Philips PUS8535 - instalacja kanałów naziemnych/kablowych

Posiadam po kablu sygnał z lokalnej kablówki, który jest wpięty bezpośrednio w TV Philips PUS8535, gdzie podawany jest przez kablówkę sygnał DVB-T (niekodowane) i DVB-C (kodowane, posiadam moduł CAM i kartę)

Do tej pory posiadałem telewizory Samsung, po instalacji kanałów kanałów z DVB-T była możliwość instalacji DVB-C nie kasując kanałów z DVB-T. Po instalacji kanałów z DVB-T i DVB-C była możliwość przełączania pomiędzy Antenami z pilota.

W Philipsie instalując kanały DVB-T, a potem DVB-C następuję kasowanie kanałów DVB-T i odwrotnie.
Z tego co widzę te rozdzielono na Instalację naziemnych/kablowych i Instalacja satelity.

Czy nie ma możliwości w tych modelach korzystania z trzech systemów jednocześnie przełączając się pomiędzy DVB-T, DVB-C i DVB-S ?
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tego co mi tu na forum napisano, można wyszukać kanały z dwóch źródeł tj DVB-T i DVB-S, a potem utworzyć z nich listę kanałów ulubionych naziemno-satelitarą (mieszaną)

Czy da się wyszukać DVB-T i DVB-C, nie wiem, zadzwoń sobie na infolinię Philipsa
 
Dzwoniłem na infolinię lecz merytorycznie nie mogłem dogadać się z konsultantem bo mówił łamana polszczyzną z ukraińskim lub rosyjskim akcentem.

Według moich kombinacji Listę można utworzyć z DVB-T i DVB-S lub DVB-C i DVB-S.

DVB-T i DVB-C nie da się ponieważ podczas wyszukiwania kasują sie na wzajem.
 
Ostatnia edycja:

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Prawdopodobnie masz rację, Kiki może poda Ci numer do kolegi, i może coś pomoże.

A moze wyszukać kanały z DVB-T, przełożyć do listy ulubionej i zgrać na pendrive, następnie wyszukać DVB-C i tak samo przełożyć na pendrive, następnie jakims programem je połączyc w jedno.

Przyszło mi jeszcze do głowy, spróbuj ustawiać inny kraj niż Polska np. Czechy
 
Do góry