PHILIPS PUS8601 v PUS7601 ???

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja się nie podniecam żadnymi parametrami.
Najlepiej sprawdzić stojące obok siebie modele.
Na takich pokazach - było 5 razy i 5 razy wygrał w ocenie widzów Philips PUS8901.
 

nadal

New member
Ja się nie podniecam żadnymi parametrami.
Najlepiej sprawdzić stojące obok siebie modele.
Na takich pokazach - było 5 razy i 5 razy wygrał w ocenie widzów Philips PUS8901.

a co powiesz Kiki o stojących obok siebie 7601 i 8601 - bo akurat Ty je masz.
Który jest bardziej na czasie, jest przyszłościowy i lepszy jakościowo ?
 

jrmagilla

New member
Witam. Podłącze sie pod temat zeby nie zakladac nowego. Szukam tv 65 cali i zastanawiam się nad dwoma modelami. 65pus6521 czy 65pus7601? Za 6521 przemawia cena o prawie 2tys nizsza. Czy warto doplacac do 7601? Dodam ze tv glownie ma sluzyc do filmow i konsoli.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam. Podłącze sie pod temat zeby nie zakladac nowego. Szukam tv 65 cali i zastanawiam się nad dwoma modelami. 65pus6521 czy 65pus7601? Za 6521 przemawia cena o prawie 2tys nizsza. Czy warto doplacac do 7601? Dodam ze tv glownie ma sluzyc do filmow i konsoli.

Witam uprzejmie,
Moim zdaniem warto dopłacać bez dwóch zdań . :neutral:

Różnica w jakości wyświetlanego obrazu przemawia zdecydowanie za telewizorem Philips 65PUS7601/12 .

Masz odpowiedni wątek o telewizorze Philips 65PUS7601/12 , to warto abyś się z treścią jego zapoznał .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

jrmagilla

New member
Czytalem za równo watek o PUS7601 jak i ten 55pus6561-test-hdr-schodzi-pod-strzechy.
Z obydwu artykułów wynika ze oba sa świetne. Ja natomiast mam dylemat bo chcialem zmiescic sie w 8tys z tv. Nidgdzie nie mogę znalezc tych tv stojacych obok siebie a porownujac je odzielnie nie widzialem duzej roznicy w jakosci obrazu. Czy cos jeszcze przemawia za 7601?
 

żagiel75

New member
jrmagilla nie zastanawiaj się ani chwili i bierz 7601. Ja mam 7181 i dziś kupiłbym 8601. Im wyższy model tym lepsze rozwiązania dla obrazu. W modelach 65xx nie doświadczysz dobrej czerni, w modelu 71xx też z tym kolorem jest kiepsko. Bierz 7601 lub 8601.
 

accu

New member
Bez reklam
jrmagilla nie zastanawiaj się ani chwili i bierz 7601. Ja mam 7181 i dziś kupiłbym 8601. Im wyższy model tym lepsze rozwiązania dla obrazu. W modelach 65xx nie doświadczysz dobrej czerni, w modelu 71xx też z tym kolorem jest kiepsko. Bierz 7601 lub 8601.

Witam uprzejmie,

Gwoli ścisłości trzeba jednak dodać , że telewizor Philips 65PUS6521 ma matrycę MVA 8-bit + FRC , 120/100 Hz , więc czerń
powinna być dobra . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Jeśli cię stać to dopłać. Różnice, które na papierze mogą wydawać się nieistotne, w praktyce jednak dają lepszy obraz. Wygaszanie strefowe szczególnie przy FHD da wyraźną różnicę.
 

jrmagilla

New member
Dziekuje wszytskim za pomoc. Prze śpię sie jeszcze z tym czy stac mnie na 7601
Jeszcze jedno pytanie, czy 6521 dostak juz ta aktualizacje do HDR na YT?
 

accu

New member
Bez reklam
Dziekuje wszytskim za pomoc. Prze śpię sie jeszcze z tym czy stac mnie na 7601 ��
Jeszcze jedno pytanie, czy 6521 dostak juz ta aktualizacje do HDR na YT?

Witam uprzejmie,

Wpierw może dowiedz się , czy telewizor Philips 65PUS6521 wspiera kodek VP9 profile 2 ,
który jest potrzebny , aby przesyłać HDR z aplikacji YouTube .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Krfiak

New member
Dzień dobry
Na pierwszej stronie tematu pojawiła się wzmianka o tym, że oba telewizory dysponują matrycą 8-bit. Jednak w recenzjach wieku serwisów recenzenci piszą jakoby pus8601 posiadał matrycę 10-bit. Jest to dla mnie dosyć ważne, bo telewizor będzie współpracował z konsolą. Prosiłbym o ostateczne rozwianie moich wątpliwości.
Pozdrawiam
 
Do góry