Philips PUS8535 - ustawienia obrazu.

Drakul_85

Member
Ok, ale poczekaj. A da się edytować listę kanałów tylko satelitarnych na tym LG? W sensie ukrycia pewnych kanałów, które mam zakodowane?

Z tego co się dowiadywałem w Sony nie da się utworzyć jednej wspólnej listy kanałów naziemno-satelitarnej. LG obiecywało to poprawić programowo, ale na obietnicach się skończyło.
Oprócz Philipsa na Androidzie taką listę można utworzyć także w produktach Vestela ale w tych nie na Androidzie np.
https://najlepsze.tv/produkt/0-43ul6
https://najlepsze.tv/produkt/o-43ul4b63dg
https://najlepsze.tv/produkt/0-43hl7200
https://najlepsze.tv/produkt/0-lt-43vu8000
 

12jojko

Banned
Ja już założyłem sprawę na stronie Philipsa i teraz czekam na odzew, pewnie zaczną coś kombinować, ale mam nadzieję, że po świętach przyjedzie serwisant i wymieni telewizor, choć wątpię, że uda się to jeszcze w tym roku załatwić.
 

rafallo777

New member
Ja już założyłem sprawę na stronie Philipsa i teraz czekam na odzew, pewnie zaczną coś kombinować, ale mam nadzieję, że po świętach przyjedzie serwisant i wymieni telewizor, choć wątpię, że uda się to jeszcze w tym roku załatwić.

Ja mam 09/2020, set 408

Zle zrobiles. Uderzaj z rekojmia do sklepu. Zwrot kasy lub wymiana na nowy/wymiana na inny model.

Nie bierz gwarancji bo bedziesz w dupie. Idz z rekojmia do sklepu.
 

Luk_As

New member
Też nagrałem fragment - tak to u mnie, może coś da się***zobaczyć - w porównaniu do maca air.

"Nie mogę zacytować linka"

Porównywanie materiałów demo to jakieś nieporozumienie
W Twoim filmiku również zauważyłem problem opisywany wcześniej z szarością w 1m:01sek - usta i szyja.
Ale ciężko znaleść problem z szarościami w materiale w którym praktycznie szarości nie ma. U mnie jak włączyłem Nasza planeta na netflixie to tez było super byłem pod wrażeniem jak na tv za te pieniądze ale filmów gdzie akcja dzieje się w nocy nie dało się oglądać.
 
Ostatnia edycja:

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzisiaj podciągnąłem sobie tam gdzie ma stać nowy telewizor sygnał z satelity Hot Bird 13E, DVB-T już miałem podciągnięte. Teraz po nowym roku czas na zakup telewizora.
Rozporządzenie dotyczące HbbTV 2.0.1 także zaczyna obowiązywać od 1 stycznia 2021
https://dziennikustaw.gov.pl/DU/2020/2291
 
Ostatnia edycja:

ediPL

New member
Patrze u siebie w czern oglądając tv z dekodera niestety tylko w HD i u mnie nie ma takich plam i kwadratów jak na milionerach z kilku postów do tyłu. U mnie czerń przechodzi pieknie gładko. Netflix jakoś na mega ogromny plus.
58" partia 407
 

12jojko

Banned
Ja mam 09/2020, set 408

Zle zrobiles. Uderzaj z rekojmia do sklepu. Zwrot kasy lub wymiana na nowy/wymiana na inny model.

Nie bierz gwarancji bo bedziesz w dupie. Idz z rekojmia do sklepu.

Tak, robię rękojmię, do Philipsa napisałem tylko, czym ten pasek może być spowodowany, bo wczoraj go nie miałem. Zwrot kasy raczej niemożliwy, bo nie jest to wada, której nie da się naprawić (choćby wymiana podświetlenia), a tym bardziej mogą wymienić na nowy, najchętniej wziąłbym innej marki tv, ale są takie rozrzuty cenowe, że musiałbym tysiaka dopłacać, żeby móc wziąć coś innego na matrycy VA. Ktoś korzystał ostatnio z rękojmi id doradzi jak napisać, nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem, jak się za to zabrać.
 
Ostatnia edycja:

biedronka1

New member
Przyjedz do mnie, zapraszam :) namiary na pv moge podac - zobaczysz, ocenisz.


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Jak taki zadowolony jesteś - to zapodaj zdjęcia z ciemnych scen na filmach na Netflix, player czy TV SAT. Chyba nie sądzisz że forumowicze będą robić do ciebie wycieczki żeby zobaczyć ten jeden z nielicznych, wspaniałych egzemplarzy 8535 :razz: Bądźmy poważni :))



Ja tracę cierpliwość do swojego i prawdopodobnie po świętach robię reklamację. Prawdopodobnie mi podświetlenie pada (tv nie ma nawet miesiąca), najpierw pojawiły się trzy malutkie plamki w jednym rzędzie na środkowej listwie, co oznacza, że diodki się wypalają, a dziś wyskoczyła mi jakaś cienka czarna kreska lecąca przez cały ekran, najlepiej widoczna na szarym tle menu i nocnych scenach w niektórych filmach.


