra .
Do tych warunków brałbym 65*.
Jest lepsze od tego Samsunga pod każdym względem.
 

longhigh

New member
Po najnowszej aktualizacji TPM211EA_R.101.000.178.222 przestało działać zdalne włączenie TV przez dekoder TV-SAT przez HDMI za pomocą funkcji HDMI-CEC gdy właczam dekoder i TV dopiero do prądu.
Jak uruchomię TV na początku za pomocą pilota TV to potem HDMI-CEC działa bez problemu.
W 50PUS7334 nie było tego problemu i przed aktualizacją też działało.

Ktoś, coś wie jak temu zaradzić ?
 

andrzej72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Myślałem nad większym ekranem 65 może jeszcze większym, a przy okazji coś nowszego. Sygnał z Netii plus czasami Netflix, HBO. Jedyny mankament w obecnym TV to obraz mógłby być trochę jaśniejszy.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli planujesz zakup ze względu na to by mieć większy rozmiar to uważam że jak najbardziej jest sens...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

zaz

Member
Czy inni użytkownicy potwierdzają to co napisał longhig:

"Jeszcze jedna sprawa troszkę mnie "śmieszy".
A mianowicie jak producenci się chwalą jaką to TV czy monitor ma cienką ramkę.
Przecież to pic na wodę, w nowym 50PUS8807 ramka cienka ale panel wyświetla po bokach i na górze obraz tak coś koło 6 mm od tej ramki."

Obraz nie jest wyświetlany na całej powierzchni ekranu?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model 8807 ma srebrną, model 8007 może mieć czarną.
Ale oklejaliśmy na czarno srebrne bez problemu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdecydowanie nie za duży.
Każdy Ci to powie.
Masz dla niebieskich 65PUS8807 za 4999 zł a pakietem dodatkowo.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie porównam bo nie mam już 9206, ale na 8807 ( teraz testuję) - jest na filmach, generalnie na obrazie - bardzo dobra.
 
Do góry