Na moim byłym bublu miałem cztery gorące piksele. Nawet o tym już tutaj nie pisałem bo to był jego najmniejszy problem. Im dalej w las tym gorzej z tym sprzętem... Współczucia - oddaj to w cholerę i kup coś od innego producenta.
 

rafallo777

New member
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Jak taki zadowolony jesteś - to zapodaj zdjęcia z ciemnych scen na filmach na Netflix, player czy TV SAT. Chyba nie sądzisz że forumowicze będą robić do ciebie wycieczki żeby zobaczyć ten jeden z nielicznych, wspaniałych egzemplarzy 8535 :razz: Bądźmy poważni :))






Na moim byłym bublu miałem cztery gorące piksele. Nawet o tym już tutaj nie pisałem bo to był jego najmniejszy problem. Im dalej w las tym gorzej z tym sprzętem... Współczucia - oddaj to w cholerę i kup coś od innego producenta.

Kolego sprawdz sobie forum.
W lg w innym temacie skarza sie na podswietlanie w nano 863. I to jest kilku uzytkownikow
Kolega z innego tenatu 2 razy trafil na skopany model q70t... 2-razy pod rzad wadliwy model.
Buble tez sa i w Philipsie ale jak widzisz nawet lg czy samsung cierpia na to samo. Z tym, ze przy philips jest loteria wieksza. Sony sie wylacza. W Panasie 2 mialo po kilku dniach bad piksel. W tym roku te tv to loteria chyba.

Co ja Ci bede robil zdjecia skoro tel moj nie pokaze tego tak jak jest w tv? Nigdy nie zrobie zdjecia 1:1.
Wczesniej zrobilem np ze Szczek i nawet na zdjeciach obraz byl duuuuzo lepszy od zdjed tu wrzucanych gdzie byla mgla. w realu wyglada to lepiej na tv niz na zdjeciu
Mowie chcesz dam namiary przyjedz i zobacz moj model. Ty trafiles 10 razy na wadliwa serie ok. Nie neguje tego. Kolega 2-razy pod rzad na Samsunga ok. Bywa. Ale nie mow, ze wszystkie modele sa takie same.

Gdybym byl niezadowolony to juz po 2 dniach bym pogonil taki bube jaki widzialem tu ze zdjec. Nie przesadzajmy, jestesmy swiadomymi klientami i jezeli ktos natrafil na bubel to go wymienil. Ja trafilem na dobry model i sie ciesze.
Przy porownaniu z Samsungiem z 2017 to ten Philips go bije.

To, ze trafiles 10 razy na bubel to mi przykro. Zapraszam Ciebie do siebie i ocenisz swoim okiem. Mowie serio bo smieszy mnie to jak mowisz, ze kazdy model to bubel :)
Bylo kila zdjec ze Szczek. Jedni mieli tragedie, inni w tym ja juz nie. Przesledz forum. Porownaj zdjecia tel ktory kazdy ma inny i tel nie pokaze tego 1:1 :)
 
Ostatnia edycja:

TomaszTok

New member
Czytam, że problemy z ciemnymi scenami występuja także w modelu 70, a także wcześniejszych modelach 58 i 70. Czyli matryce VA.
Czy może wiecie jak wygląda sprawa z 65? Czy IPS nie boryka się***z takimi problemami?
 

k3firoo

New member
Kolego sprawdz sobie forum.
W lg w innym temacie skarza sie na podswietlanie w nano 863. I to jest kilku uzytkownikow
Kolega z innego tenatu 2 razy trafil na skopany model q70t... 2-razy pod rzad wadliwy model.
Buble tez sa i w Philipsie ale jak widzisz nawet lg czy samsung cierpia na to samo. Z tym, ze przy philips jest loteria wieksza. Sony sie wylacza. W Panasie 2 mialo po kilku dniach bad piksel. W tym roku te tv to loteria chyba.

Co ja Ci bede robil zdjecia skoro tel moj nie pokaze tego tak jak jest w tv? Nigdy nie zrobie zdjecia 1:1.
Wczesniej zrobilem np ze Szczek i nawet na zdjeciach obraz byl duuuuzo lepszy od zdjed tu wrzucanych gdzie byla mgla. w realu wyglada to lepiej na tv niz na zdjeciu
Mowie chcesz dam namiary przyjedz i zobacz moj model. Ty trafiles 10 razy na wadliwa serie ok. Nie neguje tego. Kolega 2-razy pod rzad na Samsunga ok. Bywa. Ale nie mow, ze wszystkie modele sa takie same.

Gdybym byl niezadowolony to juz po 2 dniach bym pogonil taki bube jaki widzialem tu ze zdjec. Nie przesadzajmy, jestesmy swiadomymi klientami i jezeli ktos natrafil na bubel to go wymienil. Ja trafilem na dobry model i sie ciesze.
Przy porownaniu z Samsungiem z 2017 to ten Philips go bije.

To, ze trafiles 10 razy na bubel to mi przykro. Zapraszam Ciebie do siebie i ocenisz swoim okiem. Mowie serio bo smieszy mnie to jak mowisz, ze kazdy model to bubel :)
Bylo kila zdjec ze Szczek. Jedni mieli tragedie, inni w tym ja juz nie. Przesledz forum. Porownaj zdjecia tel ktory kazdy ma inny i tel nie pokaze tego 1:1 :)
Dokładnie, przecież każdy ma możliwość zwrotu. Gdyby mój miał takie wady jak w pierwszym poście to na drugi dzień bym go oddał i wziął już innej firmy.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tylna nalepka
IMG-20201219-201700.jpg
 
Do góry